Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 113
    Banned
    Class
    Priest
    Race
    Karus

Exclamation NttGame bu işe artık bir 'DUR!' denmeli...

Sayın oyun yöneticileri;

Cash satın aldığımız sitelerden artık çok sıkıldık. Bu siteler dolar artışı olduğu anda cash fiyatlarını arttırıyor. Fakat dolar düştüğünde stok var diyip indirmiyorlar.

Peki dolar düştüğünde stok varda, dolar yükseldiğinde nasıl stok yok ve direk artış oluyor ?? Bunlara sizin izin vermemeniz gerekiyor sayın yöneticiler...

Senior Member Ajann's Avatar
    +1 .

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    En sonunda bu sitelere çok güzel bir şeyler yazip forumdan sınırsız ban yiyeceğim.

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Dolar yükselince Cash fiyatını anında yükseltiyorlar ama Dolar düştüğü zaman Cash fiyatı düşmüyor fırsatçılık ve haksız kazanç söz konusudur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu konuda bir oyuncu olarak sizlere hak veriyorum ama daha önce gerek ben gerekse DeaconFrosT bayilerin fiyatlarına müdahale şansımız olmadığını söylemişti. Ne yapabilirsiniz? Bayilerin canlı sohbet kanallarından bu durumu eleştirebilir ve neden fiyat düşürmediklerini sorabilirsiniz. Size cevap olarak NTTGame'den kaynaklı cevabını verirlerse aşağıdaki alıntıyı kullanabilirsiniz.

Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Arkadaşlar bayilerin belirlediği fiyatlar ve uyguladıkları dolar kuru bizimle alakalı değildir. İsterseniz bu mesajımın ekran görüntüsünü alıp, Bynogame canlı desteğe iletebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu sitelerin çoğu birbirinin alt sitesi zaten. Yani piyasa 3-5 kişinin elinde duruyor. Onlarda ağız birliği yapmışcasına beraber iş yapınca mağdur oyuncu oluyor.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ne hikmetse resellerler dolar artigi anda cashleti depo yapiyor.Nttgame buna karisamaz diye birsey yok isterse karisir ornek olarak steamko denebilir.

Banned
    siz diyorsunuz ki biz kuzuyu kurdun kucagina biraktik, kuzu gidip kurda desin ki beni neden yiyeceksin?
    bu kadar sacma bir sistem olamaz. alternatifleri olmadigi icin de istedikleri gibi at kosturuyor malum esn bayileri.

Senior Member
    bakkalda kutu kola 2 lira kebapcida 5 lira plajda 10 elit mekanda 20 lira şimdi ben kolanın müşteri hizmetlerini arasam müdahale edebilirmi satıcı belirler fiyatı

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu konuda bir oyuncu olarak sizlere hak veriyorum ama daha önce gerek ben gerekse DeaconFrosT bayilerin fiyatlarına müdahale şansımız olmadığını söylemişti. Ne yapabilirsiniz? Bayilerin canlı sohbet kanallarından bu durumu eleştirebilir ve neden fiyat düşürmediklerini sorabilirsiniz. Size cevap olarak NTTGame'den kaynaklı cevabını verirlerse aşağıdaki alıntıyı kullanabilirsiniz.
    Verdiğiniz cevap bir oyuncu olarak beni tatmin etmedi. Ben bu konuda yetkililerin yeterince anlaşmalı firmalara gerekli uyarıları yaptığını düşünmüyorum. Bu oyunu oynayan her oyuncu bu durumdan aşırı derece de rahatsız zaten Dolar almış başını yürümüş bir de bu anlaşmalı sitelerin haksız kazanç elde etmeleri insanın canını ciddi anlamda sıkıyor. Madem ki sizlerin müdahale etme şansı yok o zaman sizde bizlere yani oyunculara bu haksız kazanç elde edenleri hedef gösterin örnek verecek olursak X site haksız kazanç elde ediyor bundan sonra bu siteden alış veriş yapmayın diye forumda bir konu başlığı açın bakın bakalım o zaman haksız kazanç elde eden siteler sizin sözünüzü dinliyor mu dinlemiyor mu?
    Last edited by LuxuryLife; 08-14-2018 at 03:07 PM.