Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Angry Oyun kan kaybediyor

Üzülerek knight online oyun hayatıma son veriyorum.Cash fiyatları normale dönünce veya NTTgame kendi sitesinden k.kartı ile cash satın alımını açana kadar da dönmeyi düşünmüyorum.Reseller de olsa kan emici siteler 3 krş kazandırmak zoruma gidiyor.Herkesin bilmediği bir konuyu da açıklayayım.Reseller satıcılar cashlari ucuzdan alıp oyun içi pus itemleri satarak gb stoklarını sürekli güncel tutuyor.O kurianların hepsi resellerin charları.
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Junior Member
    zaten vakti geldi oyunu bırakmanın bu oyun böyle giderse 1 yıla patlar

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Onları bilmeyen kalmamıştır zatende. O cashi nereden elde ediyorlar onu eskiden baya araştırıp bulamamıştım. Biliyorsan özelden paylaşabilirsin

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Npoint kodlarını bayilerden satın almaktansa resmi siteden PayByMe üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile satın alabilirsiniz.

NPOINT YÜKLEYİN

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Npoint kodlarını bayilerden satın almaktansa resmi siteden PayByMe üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile satın alabilirsiniz.

NPOINT YÜKLEYİN
    hata veriyor nttgame neden kendi satamıyor bu illeti
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Nasıl bir satış bekliyorsunuz ki? Ofis önüne bir gişe açıp Npoint satılmasını mı bekliyorsunuz? PayByMe aracılığı ile satışa sunuyorlar. Almış olduğunuz hatayı paylaşırsanız tarafınıza yardımcı olacaklardır.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    hata veriyor nttgame neden kendi satamıyor bu illeti
    Muhtemelen

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Nasıl bir satış bekliyorsunuz ki? Ofis önüne bir gişe açıp Npoint satılmasını mı bekliyorsunuz? PayByMe aracılığı ile satışa sunuyorlar. Almış olduğunuz hatayı paylaşırsanız tarafınıza yardımcı olacaklardır.
    sen nasıl birşey bekliyorsun?Neden aracı siteler yerine biz 3 5 kurus ucuz npoint alsak kötü mü olur?.Biraz daha destekle mod yaparlar bir gün seni.
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Yahu bu yorumum ile nasıl bu algıyı yarattığını gerçekten anlayamıyorum. Diyorum ki resmi bayilerden alışveriş yapmak istemiyorsan resmi site üzerinden Npoint satın alabilirsin. Sen hala daha satsalar diyorsun, zaten satıyorlar daha ne yapmaları lazım? Güvercinin ayağına Npoint kodunu bağlayıp sana göndersinler sende parayı güvercinin ayağına bağlayıp yolla istersen?

Şaka bir yana araştırmadan direkt yazman ve trajikomik ithamlarda bulunmadan önce PayByMe nedir diye bir araştırma yapsaydın. PayByMe, GPAY gibi tüm banka kartlarıyla anlaşmalı olan ödeme yöntemidir. Şöyle örnek vermek gerekirse; Npoint yükleme ekranında A bankası, B bankası ve C bankası yazacağına tek bir ödeme şekli PayByMe eklenmiş ve buradan ödeme yapabiliyorsun.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yahu bu yorumum ile nasıl bu algıyı yarattığını gerçekten anlayamıyorum. Diyorum ki resmi bayilerden alışveriş yapmak istemiyorsan resmi site üzerinden Npoint satın alabilirsin. Sen hala daha satsalar diyorsun, zaten satıyorlar daha ne yapmaları lazım? Güvercinin ayağına Npoint kodunu bağlayıp sana göndersinler sende parayı güvercinin ayağına bağlayıp yolla istersen?

Şaka bir yana araştırmadan direkt yazman ve trajikomik ithamlarda bulunmadan önce PayByMe nedir diye bir araştırma yapsaydın. PayByMe, GPAY gibi tüm banka kartlarıyla anlaşmalı olan ödeme yöntemidir. Şöyle örnek vermek gerekirse; Npoint yükleme ekranında A bankası, B bankası ve C bankası yazacağına tek bir ödeme şekli PayByMe eklenmiş ve buradan ödeme yapabiliyorsun.
    kardeşim ben de diyorum ki reselleri aradan kaldır onlara verdiğin fiyattan kullanıcılara ver payByme de aynısı.Orda da kazanan paybyme
    Diren PowerShoot!!!!!!!