Results 1 to 5 of 5

Thread: Telafi Ticketi

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan

Telafi Ticketi

Geçtiğimiz günlerde telafi switch premium'u için bilet göndermiştim, "bizimle iletişime geçtiğiniz için tşk ilgilenilecek" vs gibi bir cevap vardı, bu telefi premium yine resette mi yüklenecek acaba ?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, kontrol sonrası telafi alması gerektiği halde premium alamayan kullanıcılarımız tespit edildikten sonra günlük olarak yüklemeler yapılmaktadır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhabalar, kontrol sonrası telafi alması gerektiği halde premium alamayan kullanıcılarımız tespit edildikten sonra günlük olarak yüklemeler yapılmaktadır.
    Merhabalar, ntt game destek sayfasına girdiğim zaman türkçeye geçemiyorum, ticket'ı ingilizce olarak attım ve henüz bir geri dönüş alamadım. 1 haftalık telafi premiumuyla ilgili sorun yaşar mıyım?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @NAssassiN

Bilet sayfasını Türkçe bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı şekilde biletlerinizi ister Türkçe dilinde ister İngilizce dilinde gönderebilirsiniz.

Destek sayfasını Türkçe kullanabilmeniz için sayfaya giriş yapmadan önce sağ yukarıda bulunan sayfa dili kısmını Türkçe diline çevirip yine aynı bölümde bulunan destek kısmına tıklayarak destek sayfasına erişebilir ve Türkçe dilinde kullanabilirsiniz.

araya hafta sonu girmesi nedeniyle biletimize henüz sıra gelmemiştir. gelecek cevabı bekliyoruz.