Results 1 to 2 of 2

ticketıma hızla cevap verilmesini istiyorum artık

4 gün oldu hala bir dönüş yok artık şu ticketa bir bakın ya hafta sonu dediniz geçti günlerdir zahmet edip bakmanızı bekliyoruz.Telafi ödülü bile verirken insanı tekrar mağdur ediyosunuz oyuna pazara giremiyoruz sadece bekliyoum burda tam 4 gün olucak bir kaç saat sonra, lütfen şu ticketı biraz hızlandırın artık neye göre bakıyosunuz bu ticketlara bilmiyorum, beklemekten sıkıldım artık benden sonra ticket atan herkes bir sonuca ulaştı ben hala bekliyorum bu kadar zor olmamalı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Destek Biletleri sırasıyla incelenmektedir. Yoğunluk nedeniyle geç yanıt gelebilir(72 saat). Yanıt gelmeden bilete cevap ekleyerek güncelleme yapmak ya da yeni bir destek bileti oluşturmak, bilet sırasını sona taşınmaktadır. Dolayısıyla daha geç yanıt gelmesine neden olmaktadır.

Bunun yanında bilmeniz gereken diğer bir konu ise, müşteri hizmetlerinin hafta sonu çalışmamasıdır. Destek biletinde gün hesaplaması yaparken hafta sonlarını dahil etmemeniz gerekmektedir. Mesai saatleri (10:00 - 18:00) içerisinde sırasıyla destek biletlerinin kontrolleri sağlanmaktadır. Bekleme sürecinde gelecek olan yanıtı sabırla bekleyiniz ve biletinizi güncellemeyiniz.

İlgili konumuz üzerinden devam edebilirsiniz.

[DUYURU] Telafi Eşyaları ve Switch Premium Hakkında

İyi forumlar!