Results 1 to 6 of 6
    Member AryaDeJeaninne's Avatar
    Nickname
    LUCIF3R
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Buy pazar hatası

Ben buy pazar kurduğumda bir item alındığında bug tespit edilip report edildiği yazıyor ve oyun kapanıyor. 12 tane item yeri var hepsi dolu ilk atılan itemden sonra benim pazar kapanıyor.bunla ilgili bilgi bulamadım nerede yanlış yapıyorum?

Senior Member
    oyunu - çizgisi ile alta aldıgında veriyor bu hatayı. çocuk sevindiği anda atıyor. ben de şikayetçiyim aynı hatadan.

ekranda kaldığı sürece hiç atmıyor. ama yarım ekranda iken ve oyunu aşağıya aldığımda atıyor sadece beni

Nickname
    LUCIF3R
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Cevabın için teşekkürler . Ben ekranı 1024 768 yapıyorum Windows ekranı olarak ondan mı kaynaklanıyor?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bug report uyarı ekranı gelmesi durumu genellikle oyun dosyalarınızın bozulmasından dolayı meydana gelmektedir. İlk önce bilgisayarınızdaki tüm driver sürücelerinin güncel olduğundan emin oldunuz. (driver booster 5 ya da slim driver programlarını kullanabilirsiniz.)

Ardından oyunu tamamen kaldırıp, hiç bir kalıntı kalmayacak şekilde sildikten sonra buradaki alternatif 2205 client'ını indirip kurabilir misiniz?

Sonucu buradan belirtirseniz memnun olurum.

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by KontArcen View Post
    Cevabın için teşekkürler . Ben ekranı 1024 768 yapıyorum Windows ekranı olarak ondan mı kaynaklanıyor?
    pazarı kurduktan sonra ekran boyutunu değiştirmezsen sorun tekrarlamayacak, bir ara aynısını ben de yaşadım

Nickname
    LUCIF3R
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    PC yeni formatlı. Oyun da yeni yüklendi. O yüzden dediğin seçeneği sona saklayacağım. İlk arkadaşın söylediğini yapacağım olmazsa ss alıp buraya atarım.