View Poll Results: Rixty cash gelsin mi?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Evet

49 80.33%
  • Hayır

12 19.67%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MaCat View Post
    Hayır gelmemeli, oyunun dengesi tamamen bozulacaktır. Her şey den önce yeni server açmaları lazım ama nerde bunlarda o düşünce.
    Dolar kuru oyun dengesini bozdu. Düzeltilmesi lazım dolaylı olarak Rixty cash istedik.

Senior Member
    ya benim kadar yeni server isteyen yok sanmıyorum yani.Ben bile bu dolardan bu cash fiyatlarından sonra alakasız konulara yeni server gelsin diye yorum yapmayı bıraktım.Şuan hala oynamıyorum sanırım 1.5 seneyi geçti yeni server bekliyordum fakat.Şuan gelse bile başlamam pus fiyatlarına birşey yapın arkadaş.Dolar arttığı an pusa yansıyo ama düştüğü zamanlarıda gördük fiyatlar hiç geri çekilmedi.Sabit kur gelmeli veya Tl üzerinden satış yapılsın.Ciddi diyorum farmerlar bitiremedi bu oyunu ama dolar bitirecek sanırsam.Bu fiyatlara cash çekende helal olsun.Şahsen benim gücüm yetmez.Aslında yeter ama değmez vermem vermiyorumm

mesela 3 ay üst üste prenium yükleyen kişiye 1 ay yüklediyi preniumdan hediye edilebilir buna benzer şeyler yapılabilir 2 alana 1 bedava gibi

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alibabam3 View Post
    mesela 3 ay üst üste prenium yükleyen kişiye 1 ay yüklediyi preniumdan hediye edilebilir buna benzer şeyler yapılabilir 2 alana 1 bedava gibi
    Olmaz öyle.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bence kesinlikle gelmeli Telafi ödülü gelecek diye pre almadım çektiğimiz sıkıntılara bak ticket attık bekliyoruz hala

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Trade edilemez şekilde sadece 5000 hp 5000 mp pot yanında 3 günlük yada 7 günlük yine aynı şekilde trade edilemez bi kanat gelse o bile yeterli bizim için özellik vermesede olur exp artırsın ağırlık versin yeterli.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    İşin komiği neydi biliyormusunuz ?

Bu rixty olayını Türklerin öğrendiği anlaşıldığında malum site rixty kod satımını aniden durdurmuştu, hatırladığım kadarıylada bu promosyon belirtilen süre dolmadan kapanmıştı

Bence en güzeli alınan npoint miktarına oranla bir "bonus npoint" verilmesi, benzeri malum moba oyununda ve farklı mmorpglerde uygulanıyor. Hem şirket kazanıyor hem oyuncu.

Misal 3200 cash alan adama 320 de sen veriver gibi gibi. Eskiden yapılıyordu sanırım.
    Last edited by Thapseus; 08-14-2018 at 12:57 AM.