Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member LuxuryLife's Avatar

Question CR raporum hakkında

Merhaba 3 gün önce bana ağır şekilde küfür eden birini CR rapor ettim konum kapatılıp olumlu yanıt verildi fakat rapor ettiğim kişi hala oyunda bu adam cezasını ne zaman çekecek 3 gün oldu hala bu adama katlanıyorum........

küfür ettın adam 1 gun yada 3 gun ban yıyor cezaası bu arada bizim clandakılerde polemıkler yapıyorlar cekıp atıyorlar ole oluyor oradan bılıyorum

Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    küfür ettın adam 1 gun yada 3 gun ban yıyor cezaası bu arada bizim clandakılerde polemıkler yapıyorlar cekıp atıyorlar ole oluyor oradan bılıyorum
    Adam benim friend de eklidir. Her gün girdi oyuna ceza falan almadı ki ve hala bana hakaretler küfürler yağdırıyor 3 gündür sabrediyorum artık işleme alsalar iyi olacak.
    Last edited by LuxuryLife; 08-12-2018 at 08:51 AM.

Yetkili arkadaşlardan tatmin edici bir yanıt alana kadar konuyu güncel tutacağım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    küfürde 1 gün ban yok. 3 7 14 ve sınırsız olarak gidiyor. tabi aşırı ağır küfür ettiyse direk sınırsız bile verebilir. ama %99 olarak dediğim sırayla gidiyor

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bunun için genel bölüme konu açmanıza gerek yok. Raporunuz sabitlendiyse ve CR sorumlusundan onay aldıysa GM cevabı beklemektedir. GM işlem notu düştüğünde raporunuz üzerinden görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Bunun için genel bölüme konu açmanıza gerek yok. Raporunuz sabitlendiyse ve CR sorumlusundan onay aldıysa GM cevabı beklemektedir. GM işlem notu düştüğünde raporunuz üzerinden görebilirsiniz.
    4 gün oldu GM hala işlem notu düşmedi rapor ettiğim şahıs bana oyunda saymadığı küfür kalmadı hala da küfür ediyor daha ne kadar bekleyeceğiz?
    Last edited by LuxuryLife; 08-13-2018 at 08:37 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LuxuryLife View Post
    4 gün oldu GM hala işlem notu düşmedi rapor ettiğim şahıs bana oyunda saymadığı küfür kalmadı hala da küfür ediyor daha ne kadar bekleyeceğiz?
    Hafta sonu çalışıyor musunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hafta sonuna bakan ekip yok mu?

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Perinin pazar da satılması hakkında bizleri bilgilendirecek tiniz?