Results 1 to 6 of 6

Thread: Gordion Bomboş

Junior Member

Gordion Bomboş

Merhaba arkadaşlar. 12 sene sonra tekrar döndüm oyuna. Gordionda oynamaya çabalıyorum. Fakat kimse yok server'da. Yani diğer serverlara göre çok ama çok boş. Acaba server felan birleştirmeyi düşünüyor musunuz gm arkadaşlar? Düşünmüyorsanız, lütfen düşünün. Teşekkürler.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Selam,

Şuan da server birleşimi ile ilgili bir çalışma bulunmamaktadır.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Quote Originally Posted by Sayyborg View Post
    Merhaba arkadaşlar. 12 sene sonra tekrar döndüm oyuna. Gordionda oynamaya çabalıyorum. Fakat kimse yok server'da. Yani diğer serverlara göre çok ama çok boş. Acaba server felan birleştirmeyi düşünüyor musunuz gm arkadaşlar? Düşünmüyorsanız, lütfen düşünün. Teşekkürler.
    Evet sevgili kardeşim burası bomboş nedeni de ne biliyormusun cz de olanların yüzde 80 ınında job gözetmeksizin layında macro pedal olması bu serverda giga avedonla raptor mesefasinde vururlar +7 adamantlar adım başı patlar asasların zaten nereden nasıl vurupda minörü nasıl bastını anlayamazsın ayrı yeten burası sadece felo zamanı ve bifrost zamanı kalabalık olur onlarda kesildimi durur herşey bu serverda farm slotlarını felonkorun içindeki gold barları kaldırsınlar ve macro pedala çözüm getirsinler güzel pklar olur

Senior Member
    Gordion sunucusunda oynayan biri olarak boş olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşımızın da belirttiği gibi yakın zamanda sunucu birleşimi ile ilgili herhangi bir planlama bulunmuyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Diez için de sunucuların boş olduğundan bahsediliyor; lakin pk'sı canlı, moradon kalabalık, 12.08.2018 tarihinde yapmış olduğum yayında csw sonrası çok keyifli pk yaşandı. Eski sunucuların çoğunluğu çalışan ve yaş ortalaması yüksek kesim olduğundan pk saatleri oluyor. Yeni sunucular gibi her saat dolu olmasını beklemek yanlış olur. Objektif olmalıyız.

Junior Member
    Gordion bomboş ilginç olan şey sayacın bazen diğer serverlardan daha çok sayması. Bu da aslında sayacın gerçekten de o kadar bekleyen kişiyi saymadığını gösteriyor anladınız siz Moradonun yarısı acilci pazarcılar, diğer yarısı a.f.k kalanlar. Eslant slotlar bomboş, exp kasamıyorsun. İtemin yoksa pk da atamıyorsun. İtem herkeste full. Charımız burda olmasa başka servera geçerdik de tekrar baştan kasmak zor geliyor. Keşke charı itemsiz bir şekilde diğer servera taşıma şansımız olsa. Emek boşa gitmesin...