Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Başlıyorum.

Arkadaşlar öncelikle Selamın Aleyküm ben zamanında Cypher'da ardream ve base de kök söktüren o asas Şaka biryana uzun süredir oynadığım fps oyunundan sıkıldım ve Knight online dönme kararı aldım size sormak istediğim soru şu : Çok fazla +9 , +3 item olmayan (dolayısıyla itemlerin pahalı olduğu) user sayısı yüksek ardream ve base de zevkli pk sı olan bir server arıyorum ve yanı sıra item piyasasının düşüp büyük zararlara ugratmicak bi sw varmı ? veya isteklerime en uygun sw hangisi ?

ŞİMDİDEN OKUYUP ,CEVAPLAYIP, YARDIMCI OLMAYA CALISTIGINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Junior Member
    Ayrıca yanılmıyorsam Knight online usko ve steam diye 2'ye ayrılmış durumda hangisine başlamak mantıklı ?

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Hocam cash ve gb fiyatlari yuzunden millet oyuna ara veriyor ya da birakiyor. Geri dönmen için doğru zaman bu zaman değil

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Base hıc yok tamamen ölü ardreamda azda olsa var + pus fiyatlari çok pahalı 400 cash 30 lira plat pre 160 liralarda geziniyor 3200 cash 260 lira başlamak istersen majeste basla ama bende başlama

Senior Member
    rosetta ardream base 7 24 dolu diğer serverları bilemem tavsiye ederim

Junior Member
    Quote Originally Posted by BirakinGelsin40 View Post
    Hocam cash ve gb fiyatlari yuzunden millet oyuna ara veriyor ya da birakiyor. Geri dönmen için doğru zaman bu zaman değil
    Dolar yüzünemi artış gösteriyor gb ve cash fiatları?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Manes, Rosetta, Destan gibi sunucuların ardream haritaları canlı, eski sunucularda kemik kadrolar var sadece.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Manes, Rosetta, Destan gibi sunucuların ardream haritaları canlı, eski sunucularda kemik kadrolar var sadece.
    Gordion nasıl peki ?

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Cypher2009 View Post
    Dolar yüzünemi artış gösteriyor gb ve cash fiatları?
    Evet ve yukselmeyede devam ediyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cypher2009 View Post
    Gordion nasıl peki ?
    Gordion, Diez, Olympia hakkında fikrim yok. Oynayan arkadaşlar bilgi verebilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.