Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mesai 19:00'da bitiyor.
    Yollamış olduğum ticket a yanıt geldi, sorunumu ilgili departmana ilettiklerini bu süreçte beklemem gerektiğini belirtmişler. Araya haftasonu girecek sizce mesai bitimine kadar telafi yapılır mı? Bildiğim kadarıyla haftasonu çalışmıyorlar.

Dün öğleden sonra ticket atmama rağmen premium yüklenmedi, hiç bir şey yolunda gitmiyor..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Talberon View Post
    Yollamış olduğum ticket a yanıt geldi, sorunumu ilgili departmana ilettiklerini bu süreçte beklemem gerektiğini belirtmişler. Araya haftasonu girecek sizce mesai bitimine kadar telafi yapılır mı? Bildiğim kadarıyla haftasonu çalışmıyorlar.
    İlgili departmana iletildiyse umarım gün sonuna kadar yapılabilir yoksa dediğiniz gibi hafta içine kalır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    bana cevap geldi. premiumunuz yokmus o sürede dediler. gold premin bitmesine 170 saat kalmış. o sürede nasıl olmaz onu anlamadım

Banned
    Nickname
    ISpeciaLs4Life
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NonClan
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    bana cevap geldi. premiumunuz yokmus o sürede dediler. gold premin bitmesine 170 saat kalmış. o sürede nasıl olmaz onu anlamadım
    vallaha işin tuhafı bana ticketa cevap gelmeden premium yüklendi, 5 saat eksik geldi ama geldi neticede