Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Banned
    Nickname
    ISpeciaLs4Life
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NonClan
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Herkesin Ticket'ına Cevap Geldi, Premiumları Aldı . Ben Kaldım. ?

Merhabalar, dünden beri beklemedeyim ve herkese anında cevap atılırken bize hala sıra gelmedi bile. Adamlar premiumlarını alıyor biz hala cevap bekler olduk.

View Ticket: #MBB-961-93098

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu konu hakkında bir başlık açmanıza gerek yoktur. Biletlere sırasıyla bakılıyor ve bu konu hakkında bir yoğunluk olduğu için ufak tefek gecikmeler olabilir. Lütfen cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz. Yeni bir bilet atmayınız ve biletinizi güncellemeyiniz, bunları yaptıysanız biletiniz son sıraya düşecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    ISpeciaLs4Life
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NonClan
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bu konu hakkında bir başlık açmanıza gerek yoktur. Biletlere sırasıyla bakılıyor ve bu konu hakkında bir yoğunluk olduğu için ufak tefek gecikmeler olabilir. Lütfen cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz. Yeni bir bilet atmayınız ve biletinizi güncellemeyiniz, bunları yaptıysanız biletiniz son sıraya düşecektir.
    Allah kimseyi NTT GAME Türkiye ofisinin eline düşürmesin. Sanki keyfimden konuyu açtım da, haftasonu girecek araya. Bunun farkında olmadan bana GÜNCELLEME YAPMA / KONU AÇMA gibi şeyler yazmanızdaki mantığa da hastayım . İroni yapmadan yorum yapmak çok kötü.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Zonguc View Post

2 bilet attım cevabını söylemeye gerek yok, zaten başka bir konuda cevaplamıssınız,hatta hiç unutmam, o tarihler arasında jrden dc olmustum ve hemen foruma konu acmiştim bu nedir, hakkımı helal etmiyorum gibisinden ve resimdede premiumun olduğu görünüyordu ve gelen cevaplarda Merhaba,
    Belirtilen tarihlerde hesabınızda yüklü olan bir premium üyelik görülmemektedir.
    Bu yüzden ne yazık ki telafi işlemi yapamayacağız.
    Saygılarımızla, diye cevap gelmiş kendimden nefret ediyorum ben pis bir yalancıyım,i knight online kusursuz
    Size cevap vermiştim yazdığınız konuda, hatalı geri dönüşler varsa biletinizi güncelleyebilirsiniz demiştim.

Quote Originally Posted by Cynestraa View Post
    Allah kimseyi NTT GAME Türkiye ofisinin eline düşürmesin. Sanki keyfimden konuyu açtım da, haftasonu girecek araya. Bunun farkında olmadan bana GÜNCELLEME YAPMA / KONU AÇMA gibi şeyler yazmanızdaki mantığa da hastayım . İroni yapmadan yorum yapmak çok kötü.
    Benim görevim kullanıcıları uyarmak, siz yapmamış olabilirsiniz ama insanlar heyecandan ya da sabırsızlıktan çoklu bilet atıp attıkları biletleri sürekli güncelliyorlar, bu durumda da bilet sürekli en sona düşüyor. Hem bekleyenlerin sürelerini uzatıyorlar hem de kendilerinin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bende haftasonundan korkuyorum işte. İnşallah gün bitmeden hallederlerde pazartesiye uzamaz preminium telafisi.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Valla bende dün attım ticket hala bakan olmadı bizim iş haftaya sarkar Hatta klanımdan kimseye yanıt yok suan

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Son 15dk. Muhtemelen yetişmeyecek. Pazartesiye uzayacak ((

Banned
    Nickname
    ISpeciaLs4Life
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NonClan
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Size cevap vermiştim yazdığınız konuda, hatalı geri dönüşler varsa biletinizi güncelleyebilirsiniz demiştim.

Benim görevim kullanıcıları uyarmak, siz yapmamış olabilirsiniz ama insanlar heyecandan ya da sabırsızlıktan çoklu bilet atıp attıkları biletleri sürekli güncelliyorlar, bu durumda da bilet sürekli en sona düşüyor. Hem bekleyenlerin sürelerini uzatıyorlar hem de kendilerinin.
    Sen böyle yaz, karaciğerimin yarısını veririm sana. <3

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Met13 View Post
    Son 15dk. Muhtemelen yetişmeyecek. Pazartesiye uzayacak ((
    Mesai 19:00'da bitiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Mesai 19:00'da bitiyor.
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.