Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast
Results 221 to 230 of 233
    Senior Member
    Quote Originally Posted by __KaLaDzE__ View Post
    Güle Güle Tutanmı var seni bırakıyosan bırak burda bırakıyom yazmana ne gerek var bence daha yükselmeli ki oyun biraz temizlenmeli bazı mahluklardan sabit 500 TL olması 3200 parası olan oynasın olmayan maradonda otursun
    An itibariyler 7.20 oldu bloomberg'de piyasa korkunç bir rakamla açılabilir. Şuan ki dolar fiyatıyla stoklardaki bitince sitelerde 360 lira gibi bir rakama geliyor 3200 cash. Hayaline adım adım.

Junior Member
    Nickname
    Darmaduman
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    açıkcası bende bu kararı almıştım, fakat burada daha sert tepkiler gördüm. umarım bu konuda nttgame bi adam atar yoksa ciddi anlamda oyundan cok uzaklasacak insan var. normalde önceden pk saatinde 3-4 defa sc dönerken bu sefer 1 sc de biraktık. pkdan da hiç keyif almadığımızı söyleyebilirim. umarım oyuna daha fazla zarar verilmeden bir çözüme kavuşturulabilir.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Güldürücü rakamlar gerçekden

Mgame sanırım şunun hala farkına varamadı bu oyunu oynayanların %95 i türk dolar bazında yapılan anlaşmalar tl bazında sadece türk oyunculara özelde yapılabilir fiyatlar bu şekilde olduğu sürece benim gibi bir çok yıllardır bu oyuna gönül vermiş arkadaşım karakterini satmasa bile oyuna ara verip girmeyecek.

Nasıl bedelli askerlik fiyatını 15 bin tl ye düşürdüler başvuru sayısı kat be kat fazla oldu sizde pus fiyatını sabit makul bi fiyata çekerseniz pvpde oynayan adam bile gelir uskoda tekrardan karakter dizer pk atar cz ana baba günü gibi olur.

Umarım mgame azda olsa vicdanını dinler bu fiyatlara bi el atar ..

7.25 tl oldu dolar şunuda şuraya bırakayım yarın pus fiyatlarını hep birlikte izleriz.

Senior Member NeedB's Avatar
    Gece 01:00. 100 $ = 782 Tl yi gördü.
    Bu saatten sonra indirim falan çözüm değil. Ülkece çöküyoruz maalesef.

Güncel tutalım arkadaşlar ne kadar sıkı olursak indiriceğimiz yumruk o kadar sert olur.Madem NTTGAME konuyu karşı tarafa iletmiş ve bir sonuç elde edememiş pus eşyalarını almadan pkmızı yapalım eski günlerdeki gibi bufflar ve swler ile.Rakamlardaki düşüşü gördüklerinde mecburen indirim yapacaklar 2 gündür oyuna adım atmadım bende.Ya mağduriyetimizi gidersinler yada kendileride bizim gibi mağdur olsun.Bu oyunu ayakta tutan userler bizleriz.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    3 pc oynuyordum 2 ye düşürücem pre almamak için oyunu bırakmaya gerek yok zaten pk atmıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    3 pc oynuyordum 2 ye düşürücem pre almamak için oyunu bırakmaya gerek yok zaten pk atmıyorum
    Biz senin gibi ticari amaç için oynamıyoruz pk yoksa oyunun oynamanın gereği de Yok

280 tl yi gördü 3200 cash.Dolar bir nebze düşse bile üç kağıtçı site sahipleri biz pahalıya aldık diye 260 tl nin altına hiç bir zaman düşürmeyeceklerdir.Bu fiyatlar artık sitelerde sabit kalır gider.

Senior Member
    Almayın cash pre 1 2 hafta bakalım ne yapacaklar. ya bu bakım ya diğer bakım indirime hazır olun

Hocam ben yaklaşık 14 yıldır oynuyorum fakat pk ile yakından uzaktan işim olmaz full +10 çar versen dahi adam kesemem elim yatkın değil ben şimdi oynamayayımmı (bu arada 5-10 pc açanlardan nefret ediyorum)