Page 22 of 24 FirstFirst ... 122021222324 LastLast
Results 211 to 220 of 233
    Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Pazartesi günü 400 cash 40 tl olacak.Merak ediyorum kim alacak o fiyatlara. 3200 cash 260 tl olmuş.Komikmiş.

Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    MGame'nin bize sunduğu Knight Online ne kadar global?
    Oyunu oynayanların çoğunun Türk olması, şirketin global olmayacağı anlamına gelmez. Verilen cevapta Mgame’in global olduğundan bahsediliyor.
    Ayrıca Knight Online global bir oyun ancak kitlenin çoğunluğu Türk. Bu da oyunun global olmadığı anlamına gelmiyor.

Burada yönetici arkadaşlara anlamsız ve bilgisizce saldırmak çözüm değil. Eğer gerçekten bir tepki ortaya koymak istiyorsanız npoint satın almayabilir ya da oyunu bırakabilirsiniz ki bir çok kişi de böyle yapacak gibi duruyor.

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by lPwnage View Post
    Oyunu oynayanların çoğunun Türk olması, şirketin global olmayacağı anlamına gelmez. Verilen cevapta Mgame’in global olduğundan bahsediliyor.
    Ayrıca Knight Online global bir oyun ancak kitlenin çoğunluğu Türk. Bu da oyunun global olmadığı anlamına gelmiyor.

Burada yönetici arkadaşlara anlamsız ve bilgisizce saldırmak çözüm değil. Eğer gerçekten bir tepki ortaya koymak istiyorsanız npoint satın almayabilir ya da oyunu bırakabilirsiniz ki bir çok kişi de böyle yapacak gibi duruyor.
    Eleştiri de bulunmak ne zaman saldırı oldu?

Banned
    Anlamsız ve bilgisizce mi? Hadi ama pwnage hatırlamıyor musun en son ionia da dağa taşa çıkan koxperlar varken bile oyun nasıldı? Nasıl yabancı oyuncu doluydu? Pk nasıl canlı ve güzeldi? Biz biliyoruz neyin ne olduğunu. Sizi de ionia dan beri biliyorum ne yaptığınızı şu an neyin peşinde olduğunuzu.
    Oyun global falan değil, nttye geçtiğinden beri de global anlamda bir atılım yapılmadı, yapılmıyor. Bunu söylemek saldırmak mı oluyor?
    Ha şunu da söylüyorum ben oyunu yabancı bir yayıncı alsın 3200 Cash 650 lira olsun sıkıntı değil.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 08-12-2018 at 05:59 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lPwnage View Post

Açıkcası seni samimi bulmuyorum. Bu yorumda sanırım sana ait değil mi?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...l=1#post938913

Banned
    Ben lolita ve tayfasına ionia da şahit olmuş biri olarak gördüklerimi bildiklerimi buraya yazsam ban yerim . Küfür ve hakaret etmeden eleştirelim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    @MasterOfMidgard

Frenin patlamıştı, seni sonsuza kadar uzaklaştırdım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Gene efsane bir tespit olmuş eline sağlık üstad

Senior Member
    Aynen o kişiye ait by Rhales.

Dolar 7,5 lira bus fiyatı guncellemeden cekcek olan ceksın sabaha 10nu bulur