Page 1 of 24 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 233
    Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Exclamation Oyunu bırakma kararı

Selam

3200 cashin 244 tl olmasıyla birlikte uzun bi süre oyunu bırakma kararı aldığımı resmi forum üzerinden belirtmek istedim.

1 warriorun aylık masrafı 3 tane 3200 cash aşşağı yukarı buda size demek oluyorki 9600 cash benim aylık oyuna 750 tl verebilecek bi gücüm yok 750 tl ye steamdan 10 tane oyun alınır ayriyetten cebimden extra para çıkmaz artık saçma geliyor oynanacak bi tarafı kalmadı cz'de zaten sc basıyoruz 15dk sı boşa gidiyor kimsenin alım gücü yetmiyor bu pus fiyatlarına bundan 7 8 yıl once 3200 cashi 80 tl ye aldığımızı hatırlıyorum artık gücümüz yetmiyor.

13 yıldır oynadığım diez serverini bırakma kararı aldım.Yıllardır içinde bulunduğum RememberMe clanı olarak pus fiyatları nedeniyle 7 8 arkadaşım daha oyuna ara vericek.Bu süre zarfında eğerki pus fiyatları tl üzerinden hesaplanır makul bi fiyat eskisi gibi 3200 cash 120 130 tl olursa tekrardan başlayamayı düşünebiliriz fiyatlar bu şekilde olduğu sürece 244 tl den cash alıp oyun oynamayacağımızı bilmenizi isterim. nttgame yönetimi pus fiyatlarına kesin bir çözüm bulasiye kadar hiç bir şekilde pus çekmemeye karar verdiğimizi bilmenizi isterim iyi günler.

Senior Member
    Ben 1 aydır bıraktım. Değmiyor o kadar tl vermeye. Askeri ücerin %25 i pus a gidiyor hatta daha fazlası 6400 cash alınca 500 tl gidiyor 6400 cash e

Senior Member
    Yavaş yavaş tükeniyoruz.

Banned
    bende dc pre almiyorum artik. eskiden gozume gelmezdi fakat son ay dc almayi biraktim. gold pre ile devam ediyorum oyuna simdilik. bu ay sonunda npoint fiyatlarinin guncel durumuna gore karar verip, eger gercekten zaman ayirmaya degmedigini dusunursem oyuna ara verebilirim

Banned

Bak şimdi şöyle bir durum var bu iş (oyun demiyorum iş) şöyle işliyor. Adamda +9 +3 item var cardinal farmlıyor, old takılı adamdan şikayet ediyor ( o hep old takı taksın ki cz de tek yemeye devam mı etsin), +10 itemli adam aocta farmlıyor ( ne yapacak +11 e mi basacak itemleri?)
    Elbette hayır , droplar azalınca fark eden bir şey olmadı, bf, boss taşı ve hatta csw reseller sitelere gb satan işçilerle doldu. Ha eskiden dc pre alıyordu birkaç da pus eşyası 450 liraya kuruyordu ticarethaneyi kazancı da ona göre oluyordu. Şimdi 1450 liraya kuruyor ancak dediğim gibi kazancı da ona göre oluyor. Sen bırak oyunu, pus fiyatında indirime gidilmeye gerek yok bu çark sağlam işliyor. Ben oyundan çıkarıyorum masrafımı diyen arkadaşlar sizin de zamanınız dolmak üzere o gençlik bir daha geri gelmiyor.
    Dolar oldu 6 lira.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 08-10-2018 at 10:19 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    DC premiumum 520 saati var bittiğinde sanırım ben de uzun bir süre ara verebilirim bu kadar para verilmez artık.

Yeni server beklemekten bile vazgeçtik. Bu kadar pahalı olur mu hiç ? Hepimizin sonu böyle olacak.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhabalar,

Bende aktif olarak pus tüketen biriyim, en son yine dün alım yaptım ama artık almayacağım sanırım bu fiyatlardan çünkü rahatsız oluyorum. Yatırdığım 400ün hiç bir tadı olmuyor 30 lira verip 3 tüp duration gerisiyle red pot alıyorsun. Gidip bir öğün restaurantta yemek yemek daha mantıklı. Acilen çok ciddi söylüyorum bug vs gibi şeyleri bir kenara atıp heyet mi gönderiyorsunuz napıyorsunuz çözülmesi lazım, bu oyunu %95 türkler oynuyor ve bu iş dolar üzerinden bizi zorluyor. Oyunun kitlesinin %95 i türk olmasına rağmen oyun içi alışverişi dolarla yapmak nedir? TL/Dolar kuru tabiiki de adamları ilgilendirmez ama buna bir çözüm bulunması gerekiyor, şuan samimi bir şey söyleyeceğim; pus indirimi bile bu oyuncuyu memnun etmez çünkü ben 400KC yi 18-19 TL bandında satın aldığımı biliyor 2 aya kadar.

Buraya da 35-40 günlük reseller site alışverişini ekliyorum, gerçekten dün bu fiyatlardan aldığım son kcydi.

Bir an önce çözüme kavuşturursunuz diye umuyorum...

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Bende artık pus alışverine ciddi bir indirim gelmezse ara veriyorum.

Banned
    Nickname
    ISpeciaLs4Life
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NonClan
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Ben de şahsen premium almayacağım, gerek yok yani biraz ara vermek bence de iyi olacak. Pus indirimi de bu saatten sonra fayda etmez, indirim gelse eski fiyata premium almış olacağım. Şaka gibi.