Page 1 of 26 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 251
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue

[DUYURU] Telafi Eşyaları ve Switch Premium Hakkında

Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan veri merkezi kaynaklı sunucu problemleriyle ilgili telafi eşyalarının gönderimi ve ilgili hesaplara Switch Premium yüklenmesi yapıldı.

21/22/23/24/25/26 Temmuz tarihlerinde oyuna girişiniz mevcut ve aktif olarak bu tarihlerde Premium üyeliğiniz var ise, dün yapılan bakım ile birlikte hesabınıza 168 saat Switch Premium süresinin eklenmesi gerekiyordu.

Eğer bu tarihlerde oyuna girişiniz ve aktif premiumunuz olmasına rağmen Switch Premium telafisi yapılmadıysa destek ekibine Knight Online / Pus Purchase / Billing kategorisi altından destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Konuyla ilgili gün içerisinde gönderilen ve cevaplanan biletlere günlük yükleme yapılacak ve telafi programı hızlı bir şekilde ilerleyecektir.

Bu sorunla ilgili 17.08.2018 tarihine kadar bilet göndermeniz gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen biletlere herhangi bir premium yüklemesi yapılmayacaktır.

Keyifli Oyunlar

NTT Game || Knight Online Ekibi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    niye 17.08.2018? mevcut pre bittikten sonra gönderelim işte. Mevcut pre üzerine yüklenecek olan switchin bir anlamı kalmıyor. Hiç yüklemeyin daha iyi.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    @khenarth bug hata bildirimi diye yolladık bakalar demi bi ilgilenir misin lütfen

Junior Member
    bronz presi olanlara Switch gönderilmiyor sanırım, orada bir düzeltme yapmanızı öneririm. zira benim bronz prem var ancak sadece eşya geldi....

17.08.2018 biraz sacma olmus. bu 1 hafta presi kalanlar dısında kimsenin işine yaramaz. Bence yine o tarihe kadar herkes ticket atsın. Fakat ne zaman yükleneceğini de kişi kendi belirlese işte o zamana gercek anlamda telafi olarak adlandırabiliriz..

Senior Member
    ticket atıp da bugün içerisinde geri dönüş alan ve presi yüklenen olursa bilgilendirme yaparsa sevinirim

Senior Member
    @Khenarth sabah saat7 de Bug seçeneğinden ticket atmıştım. Gün içerisinde 1 bilet hakkım bulunmakta. Yeterli midir ? Yoksa tekrar göndermem gerekiyor mu ?

Senior Member
    Telafi Telafi diyoruz.Şuan mevcut Premium süreme artı süre eklenmeyecekse benim için bu switch premium bir şey ifade etmiyor.Şuan 406 saati olan Dc Premium sahibiyim.Sorunlar yaşanırkende Dc premium sahibi idim.Kırdırma oalrak degilde, direk yükleme olunca nerde kaldı benim telafim ? Zaten kendi premiumumdan gidicek zaman.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    niye 17.08.2018? mevcut pre bittikten sonra gönderelim işte. Mevcut pre üzerine yüklenecek olan switchin bir anlamı kalmıyor. Hiç yüklemeyin daha iyi.
    +111111111111111