Page 23 of 26 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 251
    Junior Member
    ne kadar sure icinde yuklendi

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Bu yükleme yapılacağı zaman oyundan atacak mı bizi yoksa direk relog atınca üstüne mi gelecek premium?

Cuma günü ticket atmıştım premıum az önce yüklenmiş. Az önce dediğim 4 saat önce falan ediyor galiba.

Çünkü oyundaydım premıum yüklenmiş dc falan olmadım premiumun 164 saati kalmış ya

Neyse teşekküler

Junior Member
    Quote Originally Posted by burak14821482 View Post
    Cuma günü ticket atmıştım premıum az önce yüklenmiş. Az önce dediğim 4 saat önce falan ediyor galiba.

Çünkü oyundaydım premıum yüklenmiş dc falan olmadım premiumun 164 saati kalmış ya

Neyse teşekküler
    Persembe ticket gönderdim cuma günü yanıt geldi hala pre yüklemediler cuma günü atmıssın sana benden önce nasıl geldi ya

Junior Member
    harbiden bende 9unda attım daha yok

" Posted on: 09-08-2018 / 13:29 " bu tarihte ticket göndermiştim cevabı bugün (Posted on: 13-08-2018 / 14:48) geldi 1 haftalık premiumumun yüklendiği yazıyordu fakat hesabıma girdiğimde 104 saat premium yüklüydü an itibari ile 93 saatim kalmış. Öncelikle yüklendiği için sevindim ama yaklaşık 67 saatlik bi eksiklik var. Hesaba bilet attığım tarihten beri girmedim malum premium olmadan çoğu servera girilmeyince ticket cevabını bekledim. Anladığım kadarıyla premium cuma günü yüklenmiş olmalı ki eksik saatleri bu açıklıyor fakat ticket cevabı bugün geldi böyle bir şey yaşayan sadece ben miyim benzer durumla karşılaşan var mı acaba ? Tekrar ticket atmak istemedim daha premiumu hiç yüklenmeyen arkadaşlar var sanırım, gereksiz yoğunluk oluşmasın

BENİM BİLETİ GÖNDERME TARİHİM
    Tarihinde Gönderildi: 09-08-2018 / 12:01

CEVAP ALDIĞIM TARİH
    Tarihinde Gönderildi: 10-08-2018 / 12:16
    NTTGame Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaşamış olduğunuz sorun gerekli departmana iletilmiştir. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

Bu süre zarfında yeni bilet göndermeniz size verilecek cevabın süresini geciktirecektir.

Lütfen bu süreçte beklemede kalınız.

NE ZAMAN PREMİUM YÜKLENİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Arkadaşlar,
    Premium yüklemesi için bekleyen oyuncuların relog atarak arada kontrol etmeleri gerekmektedir, Hesabınıza premium yüklendiğinde relog atmadan aktif olmamaktadır.

relog attım gelmiş teşekkürler

hediye preimium geldi. Teşekkür ederiz.