Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Character Seal Scroll / Ring / Slot karışıklığı yardım pls.

Merhaba

Arkadaşlar eski oyuncuyum. Gordion da FenaDoveRRR ile tekrardan oyuna geri dönme kararı aldım. Hesabıma ring bastım. Yanlız ring basarken karakterimin ilk slotta olması için 1. sırayı seçtim. Ama karakterim ikinci slotta doğdu bu bir bugmudur bilemiyorum ama ilk slota geçirmek istiyorum. Bununla ilgili bilet attım ama düzelip düzelmeyeceği konusunda fikrim yok. Buradan GM'lere de seslenmek istedim. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Hesabımın İlk slotta olmasını istiyorum. Şuanda İlk slot boş.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Pus'da satılan Arange Line eşyası ile karakterlerinizin slot yerlerinde değişim yapabilirsiniz.

1. [Trainer]Kate aracılığıyla kullanılır.
    2. Karakter giriş ekranında karakterinizin bulunduğu yeri değiştirmeye yarar.
    3. Takas edilemez.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Pus'da satılan Arange Line eşyası ile karakterlerinizin slot yerlerinde değişim yapabilirsiniz.

1. [Trainer]Kate aracılığıyla kullanılır.
    2. Karakter giriş ekranında karakterinizin bulunduğu yeri değiştirmeye yarar.
    3. Takas edilemez.
    Süpermiş Cash Cash Cash

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by FenaDover35 View Post
    Süpermiş Cash Cash Cash
    Eskiden 3'lü sistem vardı karakter seçme ekranında 4'lü karakter ekranı geldiği için yeni sisteme göre ring eşyasını açmadan önce 2. sıradaki slotu seçmeniz gerekiyordu.Eski sistemde 2. sıradaki slot ortada bulunuyordu

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Eskiden 3'lü sistem vardı karakter seçme ekranında 4'lü karakter ekranı geldiği için yeni sisteme göre ring eşyasını açmadan önce 2. sıradaki slotu seçmeniz gerekiyordu.Eski sistemde 2. sıradaki slot ortada bulunuyordu
    Eski sisteme göre seçenekler halen duruyor yani Yeni sisteme uyarlasalar bu tür sıkıntılar yaşanmaz. Sonuçta benim için ilk slot her zaman ilk sırada olandır. Buda oyun içi düzeltilmesi gereken bir hata olarak görüyorum. 350 Cash çekip düzeltmek ise diğer bir bakış açısı )