Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Junior Member

Makronun yasak olması hakkında

BENİM ANLAMADIGIM NEDEN MAKRO YASAK?? sonucta logitech firmasının oyunculara özel cıkardıgı mause yada klavye, herkes alıp kullanabilir yasa dısı bir olay degil, diger bircok oyunda kullanılabiliyor zaten, şimdi adamın bilgisayarı son model benimki eski kasıyor, ne bilim interneti son hız benimki düşük diye sikayet etsemde o kişi hakkında işlemde yapılmalı o zaman. sonucta 1 aylık pre parasından bile düşük herkes alabilir. sadece bu oyunda kullanılcak diye bir özelliğide yok isteyen baska yerlerdede kullanabilir.

bence makro yasaklansın cr falan diyenler pre almadan oyuna girip sigara parası cıkarma derdinde olanlardır

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Şöyle kardeşim özellikle Knight Online de Makro/Pedal oyunculuğu öldürüyor çünkü program senin yerine oynuyor ve bunu kusursuz şekilde yapıyor bi nevi koxp karşındaki insan elle oynadığı için 1-2 skill failed alabiliyor fakat sen saniyesi saniyesine hep aynı şekilde vurduğun için hiç failed almıyorsun bu da hile oluyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Şöyle kardeşim özellikle Knight Online de Makro/Pedal oyunculuğu öldürüyor çünkü program senin yerine oynuyor ve bunu kusursuz şekilde yapıyor bi nevi koxp karşındaki insan elle oynadığı için 1-2 skill failed alabiliyor fakat sen saniyesi saniyesine hep aynı şekilde vurduğun için hiç failed almıyorsun bu da hile oluyor.
    bilmiyodum dostum aydınlattıgın için saol, diyosun ki benim omuzlarım saglam belim agrımaz günde 10 saat elle pk yapıyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ahmetgolf View Post
    bilmiyodum dostum aydınlattıgın için saol, diyosun ki benim omuzlarım saglam belim agrımaz günde 10 saat elle pk yapıyorum
    10 saat aralıksız oynıyamazsın zaten oynamak zorunda da değilsin arada ara ver

Junior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    10 saat aralıksız oynıyamazsın zaten oynamak zorunda da değilsin arada ara ver
    cok bilmişlik yapıcagına gir bi işe ordan sigara paranı cıkar yada pre al

msn nin yasaklandığı bir oyunda macro serbest olması saçma olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sen kullanmasan nolcak rakipte makro oluyo zaten sen bu sefer enayi gibi hissediyorsun kendini artık işçilik devri bitti devir kolaylık devri .zaten herkeste var bari serbest olsunda rahat rahat kullanırız . konuyu açan arkadaşa katılıyorum tam destek benden ...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Senin bu konuyu açman saçmalığı Ekşi sözlük mü burası bilader. Böyle konu mu olur?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    BENİM ANLAMADIGIM NEDEN MAKRO YASAK?? sonucta logitech firmasının oyunculara özel cıkardıgı mause yada klavye, herkes alıp kullanabilir yasa dısı bir olay degil, diger bircok oyunda kullanılabiliyor zaten, şimdi adamın bilgisayarı son model benimki eski kasıyor, ne bilim interneti son hız benimki düşük diye sikayet etsemde o kişi hakkında işlemde yapılmalı o zaman. sonucta 1 aylık pre parasından bile düşük herkes alabilir. sadece bu oyunda kullanılcak diye bir özelliğide yok isteyen baska yerlerdede kullanabilir.

bence makro yasaklansın cr falan diyenler pre almadan oyuna girip sigara parası cıkarma derdinde olanlardır
    logitech k0xp cikarsa legalmi yane mantikli olalim,
    pedal macro dur bütün macrolar ban sebebdir
    pedal k0xp kullanan lara ciddi yaptrimlar 999 ban gerekmektedir,
    cz de orda burda cirit atiyorlar pedalcilar gm elr göreve yönetim göreve.
    GENİE de resmi macro dur koxptur kalkdirilmasi gerekir oyuna yakişmiyor.
    Last edited by sadxzclllls; 08-08-2018 at 07:28 PM.

Senior Member LuxuryLife's Avatar

Bence kendini muhakeme etmelisin.