Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Böyle Saçmalık olmaz ne zaman düzelcek Bu BUG.

Forgetten Temple etkinliğinde party kurmaya çalışırken ilk pt attığın adamlar party teklifini kabul etmezse buga giriyon. Ne pt kurabiliyon ne pt ye girebiliyon priestim bide mal gibi ortada kalıyon. Bi yerlerini yırtıp attackta yapsan yeşil alamıyon 0 çekerek çıkıyosun .

Mage party ler dışında mavi alabilen yok zaten güzel etkinlik abi devam .

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Bir oyuncuya parti daveti gönderdiğinizde yanıt vermezse eğer "H" tuşuna bastıktan sonra party kısmına gelerek quit_party kısmına tıklarsanız bugta kalmazsınız.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Bir oyuncuya parti daveti gönderdiğinizde yanıt vermezse eğer "H" tuşuna bastıktan sonra party kısmına gelerek quit_party kısmına tıklarsanız bugta kalmazsınız.

adam yanıt veriyor. reddediyo party yi ve bugta kalıyorsun . iyi okuyunuz lütfen .

Bugta kaldıktan sonra ister quit party yap istersen chatten /quit party yap, pus aç kapa friendden adamalra pt atmaya çalış her yol denendi olmuyor. Düzelmesi için etkinlik alanından çıkılması gerekiyor.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Yakın zamanda ilgili etkinliğe katılmadım ancak bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım. Priest oyuncusu olduğum için partiyi sürekli ben kurarım, partiyi kabul etmeyen oyuncularda oluyordu iyi hatırlıyorum ve bir sorun yaşamıyordum. Sizin söylediğinize göre kişisel bir hata yaşamış olabilirsiniz veya bu hata yeni oluşmuş olabilir.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Tekrar seek açıp remove registration tıklayınca sorun düzeliyor.

Senior Member
    sene 2018 olmuş hala oyunu bilmiyor