Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 47
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    2-3 senedir millet jr ft için mage çarı kasardı mage olmak şarttı. Şimdi warriorun anlamsız yüksek damagesinin yanında hiçbir karakterin şansı yok herkesin dizili bir warrior karakteri var gerek bf gerek dış kro için. Warrior Online a dönüştü oyun. Adil olduğunu düşünenler 10 11 k hpli magelerin nasıl patates olduğunu izlesin. Gerek dks gerek yere vurma.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Quote Originally Posted by zhugeliang View Post
    magelerinde toplu olarak aynı alana nova vurmaları fixlenmeli ona bakarsan
    :ddddddddddddddddddddddddddddddddd

Junior Member Felix_'s Avatar
    Nickname
    ARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    2-3 senedir millet jr ft için mage çarı kasardı mage olmak şarttı. Şimdi warriorun anlamsız yüksek damagesinin yanında hiçbir karakterin şansı yok herkesin dizili bir warrior karakteri var gerek bf gerek dış kro için. Warrior Online a dönüştü oyun. Adil olduğunu düşünenler 10 11 k hpli magelerin nasıl patates olduğunu izlesin. Gerek dks gerek yere vurma.
    Bu konuda haklısın, oyun warrior online oldu farm ve sağlam derecede pk için.
    #direnPUSS

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MasterOfMidgard View Post
    gir bak test sunucusuna, ordaki gibi bi mage diz, mageler şuan meleeden daha çok hasar veriyor. Gir bak bakalım tormente yere vurmanın en iyi skiline 1500 vuramıyoruz o magelere.
    Öncellikle Test sunucusunda bizzat denedim. Full Scli bir mage blue potuna kadar basılı. Warrior düz haliyle 750-800 damage atıyor. Tormentli 1100 yiyorsunuz. Bu 80 level için geçerli. 83 olunca 1600 1700 damagelere kadar çıkabilir. (Berserker olunca )
    Sadece şuna katılamayacağım. Üst yorumunda DKS yi 2 3 mage char satın alır demişsin. Bugün mage güçlü olsa ve farm yapma kolaylığı Cz için Bifrost için mage üstünlük olsa bugün frleri Manes serveri için söylüyorum, 35 m 40m olmazdı da 3 gb 4 gb olurdu. Bugün Aztec'e nova atma özelliğiyle birlikte işlese o staff ne kadar warrior dizerdi? Bugün magelerin kıyafetleri int istemese ve direkt mp ve hp verilse ne kadar değerli olur? Bir de böyle düşün o zaman mageler de derdi ki Benim bir Aztec'imle 10 tane warrior dizerim. Yani şu zaman warriorun yere vurma skillerin aşırı abartılmış damagelerden oluşması ve bu gücün her alanda etkili olmasından dolayı warrior isteğin yani talebin olması bu talep sonucunda iteme arz olduğu için arkadaşın dediğine gelmiş oluyorsunuz. Bugün sen full 3 takı set diz str ben mage olarak full 3 set dizeyim tek warrior tek atamazsınız ya da 2 warrior tek atamasınız hale geliyorsunuz sadece. Tormentle olduğu 3 warrior full 3 takı def sette dizsen keser.
    Bizim derdimiz şu değil kesebilsin yere vurmayla zaten ama 7 warrior vurdumu ya da 5 warrior tam vurabildi mi kesebilsin. 6 Mage 2 Priest mage de 6 Magenin 1 party melee düşürme ihtimali ne kadardır? O kadar güçlüysek 3 mage neden bir warrior partyi düşemiyor bırak 3 ü 6 mage de 2 priestli bir şeyde db atıcan fake mana kit falan olacakta belki. Yani 1 party tekli staffda da kesebilme ihtimali var ama oran ne kadar işler anlamsız kalıyor.
    Last edited by IBlackWicked; 08-08-2018 at 10:19 AM.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim zaten magesiniz bak melee ile kafa kafaya yakından kapışman oyuna zaten ters. Taktik yaparak towna düşürme üzerine kapışabilirsin.

Mage ne ? Büyücü demi ? uzaktan çalışır, nova çalışır.

Asas ne ? süikastci vurup kaçıyor görünmez cp kullanıp, en kral asas bile warriorun karşısında direnemiyor çünkü jobunun görevi bu.

Priest ne ? şifacı.

Eee warrior ne ?? SAVAŞCI lan savaşçı mantık bu her mmporgda mantık bu. Ben senin yanına geldiğimde iç içe durursan üstelik çarının defansı az antisi yoksa içinden geçerim bu kadar basit.

Test sunucusunda denediğini söylemiştin, test sunucusundaki itemler rosettada yaklaşık xx lira civarı edecektir. xx bin liralık bir warrior tormente sana en fazla 1800 vurur rosettada. Ama sizin bütün pt niz xx ediyo sıkıntı burda. Hani hanginiz iron set3 holy8 set yapmaya çalışıyor ? Ulan archiveleriniz bile 100def değil 7 healt.

Siz hala neyi tartışıyorsunuz ? Gir bak test sunucusuna bu kadar basit, eşit itemde mage yeterince dayanabiliyor.

Bu değişmeyecek kardeşim oyun şuan dengeli warriorun attığı damagelerde olması gerektiği gibi. İşinize gelmiyorsa mage oynama. Aha denim rosettada pkdayım respectler 2 kere 8v8 de towna düşürdü bizi. bizim pt nin değeri x, adamlar maksimum 30.

Oynayan oynuyor, siz beceremiyorsanız melee ile baş etmeyi o sizin sorununuz.

Arz talep fiyat saçmalığına girmeyin hiç kusasım geliyor artık. Asteğin nova özelliği konusunu gm ler bundan 2 sene önce açıkladı. Siz istiyorsunuz ki kimse size karşı koyamasın full mage online olsun, ama olmaz kardeşim. Hiç bf dir farmdır ağlamayın, magelerinde miss gibi avantajlı olduğu yer var, mesela utc ?? mesela FT ??? JR ??? allah için ft de melee kutu bie alamazken mageler hep mavi kutu alıyor ama sesiniz çıkmıyor hayırdır ???? UTC de tüm büyük bossların kutusu magelerde, her utc 10kutu garanti, pidamalar ve ahmi kutuları full magelerde ? Jr de mage fazlası olan hemen devayı kesip çıkıyor ?

Allah için bundan 1 ay önce tek mage eslantta bütün bossları kesiyordu da allahtan yönetim el attı bu saçmalığa.

Ağlamayın kardeşim istediğiniz olmayacak. Mageler zaten güçlü.
    Last edited by Death_Stroke; 08-08-2018 at 06:13 AM. Reason: Eşyaları tl ile değer belirtmek yasaktır.

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Kardeşim zaten magesiniz bak melee ile kafa kafaya yakından kapışman oyuna zaten ters. Taktik yaparak towna düşürme üzerine kapışabilirsin.

Mage ne ? Büyücü demi ? uzaktan çalışır, nova çalışır.

Asas ne ? süikastci vurup kaçıyor görünmez cp kullanıp, en kral asas bile warriorun karşısında direnemiyor çünkü jobunun görevi bu.

Priest ne ? şifacı.

Eee warrior ne ?? SAVAŞCI lan savaşçı mantık bu her mmporgda mantık bu. Ben senin yanına geldiğimde iç içe durursan üstelik çarının defansı az antisi yoksa içinden geçerim bu kadar basit.

Test sunucusunda denediğini söylemiştin, test sunucusundaki itemler rosettada yaklaşık civarı edecektir. bir warrior tormente sana en fazla 1800 vurur rosettada. Ama sizin bütün pt niz ediyo sıkıntı burda. Hani hanginiz iron set3 holy8 set yapmaya çalışıyor ? Ulan archiveleriniz bile 100def değil 7 healt.

Siz hala neyi tartışıyorsunuz ? Gir bak test sunucusuna bu kadar basit, eşit itemde mage yeterince dayanabiliyor.

Bu değişmeyecek kardeşim oyun şuan dengeli warriorun attığı damagelerde olması gerektiği gibi. İşinize gelmiyorsa mage oynama. Aha denim rosettada pkdayım respectler 2 kere 8v8 de towna düşürdü bizi. bizim pt nin değeri , adamlar maksimum .

Oynayan oynuyor, siz beceremiyorsanız melee ile baş etmeyi o sizin sorununuz.

Arz talep fiyat saçmalığına girmeyin hiç kusasım geliyor artık. Asteğin nova özelliği konusunu gm ler bundan 2 sene önce açıkladı. Siz istiyorsunuz ki kimse size karşı koyamasın full mage online olsun, ama olmaz kardeşim. Hiç bf dir farmdır ağlamayın, magelerinde miss gibi avantajlı olduğu yer var, mesela utc ?? mesela FT ??? JR ??? allah için ft de melee kutu bie alamazken mageler hep mavi kutu alıyor ama sesiniz çıkmıyor hayırdır ???? UTC de tüm büyük bossların kutusu magelerde, her utc 10kutu garanti, pidamalar ve ahmi kutuları full magelerde ? Jr de mage fazlası olan hemen devayı kesip çıkıyor ?

Allah için bundan 1 ay önce tek mage eslantta bütün bossları kesiyordu da allahtan yönetim el attı bu saçmalığa.

Ağlamayın kardeşim istediğiniz olmayacak. Mageler zaten güçlü.
    Sorun sadece mageye atılan yüksek damage değil siz neden bunu anlamamak için ısrar ediyorsunuz?
    Last edited by IBlackWicked; 08-08-2018 at 10:21 AM.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sinan81 View Post
    Merhaba,

Malumunuz yere vurma skilleri hem magic hem de melee damage vuruyor. Bunu nerden anlıyoruz derseniz: Yere vurma skilli Gab Adamant laneti patlamasına rağmen(lanet: melee damagesi vurulmaz) damage vurabilmektedir. Aynı zamanda torment skilliyle karşının defansı azaldığında daha çok damage vurmaktadır yani aynı zamanda melee damage vurmaktadır.

Önerim şudur ki yere vurma skilli sadece magic damage olarak fixlenmeli bu sayede hem tormentle inanılmaz damagelerin(4-5k) önüne geçilir, hem de karma ptlerin önü açılır. (Tp mage alıp minor resist+yere vurma) gibi gibi.

Aynı zamanda şunu da söylemek isterim ki, DARK KNIGHT SPEAR silahı yere vurduğunda 4x 'e kadar damage atmaktadır ve %2 oranla patlamaktadır. 1 vuruşun 2.5k dan aşağı olmadığını hesap ederseniz 10k damage vurmaktadır. Peki magenin Dark Knight Staff'ı napmaktadır?
    3x800 hp + 300 def verir. Gerçekten komik değil mi

Umarım artık birileri bir şeylerin farkına varır.

İyi çalışmalar.
    Burası mage server pvp si değil. benim dark knight spearım senin çarını pardon partyndeki 2-3 tane mageyi satın alıyor dostum. Aryıca DB priestiniz kolsuz değilse bir subside atarsa 500 vuruyoruz. Tormente curenizi almazsanız - 350AC sc bile basmassanız 2.5k dmg de yersiniz. Tek başıma 2pt mageyide kesebiliyorum yeri gelince. Yeri geliyor 1pt mage bizim 1pt melee mizi towna gönderiyor ?

Bu oyunda her şey şuan eşit ve adaletli.

Burası mage online değil. Zaten yeterince güçlüsünüz mage olarak. CSW lerde savaşlarda ırk kaldırıyorsunuz novaya.

Uzatmayın daha çok bu konuyu.

Sonuç alamayacaksınız.
    dark knight spear'ı mageler de takabiliyor ben olsam 230 str verip dark knight spear takarım 6 magede 18 nova var illaki birine patlar 9k 9k damage yeyince aklınız başınıza gelir

MasterofMidgard adlı arkadaş başka hiçbir MMORPG oyun oynamamış sanırım warrior mageyi her zaman keser gibi bir yorumda bulunmuş warriorler konuya saldırıyor resmen çok komik lan

Banned
    Başka hangi oyunda Warrior gördün anlatsana?
    Bak iyi seyret
    Muonline
    C9
    Wow
    Godswar
    Lotr online
    2-3 tane daha vardı unuttum. Ben uskodaki gibi tanrı-savaşçı görmedim. Sen hangi mmorpg/mmo da gördün anlatırsan memnun oluruz.