Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Banned
    Chaos= İllegal yuvası, unique item dengesini alt üst eden, "mmorpg zor olmalı" diyen gm'in fikrine bile ters olan bir event.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Burada birkaç öneri sunduğum bir konu oluşturmuştum lakin pek dikkate alınmadı.

https://forum.nttgame.com/forum/show...etme-hakkında
    “Vox populi, vox dei”

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JosephHeydrich View Post
    Burada birkaç öneri sunduğum bir konu oluşturmuştum lakin pek dikkate alınmadı.

https://forum.nttgame.com/forum/show...etme-hakkında
    Güzel konu, bence şu şartlar ile chaos düzeltilir ;

Ya chaosta isimleri belli olsun herkesin,

Ya da en az 58lvl + sms onayı + 10k sınırı getirilsin.

Adım gibi biliyorum, bakın chaosta k0xp bitecek mi bitmeyecek mi.

@Eryudes lütfen düşüncenizi belirtiniz, bakınız oyuncular ne kadar yaratıcı çözümler sunmakta.
    Last edited by MasterOfMidgard; 08-07-2018 at 06:31 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Chaos= İllegal yuvası, unique item dengesini alt üst eden, "mmorpg zor olmalı" diyen gm'in fikrine bile ters olan bir event.
    Yetkililerim konu altına düşüncelerini bildirmesi gerek, yaptığımız tavsiyeler işe yarar mı yok sa saçma mı ?

bunun tek yolu chaos girişlerine level sınırı getirmek sanırsam, 35 40 50 60 70 ne olduğu farketmez birde account başına günde 1 giriş hakkı olması lazım premiumsuzlarda, chaoslarda bu kadar koxper olmasının nedeni banlanan kişilerin geri dönmesinin çok kolay olması

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Videoda apaçık görünüyor, özellikle 25. saniye ve videonun sonunda çok belli oluyor. Arkadaş klasik chaos koxper banlata banlata bitiremediğimiz. Otomatik intahar edip, seri bir şekilde kalkıyor, bütün skilleri aynı anda ve uzak mesafeden vuruyor.

Gereğini yapacağınızdan kuşkum yok, şimdiden elinize sağlık.

Ama değinmek istediğim şey şu, biz bu adamlarla uğraşamıyoruz. Şu kısa videoyu yapmak için o chaosun tümünü videoya çektim, 1 saat kesip renderlayıp youtubeye yükledim. Adam 49lvl oyuna dair 1tl yatırımı yok, yarın banlandıktan sonra başka hesapla girip yine aynı haltı yiyecek. Hem zamanımız gidiyor hem chaosumuzu harcıyoruz bunun gibileri yakalayıp videoya alıcaz diye. Bu parazitler maddi ve manevi zarar veriyor biz legal oyunculara.

Bunlara özel KOMPLE IP BAN MAC BAN kullandığı internet üzerindeki bütün pc ler bütün ip ler bütün accountları OTP leri banlama şansınız yok mu ?

Bir daha oyuna giremesin bile bütün bağlantılı accountları ban yesin, çünkü bu belli koxp çar, itemleri aktardığı asıl karakteri farklıdır doğal olarak.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gm lerin işini yapıyorsun büyük fedekarlık ama degmez dostum emeğine yazık parada almıyorsun,
    ama para alan adamlar işin basşında durmuyor maalesef durum bu
    CHAOS koxperlerin mekanı ama nttgame bunu görüyor ve hiçbirşey yapamıyor.
    tek yaptiği şey telkin etmek,video alin cr atin
    çok afedersiniz ama biz salakmıyız hem para verecez oyuna hemde gm lerin görevini üstlenecez :S

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben şahsen chaos girmiş insan değilim şimdiye kadar pek sevmem. Jr de bile np sınırı var np siz girilmiyor. Ama 10k biraz fazla olur. 5k makul mesela. Ve level bence daha yüksek olmalı. Yani Jr için 70, Cz girmek için 70, UTC bile 75 yapıldı. Bence 65-70 civarı olmalı.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Bence tamamen kaldırılmalı. Onun yerine 83 bdw'si gelebilir kazanan ekipler mavi kutu alabilir. He çok mavi kutu girişi olur deniyorsa. Günde 1 defa yapılabilir.

Senior Member
    eline sağlık dostum. güzel paylaşım olmuş.