Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Post Chaostaki k0xperlere napıcaz bitmiyorlar ... ANKET !

Evet beyler bildiğiniz üzere chaosta k0xper farketmek-yakalamak-videoya alıp banlatmak bir hayli zor.

Bunu yapmak için öncelikle chaosunuzdan feragat etmeniz, bütün chaos boyunca video almanız, o videoyu kesip editleyip renderlayıp birde youtubeye yükleyip CR ye şikayet metini oluşturmanız gerekiyor.

Bu güne kadar sayısız chaos k0xperi banlattık ancak ardı arkası gelmiyor, BİTMİYORLAR.

Size chaostaki k0xperleri farkedip nasıl şikayet edebileceğinizle ilgili bir kaç örnek video bırakıyorum, k0xper nasıl anlaşılır, nasıl kanıtlanır?

Yetkililerden bir de ricam var konuyu gereksiz yere kapatmayınız çünkü bu konudan ilham alarak nasıl banlatabileceklerini görecek arkadaşlar olacaktır.

Bana kalsa bu k0xperler hayattan ban yemeli ama siz en azından bi mac ban ip ban bağlı olduğu internetteki tüm pc ler tüm telefonlar tüm otp ler zamanında trenlere attığınız gibi ölümcül ban atmanız temennisi ile, çünkü adam yapıyor 50lvl çar, açıyor k0xpu farkedilip report edilmesi 1 haftayı buluyor, 1 haftada kastıklarını asıl hesabına aktarıyor. Ban yese tekrar açıyo. Ban olayının eski caydırıcılığının geri gelmesi o ağa bağlı bulunan bütün accountların köküne kadar banlanmasını istiyoruz.

Biz bu adamları report etmek için chaosumuzdan feragat edip 1 saat video yükleyerek hem maddi hem manevi zarara maruz kalıyoruz malesef.

İsterseniz yetkili arkadaşlar bir anket açın, legal oyuncular değerlendirsin anketin içeriği de şu ;

TBL den k0xpdan 3rd party tool dan banlanan hiç kimse oyuna geri dönemesin, alışmış kudurmuştan beterdir.

Rosettada 3 kere ban yiyip ard arda çar dizen hala tbl kullanan adamlar var, bu işe 1 kere bılaşmış olan tekrar bılaşır, komple ban yesinler bir daha da geri dönemesinler.

k0xperlera ölüm, açık ve net.
    Last edited by MasterOfMidgard; 08-07-2018 at 04:28 PM.

Senior Member
    Adama çıkışta mesaj attım emek hırsızı kosper diye korkuları yok ki. sell mavi kutu yazıyor bana

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sontaran View Post
    Adama çıkışta mesaj attım emek hırsızı kosper diye korkuları yok ki. sell mavi kutu yazıyor bana
    Kanka öyle yapmıcaksın, hiç belli etmiceksin report ediceksin ki üstünde itemleri varken ban yesin, uyarır belli edersen itemleri aktarıp başka çarla devam ediyorlar.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ben buna çözüm bulunacağını düşünmüyorum mavi kutunun para ettiği her yerde olacaklar.Giriş için bir kaç koşul getirilmediği sürece.

en azından 10k np sınırı getirilebilir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KompleSantrafor View Post
    en azından 10k np sınırı getirilebilir
    aynen çok mantıklı lvl 58-59 ve 10k np sınırı getirilebilir, böylelikle sadece farm için veya k0xpla bu işi yapanlar engellenir insanlar np kasmaya teşvik edilir. Legal olanlar için sorun olmaz 58lvl ve 10k np 1 haftada karşılanabilir, sonra kalıcı olarak istedikleri kadar chaos girerler gerçi bu zamanda kimin 10k np si ve 60+ lvl bi çarı yok ki ?

K0xperler içinse caydırıcı olur bu koşul, çünkü 60lvl a kasmak üstüne 10k np kasmak nerdeyse 1 haftayı bulacağından ve farkedildiklerinde banlanacakları için bu işe hiç kalkışmayabilirler diye düşünüyorum.

Yetkililer bu konu da ne düşünüyor ? Bakınız yaratıcı çözüm fikirleri sunulmakta oyuncular tarafından...

Junior Member Felix_'s Avatar
    Nickname
    ARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle chaosa sadece belirli bir miktar np nin üzerinde np ye sahip olan oyuncular girebilsin.
    #direnPUSS

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Emek verip illegale bulaşan kişilerin videosunu aldığın için teşekkür etmek istiyorum. Öneriye gelecek olursak caydırıcılık amacı ile level ve np sınırı getirilebilir. İlaveten şunu da belirtmek istiyorum CHAOS süresi çok uzun 10 dk düşürülürse çok iyi olur kanaatindeyim.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    etkinlik komple kapatılmalı düzeltilene ve legalleşene kadar , ne olursa olsun etkinliğe girenlerin çoğu illegal oyuncu seviye sınırı vb bir iyleştirme yapılana kadar kapatılsın ve yerine bdw eklensin lütfen

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LuxuryLife View Post
    Emek verip illegale bulaşan kişilerin videosunu aldığın için teşekkür etmek istiyorum. Öneriye gelecek olursak caydırıcılık amacı ile level ve np sınırı getirilebilir. İlaveten şunu da belirtmek istiyorum CHAOS süresi çok uzun 10 dk düşürülürse çok iyi olur kanaatindeyim.
    Ben teşekkür ederim, tek temennim bu oyunun güzelleşerek ve legalleşerek 2030 ları görmesi.

Chaosu düzeltmek bunun bir başlangıcı olabilir, darısı TBL nin bitirilmesinin başına.