Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Question jamadar itemi hakkında

ardream ve basede jamadar anti defli takı veya kalkan yoksa nedensadece +70ler takmaya ayarlanmıyor bari buralar rahat etsin bunu kontrol edip gerçekleştirirsenız sevinirim

jamadar dusurmek için czde slot gezıcez ben ardream base playerim +70 carım bıle yok oldumu midem bulanıyor o kadar gereksiz item ve takı kombinasyon varkı ben set gezmeye alıştım için kendı fikir ve görüşüm

jamadar itemleri sadece czde giyilmeli bence

haklı bir görüş ama değerlendirilmeye alınmayacak bir görüş. Draki pendant var jamadar def veren 2inci seviyede ardream de takılıyor denilecek ve konu kapanacak. Ama jamadarı cz de düşür draki yi yapabilmek için 83 charın olması gereksin vs önemsiz şeyler oyun için.

Quote Originally Posted by is_kync View Post
    haklı bir görüş ama değerlendirilmeye alınmayacak bir görüş. Draki pendant var jamadar def veren 2inci seviyede ardream de takılıyor denilecek ve konu kapanacak. Ama jamadarı cz de düşür draki yi yapabilmek için 83 charın olması gereksin vs önemsiz şeyler oyun için.
    aynen katiliyorum hersey czye gore ayarlaniyor ama ardream ve base useri etkileniyor

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Yeni serverlar için haklı bir talep olabilir lakin eski serverlarda bu itemi ardreamdan kaldırmak demek asası işlevsiz hale getirmekle eşdeğer hale geliyor çünkü çok fazla dd anti def mevcut.
    “Vox populi, vox dei”

Quote Originally Posted by JosephHeydrich View Post
    Yeni serverlar için haklı bir talep olabilir lakin eski serverlarda bu itemi ardreamdan kaldırmak demek asası işlevsiz hale getirmekle eşdeğer hale geliyor çünkü çok fazla dd anti def mevcut.
    vala torla bana daggerle 1700 1800 vuruyorlar wbli 2200 2300 en ezik daggerlı asas 1200 1400 vuruyor takısı3 olması yetıyor etkılemez bence amajamadar tek atıyor db ve malıcelı ıken bu damageler sc iken 2 scsizken kacarın yok tek yıyorsun

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Nasıl ardream ve basede jamadar anti defli takı yok ?

Quote Originally Posted by EviLPrince View Post
    Nasıl ardream ve basede jamadar anti defli takı yok ?

yeterlimi sence bu item denedım bu itemi fark yok dene damage karsılastır istersen

+3 olucakkı damage yemıcez oda ugrasan olcakda kasıcakda basıcakda satıcak pkcıyız bizfarmcılarda bus kasıyor sadece eskı farmcılar kalmadı artık item basan adam bile kalmadı kar etmesse neden upgrade yapsın mantıklımı sence buitemı +0 takmak

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    yeterlimi sence bu item denedım bu itemi fark yok dene damage karsılastır istersen
    Ardream'a oranla bence yeterli. Zaten en ezik charda bile old skeleton belt var. Napsın damage atamasın mı asaslar.

Banned
    Quote Originally Posted by EviLPrince View Post
    Ardream'a oranla bence yeterli. Zaten en ezik charda bile old skeleton belt var. Napsın damage atamasın mı asaslar.
    +8 cleaver ile pk atılan zamanları hatırlatıyım . Ne kadar kalabalıktı ardream pk nasıl canlı idi. Şu an wb tak adam tekle. Oyuncu kalmadı be. Dengesizlikten başka bir şey değil. Dd olmayan serverda wb nin ne işi var?