Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 51
    Junior Member
    hala düzelmedimi otp millet yeni serverda exp kasıyor biz burda otp bekliyoruz pls haberdar edin burdan yazın düzelince....

merhaba hesab yeni oldugu için npoint alamıyorum ıd unuttum ıcs ne yapmam gerekıyor

Junior Member
    otp eski telefon kayıtlı o telefona uşamıyorum ve siteye giremiyorum kod istedigi için yardımcı olurmusunuz bilet de göndermio

Junior Member
    arkadaslar otp sitesine giriyorum benden doğrulama kodu istiyor my ıcs ye giremiyorum benim numaramda kapattırdım bunu düzeltemezmiyiz

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by delahoya52 View Post
    arkadaslar otp sitesine giriyorum benden doğrulama kodu istiyor my ıcs ye giremiyorum benim numaramda kapattırdım bunu düzeltemezmiyiz
    Telefonunuza doğrulama kodu gönderilir ve bu şekilde siteye giriş sağlayabilirsiniz.
    Telefon numarası değişiliği için ICS > ICS / OTP bölümünden destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir.

merhabalar benim otp başka charda kurulu id şifre mesajı duruyor yeni chara otp aktarma gibi bi durum var mı sıfırlamak mı lazım illa

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba, @whitepride16

Yeni bir hesap açtıysan hesabının ICS üyeliğini oluşturman gerekiyor. Aşağıdaki rehber sana yardımcı olacaktır.

ICS Üyeliği, AnyOTP Programı Kurulumu ve ICS Kullanım Rehberi

Junior Member
    Merhaba hesabımda otp kuruluydu ancak telefon numaramı değiştirdim ve otp şifremide bilmiyorum. Eski hesabımdan devam etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Junior Member
    selamlar sayın gm ler

Benim charım şifrelerini biliyorum ama hangi bilgisayarda ki anyotp ye kayıtlı bilmiyorum nasıl giricem onuda bilmiyorum . bu konuda yardım edin 400 Cash yüklemeden sorunu çözmem lazım . OTP kaldırılabilir 4 Cash var hesapda 1 cash için 400 cash yüklemek zorua gidiyor . param yok

Junior Member
    Merhabalar bana kod geldi kabul etmedi kodu başka np de yok allahın izniyle bize bi 30 tl gibi bir rakam girecek gibi teşekkürler

Tags for this Thread