Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 51
    Junior Member

Arrow Ics sorunu

Quote Originally Posted by ReturnMrlronMan View Post
    Bu hatalar ile karşılaşan arkadaşlarımız var ise yararlansınlar. Konu önce sayfaya

Benim sorunum Ics kayıtlı olan telefon numaramın kapanması ve mesaj vea arama gelmemesi hattım iptal oldu

suanki güncel telefon numaramı kaydedemiyorum eski telefon numarama gelen kod u soruyor yardım ediniz lütfen...

Junior Member
    Nickname
    IVastoLorde
    Class
    Warrior
    Clan
    OSMANLIİMPARATORLUGU
    Server
    Ephesus
    Race
    El-Morad
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Beyler çarım banlandı yeni hesap açık yeni ıcs aldım. Her neyse eski telefon numarasını kullanmak istedim. Fakat sonradan öğrendimki telefona ban oluyormuş. Ics telefon değiştirmek istedim bunun için çok uğraştım değişmedi npointerim hep boşa gitti. yeni telefon adresine kod geliyor o kodu gireceğim bir boşluk gelmesi lazımken gelmiyor. ıcs yi silip baştan yüklicem ama 48 saat geçmesi lazımmış. bu nasıl bir rezilliktir

Junior Member
    Şimdi ben dediklerini yaptım bilgisayara format attım otp yeniden yükledim ama auth kodunu alamıyorum giriş yapamıyorum lütfen yardım edin

Junior Member
    Konu günceldir.
    OTP sisteminde kayıtlı numara kapandı ve artık o numaraya ulaşmak imkansız. Bu durumun çözümü nasıl olacak?

Arkadaşlar Daha Yeni OTP Yükledim Daha Kendi Şifremi Oluşturmadım Bile Oyunun Verdiği KO İle Başlaya ID Girdim 6 Haneli Şifreyide Girdim AnyOTP Confirm Hatası Verdi Baktım Saatim 1 Dakika İleri Onu Düzelttim Bu Seferde AnyOTP Durduruldu Çözüm Aranıyor Dedi Ve Çözüm Bulamadı Durdurruldu Kendi Şifremi Oluşturma Ekranına Geçemiyorum Yardımcı Olabilecek Var Mı ?

Junior Member
    ICS (OTP) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Arkadaşlar görüyoruz ki bir çok arkadaşımız OTP kullanırken bazı hatalarla karşılaşıyor. Bunların neden kaynaklandığını ve nasıl düzeleceği hakkında bazı soru-cevaplar çıkardım. Aklımda olanlar şuanlık bunlardır. Eğer farklı tarzda hatalar alıyorsanız yazınız. Eğer çözümünü biliyorsam cevabınızı yazarım.

1) OTP Şifremi unuttum , AnyOTP Programını sildim veya PC format atıp programı tekrar yükledim veya karakterime başka bir bilgisayardan giriş yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Yukarıdaki yazılan her sorunun cevabı aynıdır. otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
    ICSmizin kayıtlı olduğu telefon numarasına mesaj gelecektir. Mesajda yazan kodları AnyOTP programını açıp oraya yazıyoruz. OTP Programını açabilmek için yeniden şifre oluşturuyoruz. Ve artık karakterimize girebiliriz.
    DN: Bu arada OTP Programını indirip bilgisayarınıza veya telefonunuza ( hangisini kullanıyorsanız artık ) yeniden kurmanız gerekmektedir.

2) AnyOTP Programındaki gelen kodları yazıyorum kabul etmiyor ve "Error! OTP Number is incorrect" hatası veriyor Ne yapmam lazım ?

Bu hatanın sebebi bilgisayarınızın veya telefonunuzun (hangisini kullanıyorsanız) normal saat ile uyuşmamasıdır. Yani saatinizin ileri veya geri olmasından kaynaklanan bir sorundur.
    Düzeltmek için www.saatkac.com 'a girip Ülkenizin tam saatini öğrenip saatinizi ona göre ayarlamalısınız.

3) Karakterime giriş yaparken OTP kodlarını kabul etmedi ve en son "Error! OTP Login failed with unknows issue." hatası verdi. Ne yapmalıyım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Reset AnyOTP Device" deyip aşağıda bulunan [SEND CODE] ye basınız. Telefonunuza bir kod gelecektir. Gelen kodu sayfadaki "Validation Code" kısmına yazıp RESET deyiniz.
    Artık karakterinizin giriş sayısı resetlenmiş olacaktır ve OTPdeki rakamları doğru yazarak karakterinize giriş yapabilirsiniz.

4) Hem evde , hem işyerimde oyuna girmek istiyorum ancak karakterimde ICS mevcut. Her iki bilgisayardan da karakterime nasıl giriş yapacağım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
    ICSmizin kayıtlı olduğu telefon numarasına mesaj gelecektir. Mesajda yazan kodları AnyOTP programını açıp oraya yazıyoruz. OTP Programını açabilmek için yeniden şifre oluşturuyoruz. Ve artık karakterimize girebiliriz.
    NOT: İşyerinizde oluşturacağınız şifre evdeki şifrenizle aynı olmalıdır.

5) 2-3 adet karakterim mevcut ve hepsinde OTP var ancak bilgisayarda sadece bir karakterimin OTPsini yapabilirim. Aynı bilgisayardan hepsine nasıl giriş yapacağım ?

Her karakter değiştirmenizde maalesef otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
    NOT: Tabi her char değiştirildiğinde AnyOTP Programını tekrar kurmak gereklidir.
    Pek tercih edilmeyen bir durum ancak bu şekilde yapılıyor. Android telefonunuz var ise diğer karakterinizin OTP'sini telefona yapabilirsiniz.

6) Karakterimin ICS için kayıtlı olduğu telefon numarasını değiştirmek istiyorum. Ne yapmam lazım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Change Mobile Number" e tıklayınız.Karşınıza gelen sayfada "Ülkenizi, Yeni Telefon Numaranızı ve OTP programını açıp gelen kodu" yazınız ve "REQUEST CODE" sekmesine tıklayınız. Telefonunuza bir kod gelecek.
    Gelen kodu aşağıdaki kutucuğun içine yazınız ve "SUBMIT CODE" deyiniz. Artık Telefon numaranız değişmiş olacaktır.
    NOT: Bunları yaparken 3 dakika süreniz var. 3 dakika içinde yapmanız gerekmektedir. Aksi halde telefonunuza yeni bir kod yollatmanız gerekir.

7) ICS Sistemini karakterimden kaldırmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Remove OTP Authenticator" yazan kısma tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada İster "OTP Kodu" ile İster "Telefonunuza kod yollattırarak" yapabilirsiniz. Gelen kodu sayfadaki ilgili kısma yazıp "DETACH" demeniz yeterlidir. Artık karakterinizde OTP Sistemi olmayacaktır. Direk giriş yapabileceksiniz.

Reset AnyOTP Device : Send code diyorum fakat bu hayatı alıyorum ne yapmam gerekli. kimi 3 gün diyor kimi başka bişi yardımcı olursan sevinirim
    Failed to send validation code. Please try again later.

Error Code : SMS messages can only be sent 15 times per day. Please try again later.

Junior Member
    PRE aldım ama asgart ta gitmiyor sms ide doğruladım yinede girmiyor ama premuım görünüyor asgart serverine girmiyor lütfen yardım yardım edin gmler boşa parmaı verdik

Junior Member
    Mail sorununu da açıklarsanız çok sevinicez portaldaki mail ile eşleşmiyor

Junior Member
    Yetkili biri cevap versin artık lütfen ya

Tags for this Thread