Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member
    Sen mümkünse öneride bulunma, fırıncılığa devam et.

Arkadaşın psikolojik tedaviye ihtiyacı var bence.

Allah'tan sınıf öğretmeni falan değil ha, bu tip önerilerle çocukların hepsi ülkenin başarı istatistiğini düşürür.
    DİREN 'VAMPİRİC FİRE'

Junior Member
    Gelmesi gereken sistem wow daki pazar sistemi İtemi müzayede evine bırakcaz şu fiyata direk sat olcak ayrıca millet teklif verecek herkes mutlu olcak pazarcılarında elini ayağını kesiicez oyundan ama pazarcılar sayesinde bu oyun dönüyor keşke böyle güçlü hamlelere cesaret edebilse oyun.

Quote Originally Posted by ylmzalkan View Post
    Gelmesi gereken sistem wow daki pazar sistemi İtemi müzayede evine bırakcaz şu fiyata direk sat olcak ayrıca millet teklif verecek herkes mutlu olcak pazarcılarında elini ayağını kesiicez oyundan ama pazarcılar sayesinde bu oyun dönüyor keşke böyle güçlü hamlelere cesaret edebilse oyun.
    Farklı oyunlarda çok güzel sistemler var tabiki, ama ben knight için olabilicek bir öneride bulundum sadece. Ve bakıyorum şu ana kadar yazan 10 kişi filan 2 kişi 3. öneriye olumlu bakıyor sanki sıkıntıları var gibi.

Senior Member
    Şaka gibisin yemin ediyorum malum yerlere satanlar bussla kasıyor dedim. Yani bu yerlere gb satışı olmazsa fiyatı haliyle artacak değil mi ?

Hangi pvpden geliyorsun bilmiyorum ama o pazarlar olmadan uskoda sadece soyulursun. Acil itemleriniz alınır diye flood atarlar pm atarsın elindeki muhteşem 7 raptoruna 15m çekerler ve hüzünle bir konu daha açarsın pazar sistemi eski haline dönsün diye.

Sana bir tavsiye uskoya çoğu yenilik korekodan gelir forumda başlık var korekoda olup uskoda olmayanlar şeklinde. Git oradan bak oradaki şeyler gelsin diye savun onlar oyuncuları düşünüyor senin dediklerin oyuncunun kanının çeker düşünmek lazım.

Quote Originally Posted by gipsy79 View Post
    Şaka gibisin yemin ediyorum malum yerlere satanlar bussla kasıyor dedim. Yani bu yerlere gb satışı olmazsa fiyatı haliyle artacak değil mi ?

Hangi pvpden geliyorsun bilmiyorum ama o pazarlar olmadan uskoda sadece soyulursun. Acil itemleriniz alınır diye flood atarlar pm atarsın elindeki muhteşem 7 raptoruna 15m çekerler ve hüzünle bir konu daha açarsın pazar sistemi eski haline dönsün diye.

Sana bir tavsiye uskoya çoğu yenilik korekodan gelir forumda başlık var korekoda olup uskoda olmayanlar şeklinde. Git oradan bak oradaki şeyler gelsin diye savun onlar oyuncuları düşünüyor senin dediklerin oyuncunun kanının çeker düşünmek lazım.
    Pazarcımısın ? Merak ettim doğrusu, Bussun NPCden alınması senin zoruna mı gidicek ? Veya Binlerce pazar charı olmaması sana sıkıntı mı yaratıcak ? Bence gayette güzel bir düşünce ve tekrardan diyorum 1. ve 2. öneri benim kişisel önerim ama 3. ÖNERİ tam olarak sisteme uyan bir öneri çok değil daha 5-6 ay önce forumda IP sınır filan deniliyordu ve bazı kendini bilmez PAZARCIlar diyordu ki , istediğin sınırlamayı yap evde 2 modem var , telefon var, komşulardan alırım yinede (yanlış hatırlıyor olabilirim ) 13 pc ile pazarımı yaparım diyordu.Ve adamın pişkin pişkin söylediği şey doğru IP sınırı ile olacak şey değil bu. Ama sen geçipte dediğim gibi bir sistem getirirsen Çooooooooooookta güzel olur.Tabi ki evini pazardan veya farmdan geçindirenlere kötü öneriler ama oyunu oyun yapan özellikler bence

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Çok gereksiz, işleri yok bunla mı uğraşacaklar.

Quote Originally Posted by Supermtn55 View Post
    Çok gereksiz, işleri yok bunla mı uğraşacaklar.
    Gereksiz olan kısmını söyler misin ? Ve Bence en öncelikli İŞLERİ bu pazara çözüm bulmaları.Benim kisi sadece bir öneri başka oyunlardan da alıntı yapılabilir ama benim öneri tam KNİGHT Online oyununa uyum sağlayacak bir sistem.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Öncelikle lütfen öneride bulunan arkadaşlarımızı eleştirirken kırıcı olmamaya ve saygısızlık yapmamaya dikkat edelim.

Önerilerinize gelecek olursak;

1 ve 2. önerinizin oyuna ya da oyuncuya hiç bir yararı olmayacaktır, o yüzden direkt olarak üzerinde durmadan geçiyorum.

3. öneriniz ise vakti olmayan, sadece akşamları oyuna vakit ayırabilen, gece pazarını kuran ve sabaha kadar eşyalarının satılmasını bekleyen oyuncularımızın pazar kurmasını tamamen engelleyecektir.

Hali azırda yaşanan, var olan problemlere çözüm ararken tek taraflı düşünmek hata yapmanızı sağlar, olabilecek her ihtimali düşünmeden oyunda bir değişiklik yapmak, düzeni bozmaktan öteye gitmeyecektir.

Her oyunun farklı bir pazar sistemi bulunmakta. Oyunların sistemlerini birbiriyle kıyaslamak, hepsinin aynı olmasını beklemek maalesef sıradanlığa işaret.

Oyuncularımızı bir çoğu her türlü sorununa rağmen oyunun PvP mekaniğini, yaşadıkları zevki başka oyunlarda bulamadıkları için Knight Online'dan vazgeçmiyorlar.

Bu oyunu farklı kılan bir diğer sistem olan pazar sistemi de büyük bir yenilik olmadığı sürece değiştirilmemesi gereken sistemlerden bir tanesidir.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Her oyunun farklı bir pazar sistemi bulunmakta. Oyunların sistemlerini birbiriyle kıyaslamak, hepsinin aynı olmasını beklemek maalesef sıradanlığa işaret.

Oyuncularımızı bir çoğu her türlü sorununa rağmen oyunun PvP mekaniğini, yaşadıkları zevki başka oyunlarda bulamadıkları için Knight Online'dan vazgeçmiyorlar.

Bu oyunu farklı kılan bir diğer sistem olan pazar sistemi de büyük bir yenilik olmadığı sürece değiştirilmemesi gereken sistemlerden bir tanesidir.
    Teşekkür ederim düşünceleriniz için.
    1. öneri tamamen kişisel bir öneri petin bir işlevi olması gerektiğini istedim.
    2. öneri ise oyunda çok fazla buss drobu var ve oyunda buss kullanan kişiler 50k-100k için NPC yerine pazarı kullanıyor ve GB oyun içinde kalıyor dememdi ve buda bir şekilde göreceli bir sistem olurdu ama bana kalırsa tutan bir sistem olurdu.
    Ama ben pazar sistemini değiştirelim demiyorum sadece oyunu oynayan kişilerin bu hakka sahip olmasını söylüyorum.
    Çünkü oyunu oynamayan kişinin bir iteme sahip olması saçma değil mi ? Siz de hak vereceksiniz ki , Moradondan bile çıkmayan karakterler var.Yaptığım öneri her kesim için yeterlidir. Çünkü vakti olmayıpta sadece akşamları oyuna giren adamlar genellik ile ya rakip ırk tarafında takılıyor ya bifrostta yada bowl bölgesinde takılıyor. eeee dediğim gibi buralarda zaten M(Merchant)-Point sistemi devreye girecek adam 2-3 saat bile sadece bf-kro-jr girse bile o itemleri çok rahat satabilecek süreye sahip olacaktır. Veya günde 2-3 saatte satılmayacak kadar çok itemi var diyelim adam 3-4 gün biriktirir ve sonra pazarını kurup elinden çok rahat çıkaracaktır itemlerini. Şuan bir itemi ortalama 1 günde satıyorsa , sistemin değiştini farz edelim aynı item 12 saati geçtim 3-4 saatte bile satımı gerçekleşecektir.Ama saçma olan şey oyunun gelirini pazar charlarının belirliyor olması.
    Yine de teşekkür ederim Khernath bey.

Junior Member Felix_'s Avatar
    Nickname
    ARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Kardeş sen bişi önerme ya boşver.