Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Premiumsuz Destan'a GİREMEMEK!

2 Ağustos saat 10 da Destan2 sunucusuna giriş yapmaya çalıştım 23 kişilik bir sıra vardı 3 Ağustos sabahı saat 11 e kadar bekledim tam 25SAAT BEKLEDİM !! Ve Sonunda sıram geldiğinde DC verdi Oyun tamamen Para üzerine olmuş lütfen buna bir çözüm bulunsun Oyuna para yatırmadan oynamak imkansız hale gelmiş

Keşke oyuna non-pre girişi kapatsalar...

Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Keşke oyuna non-pre girişi kapatsalar...
    Kaç gündür takip ediyorum herşeye muhalefet oluyorsun . Farm bitsin presiz giriş olmasın . Artık nasıl bir düşünce yapın var bilemiyorum ancak aşırı saçma gelmeye başladı yazdıkların artık ...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

25 saat beklemek yerine tekrar giriş yapmayı denemediniz mi? Sonuçta yoğun saatler dolduktan sonra çok rahat giriş yapılabiliyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

25 saat beklemek yerine tekrar giriş yapmayı denemediniz mi? Sonuçta yoğun saatler dolduktan sonra çok rahat giriş yapılabiliyor.
    destan 2 sunucusuna günün hangi saati olursa olsun preniumsuz giriş imkansız anca oyun bakıma alındığı günler erken davranırsan girebiliyosun

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Giremiyorsan res zamanını bekleyip sorunsuz giriş yapıcaksın hem premium yok hemde giremiyorum diyorsun al premium kafan rahat olsun beleşe ne kadar alışmışsınız yahu.

destan manes 1 sunucularından pazar kaldırıldı en azından 1 sunucularda buy pazar açılabilse bir nebzede olsa sorun kalkar diye düşünüyorum en azından destan manes 2 ye giremiyen arkadaşlarada ticaret ortamı saglanmış olur

Senior Member
    destan ve manes 2 sunucularına resten sonra girmezsen premiumsuz bir daha giremezsin. 1e gelince hep dc atar. bekleme boşa

Quote Originally Posted by hsynmavi View Post
    Kaç gündür takip ediyorum herşeye muhalefet oluyorsun . Farm bitsin presiz giriş olmasın . Artık nasıl bir düşünce yapın var bilemiyorum ancak aşırı saçma gelmeye başladı yazdıkların artık ...
    Oyuna premiumsuz giriş kapatılsın.Farm sadece Cz ile sınırlandırılsın.Harçlık kazanmak için oyuna girenler, kendilerine part time iş arasınlar.

Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Oyuna premiumsuz giriş kapatılsın.Farm sadece Cz ile sınırlandırılsın.Harçlık kazanmak için oyuna girenler, kendilerine part time iş arasınlar.
    Senin gibi zihniyete sahip insanlar yüzünden bu oyun gelişmiyor . YAZIK ...