Results 1 to 5 of 5

Thread: Manes giris

Manes giris

ya arkadas bu manes 2 ye nasıl gireceğiz illa ki premium mu gerekli ?

Senior Member
    Selam,

Sunucu kalabalık olduğundan premium isteyebiliyor. Sunucu bakımının tamamlanmasının ardından ilgili sunucuya premium olmadan giriş yapabilirsiniz.

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,

Sunucu kalabalık olduğundan premium isteyebiliyor. Sunucu bakımının tamamlanmasının ardından ilgili sunucuya premium olmadan giriş yapabilirsiniz.
    ben premıum cektım manese gene gıremıorum napmam lazım baska svd yukledım preyı ama manese gene gıremıorun

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Her sunucunun premimsuz oyuncu limiti bulunmakta. Manes iki sunucusunda oyuncuların bir çoğu pazar alanında olduğu için sunucuya giriş yapamıyorsunuz. Premium paketi olmayan oyuncular Manes iki sunucusuna giriş yapamaz diye bir kaide bulunmuyor. Şahsen ben premium paketim yok iken yaklaşık bir önce hafta öncesinde Manes iki sunucusuna 34. saatte giriş yapabildim.

Şimdi diyeceksiniz ki arkadaşım ben bir oyuna giriş yapabilmek için 34 saat bekleyecek miyim? Yanıt hem evet, hem hayır. Sunucuya giriş yapmak için beklemek istemiyorsanız premium paketi satın alarak öncelikli giriş imkanına sahip olabilirsiniz. Eğer ki premium paketi satın almazsanız sunucudan oyuncuların çıkmasını bekleyerek sıranız geldiğinde sunucuya giriş yapabilirsiniz.

@exa_BCvWuNZP

Manes sunucusuna giriş yapabilmeniz için OTP sistemine kayıt olmanız ve kullanmanız gerekmektedir.

Detaylar için rehber videoyu izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Junior Member

sa

Premium şart kardeşim avantajları fazla.