Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Bu oyunu oynayıp evini geçindirenler??? Oyunu ticaret için kullanan yaratıkları savunmamış olsaydın, belki ortak bir paydada buluşabilirdik.

Ardream veya Base'de zevk için oynayan varsa, oradaki farm kökten kaldırılsın sonra bakalım orada zevk için oynayan varmı... Göreceksiniz ki kimse buraları kullanmıyor.O yüzden bu iki harita kaldırılmalıdır.

Sana katılıyorum, yazdığın üç yerin ben de kapatılmasını istiyorum.
    Ne yani evini geçindiremez mi kimse ? İllegale bulaşmadığı sürece bunu yapmasında bir sakınca görmüyorum ben. Gb alım ve satım yasak değil ancak destek verilmemektedir ve bu onun alıcağı bir risk . Sadece tek bir yerden bakma olaya geniş ol herkezin gözünden bakmaya çalış bu tarz işlere ...

Quote Originally Posted by hsynmavi View Post
    Ne yani evini geçindiremez mi kimse ? İllegale bulaşmadığı sürece bunu yapmasında bir sakınca görmüyorum ben. Gb alım ve satım yasak değil ancak destek verilmemektedir ve bu onun alıcağı bir risk . Sadece tek bir yerden bakma olaya geniş ol herkezin gözünden bakmaya çalış bu tarz işlere ...
    Bu bir OYUN, ben OYUNCUNUN gözünden bakmayı tercih ederim.
    Tüccar kafasıyla düşünmek istemem teşekkürler.Gidin sigortalı bir işte çalışın kardeşim, OYUNUMDAN uzak durun.
    Allah korusun evde biriniz hasta olsa ne diyeceksin? hanımı arayıp; "hanım koş Manes'e geç Ardream'da biraz bus kas mı diyeceksin?

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Bu bir OYUN, ben OYUNCUNUN gözünden bakmayı tercih ederim.
    Tüccar kafasıyla düşünmek istemem teşekkürler.Gidin sigortalı bir işte çalışın kardeşim, OYUNUMDAN uzak durun.
    Allah korusun evde biriniz hasta olsa ne diyeceksin? hanımı arayıp; "hanım koş Manes'e geç Ardream'da biraz bus kas mı diyeceksin?
    Ben her olaya bir bütün olarak bakmayı tercih ederim. Günümüzde artık Knight Online da dahil bir çok online oyun platformlarında gerek bireysel gerek ekip olarak para kazanan bir çok oyuncu vardır. Yapılır mı yapılmaz mı tercih meselesi kimisi kamu görevinde çalışır kimisi özel sektörler de kimisi de internet üzerinden parasını kazanır.

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by rdcm View Post
    Ronark Land Base'ye farm slotları eklenmesı gerektiğini düşünüyorum Ronarkland ve Ardreamda olmasına rağmen Ronarkland Base'de olmaması büyük haksızlık
    Ronark Land Base kaldırılsın onun yerine CZ deki farm slotları sayısında artışa gidilsin slot sayısı çok azdır.