Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Ronarkland Base Hakkında

Ronark Land Base'ye farm slotları eklenmesı gerektiğini düşünüyorum Ronarkland ve Ardreamda olmasına rağmen Ronarkland Base'de olmaması büyük haksızlık

Cardinal var neyinize yetmiyor 1000 tane kes 70 80 tane cardinal jewel yada asga fruit çıkar git sat yeter size . He bide 1 saat aralıksız ağaç dön 5 6 atak 3 5 defance sc düşür onları sat bak koskoca 2 slot var hala haksızlık diyorsun ...

Ardream ve Ronarkland Base'deki farm kökten kaldırılmalıdır.

Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Ardream ve Ronarkland Base'deki farm kökten kaldırılmalıdır.
    Bu farm düşmanlığı neden var anlıyamıyorum . Şahsım adına farm yapan birisi değilim işimden dolayı akşamdan akşama zevk için ft , jr ve bdw giren birisiyim . Andreamda yapılan farm neden bu kadar rahatsız ediyor insanları ? Cz de Aoc slotunda basılan paranın haddi hesabı yok keza bifrost , dış krowaz ve krowaz farmlarıda öyle . Diyelim ki andream ve basenin farmını kapattılar . Bu seferde eslanta mı laf söyleme gereksinimi duyucaksınız ? Güzel kardeşim büyük ihtimal sen ya zamanında farmını yapıp itemini dizdin ya pazarcısın yada zenginsin para ile itemini yapıp pk atıyorsun sadece . Bu oyunda sadece siz yoksunuz farkında olmanız gerekiyor . Bu oyunu 15 yaşında gençde oynuyor 65 yaşında abilerimiz ablalarımızda . Türk de oynuyor Peruluda İngilizde . Öğrencide oynuyor işinde gücünde olanda . Bu oyunu oynayıp evini geçindirende oynuyor item yapıp zevk duyanda . Bu oyunu sadece tek bi kitle oynamıyor önce bunun farkında olup yapıcı eleştiride bulunmak lazım . Durup andream ve base farm kapatılsın değilde bazı farm slotlarının düzenlenmesi hakkında yardımcı olabiliriz .Mesela chitin dropları andream slotunda olmaması gerekmektedir . Bunları diyebilirsiniz . Ama malesef çoğu kişi bunları dikkate almıyor . Sadece senin için söylemiyorum lütfen beni yanlış anlama senin gibi düşünenlerin sayısı malesef az değil . İnsanlarımız sadece oyun için değil gerçek hayatlarındada eleştri yaparken DÜŞÜNME yetisini kullanması ve ona göre konuşması gerekiyor .

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Base'si olan serverlerde ahım şahım bi pk oldugunu düşünmemekle birlikte basenin komple oyundan kalkması gerektiğini düşünüyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post
    Base'si olan serverlerde ahım şahım bi pk oldugunu düşünmemekle birlikte basenin komple oyundan kalkması gerektiğini düşünüyorum.
    Ne güzel bence cz kapansın herkes basede oynasın diye düşünüyorum, skiller adaletli şartlar eşit stratejiler konuşuyor mesela.

Senior Member
    strateji istiyorsan melee teama karşı linen setle mage oyna. kaldırabilirsen en iyi strateji sendedir

Quote Originally Posted by rdcm View Post
    Ronark Land Base'ye farm slotları eklenmesı gerektiğini düşünüyorum Ronarkland ve Ardreamda olmasına rağmen Ronarkland Base'de olmaması büyük haksızlık
    RLB nedir lo
    FUTBOL SAHASI nedir lo
    CHAOS nedir lo
    fix fix fix kapat
    peynir meynir yok !!!

Quote Originally Posted by hsynmavi View Post
    Bu farm düşmanlığı neden var anlıyamıyorum . Şahsım adına farm yapan birisi değilim işimden dolayı akşamdan akşama zevk için ft , jr ve bdw giren birisiyim . Andreamda yapılan farm neden bu kadar rahatsız ediyor insanları ? Cz de Aoc slotunda basılan paranın haddi hesabı yok keza bifrost , dış krowaz ve krowaz farmlarıda öyle . Diyelim ki andream ve basenin farmını kapattılar . Bu seferde eslanta mı laf söyleme gereksinimi duyucaksınız ? Güzel kardeşim büyük ihtimal sen ya zamanında farmını yapıp itemini dizdin ya pazarcısın yada zenginsin para ile itemini yapıp pk atıyorsun sadece . Bu oyunda sadece siz yoksunuz farkında olmanız gerekiyor . Bu oyunu 15 yaşında gençde oynuyor 65 yaşında abilerimiz ablalarımızda . Türk de oynuyor Peruluda İngilizde . Öğrencide oynuyor işinde gücünde olanda . Bu oyunu oynayıp evini geçindirende oynuyor item yapıp zevk duyanda . Bu oyunu sadece tek bi kitle oynamıyor önce bunun farkında olup yapıcı eleştiride bulunmak lazım . Durup andream ve base farm kapatılsın değilde bazı farm slotlarının düzenlenmesi hakkında yardımcı olabiliriz .Mesela chitin dropları andream slotunda olmaması gerekmektedir . Bunları diyebilirsiniz . Ama malesef çoğu kişi bunları dikkate almıyor . Sadece senin için söylemiyorum lütfen beni yanlış anlama senin gibi düşünenlerin sayısı malesef az değil . İnsanlarımız sadece oyun için değil gerçek hayatlarındada eleştri yaparken DÜŞÜNME yetisini kullanması ve ona göre konuşması gerekiyor .
    Bu oyunu oynayıp evini geçindirenler??? Oyunu ticaret için kullanan yaratıkları savunmamış olsaydın, belki ortak bir paydada buluşabilirdik.

Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post
    Ardream veya Base'de zevk için oynayan varsa, oradaki farm kökten kaldırılsın sonra bakalım orada zevk için oynayan varmı... Göreceksiniz ki kimse buraları kullanmıyor.O yüzden bu iki harita kaldırılmalıdır.

Quote Originally Posted by mxgecekondu View Post
    RLB nedir lo
    FUTBOL SAHASI nedir lo
    CHAOS nedir lo
    fix fix fix kapat
    peynir meynir yok !!!
    Sana katılıyorum, yazdığın üç yerin ben de kapatılmasını istiyorum.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Baseyi neden begemiyorlar anlamıyorum keşke maneste olsa eski ko gelsin deriz adamlar max 69 seviyeli pk map i getirirler ama beğenmeyiz ne güzel işte krowaz yok utc yok dark itemler yok.
    Diren PowerShoot!!!!!!!