Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

npoint satın almada limit uyarısı

npoint satın alırken kredi kartımın internet alış verişine kapalı olduğunu öğrendim. müşteri hizmetlerinden açtırdım. ancak şimdi de npoint satın alırken limit uyarısıyla karşılaşıyorum. Sanırım kartımın internet kullanımına kapalı olduğu zaman yapmaya çalıştığım alışveriş yüzünden limit uyarısı alıyorum. Sorunumun çözülmesine en kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bir ödeme kanalını ilk kez kullanıyorsanız, kullanmaya başladığınız günden itibaren 30 gün süreyle " ilk kullanım limiti " uygulanmaktadır. Bu limit genel olarak 28 $ veya 20 € kadardır.

30 gün sonrasında bu limitler genel aylık limitlere yükselir. Her ödeme kanalının kendi belirlediği aylık limitler vardır. Bu limitler yaklaşık olarak 280 $ veya 200 € kadardır.

Junior Member
    bunu biliyorum zaten aynısı sitede yazıyor. ben alış veriş yapamadığım halde limit sorunuyla karşılaşıyorum. sanırım kartımın internet kullanımına kapalı olduğu zaman yapmaya çalıştığım alışveriş yüzünden limit uyarısı alıyorum.

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by merosamaras1 View Post
    bunu biliyorum zaten aynısı sitede yazıyor. ben alış veriş yapamadığım halde limit sorunuyla karşılaşıyorum. sanırım kartımın internet kullanımına kapalı olduğu zaman yapmaya çalıştığım alışveriş yüzünden limit uyarısı alıyorum.
    Kartınızdan limit tahsil edilmeden ilk kullanım limit kısıtlaması tarafınıza uygulanmaz.

Junior Member
    ben son 30 günde hiç npoint satın almadım ki. bugda kaldığını düşünüyorum

Junior Member
    mesela şu an 400 n point bile satın alırken limit uyarısı almaktayım

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Durumunuz ile ilgili destek ekibine ödeme sorunları kategorisinden, aldığınız hata ile ilgili (ödeme yapmak istediğiniz hesabın ID'si görünecek şekilde) bir ekran görüntüsü gönderip durumunuzu anlatınız. Detaylı kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

Junior Member
    sizin mesajınızdan önce ticket oluşturup göndermiştim zaten ticket oluştururken ID'mizi giriyoruz. ancak tekrar ID görünecek şekilde görsel ekleyerek ticket atayım dedim şimdi de TICKET LİMİTİ UYARISI ALIYORUM GÜNLÜK 1 TANEYMİŞ. ahahahaaah olaya bak

Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    resmi bayilerden npoint alsana neden bu kadar uğraşıyorsun
    Bize yeni düşmanlar lazım,Eskileri hayranımız oldulaR
    r

ÖndeR

Junior Member
    bir kaç resmi bayi ile iletişime geçtim npoint limit ile alakalı uyarı alıyorsanız vereceğimiz esn koduyla da aynı uyarıyı alabilirsiniz garanti veremeyiz dediler