Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 114
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Tatlı Öpücük Atıyor İşte Özelliği O.

Senior Member
    hacım zorla satan yok ya. ayrıca scsiz pk atanlara göre düşünülmüş bir item o

Senior Member
    Mesele zorla satılması falan değil. Sen algılayamıyorsun sanırım. Silah kullanana değil rakibe avantaj sağlıyor.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    hacım zorla satan yok ya. ayrıca scsiz pk atanlara göre düşünülmüş bir item o
    Astlında item gayet güzel bir özellikte dizayn edilmiş, sc siz pk atanlar için değil şöyle ; korekoda orjinalinde yani, undy sc yok. Zaten priestler undy ac dönüyor o yüzden o item oraya göre normal ve millet kullanıyor, itemin bugu sıkıntısı da yok.

Bizim knightta undy sc var, millet sc li pk atıyor ve bu çok normal ve güzel bişey zaten. Bizde sweet kiss çöp, rekibe avantaj sağlıyor sc li pk da patladığı zaman.

Bunu bu kadar kurcalamamak lazım, sweetkiss zaten alt tabakanın itemi, +9 olsa bile patlamasın diye dua ediceksin pk da. Haa jr gibi etkinliklerde işe yarıyor mu yarıyor, ama oyunu azıcık ciddiye alıp ekibiyle oynayan oyuncular pt sinde sweetkiss istemez.

Kısacası sweet kiss solo oynayan, ekipsiz oynayan jr giren, aocda farm yapan str priest gibi, bf de egoda farm yapan adamların silahı, hitap ettiği alt sınıf kitle o.

Zaten alıp kullanan adamlar da memlun, adam aocda farm yapıp jr giriyor, o item onun işine yarıyor hem de çok ucuz fiyatı, ama işte iş biraz ciddileşip pk ya döndümü malesef sweetkissten fellik fellik kaçıyor insanlar. Çünkü Sc li pk atılan yerde, sweetkiss yerine raptor8 tak daha faydalı...

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Şimdi bu itemin fiyatı diğer silahlara göre bu nedenle daha ucuz, güncelleme vs geleceğini sanmıyorum. Farm itemi.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Her lanetin bir işlevi olmalı diye düşünüyorum. Bence bu lanetin bir işlevi yok yani Undy scroll varken yok. Bence de güncellenmeli, üzerine düşünülüp farklı bir fonksiyon yüklenmelidir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Her lanetin bir işlevi olmalı diye düşünüyorum. Bence bu lanetin bir işlevi yok yani Undy scroll varken yok. Bence de güncellenmeli, üzerine düşünülüp farklı bir fonksiyon yüklenmelidir.
    Kesinlikle. Hem silah değerlenecektir. Avantajdan çok dezavantaj sağladığını düşünmekteyim.

Senior Member
    Beyler mesele ucuz olup olmaması aoc da jr de alt sınıfların kullanması falan değil. Mesele pk atarken kullanan insanlara avantaj değil dezavantaj sağlaması. Kendiniz de demişsiniz item +10 olsun manes de olsun insanlar pk da patlamasın diye dua eder. haaa undy sc olmasa idi o zaman avantaj idi sizin de dediğiniz gibi bizde undy sc var. Patlayınca buff ve sc yi 4-5 sn pasif duruma getirmeli . Bunlar yapılabilir. bildiğim kadarıyla warrior krowaz defansları koreko da daha düşükmüş. Oynanan ülkelerin durumuna göre bazı özellikleri değiştirebiliyorlar. Sweet kiss de de bir değişiklik yapılmasını isterdim

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Şimdi bu itemin fiyatı diğer silahlara göre bu nedenle daha ucuz, güncelleme vs geleceğini sanmıyorum. Farm itemi.
    Üzülerek de olsa katılıyorum arkadaşa.Ama elbette ki bu kararı vermek bize düşmez.Oyunculara anket açılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Üzülerek de olsa katılıyorum arkadaşa.Ama elbette ki bu kararı vermek bize düşmez.Oyunculara anket açılabilir.
    Dostum anket açsan warrior kullananlar güncellensin diyecekler. Diğer sınıflar güncellenmesin diyecekler Sonuçta warriorlar kullanacak karşı ırktaki diğer sınıflar kendilerine avantaj sağladığından değişmesin diyecekler