Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 114
    Banned
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hocam sen şu an konuyu saptırıyorsun.
    Özellik geçmişte undy sc yok iken yapıldı. şimdi undy sc ler cıktı yani geçmişte kaldı.
    Severe Diet lerde öyle pot bastırmıyor normalde ama premium pot alıyorsun pustan pot basıyor.
    Bu gibi özellikler güncellenmeli.
    Saptırmıyorum bir düzenleme getirilecekse hepsine gelsin. Diet sadece pot bastırmıyor minör ve skill vurabiliyorsun. Lpp raum ise sadece el düşürüyor o zamam sol el takılan raum özellikleri çalışsınki bir eşitlik olsun.

Quote Originally Posted by Met13 View Post
    Hocam konuyu saptırmayalım. Burda bir mağduriyet söz konusu. Rakibin silah üzerinden faydasına olan bir özellik. Bencede düzeltilmeli.
    Chaos itemlerden mağdur oyuncular var. Diğer job özellikle rogue karakteri chaos itemi çok pasif.
    Last edited by QuanTiQ; 07-28-2018 at 06:11 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Cz de adama sweet kiss patlayınca undy sc si 0 sn siliniyor hemen geri sc basılıyor. Bundan dolayı da adama direk 5-6-7 k arası hp geliyor. Yani swwet kiss özelliği düşman için kötü olması gerekirken çok çok çok iyi oluyor. Rakip diyor ki adam bana bir sweet kiss patlatsa da canım dolsa. 0 sn liğine sc yi silmek nedir ya. komple özelliği kaldırsanız daha iyi
    SEN NE sacmalıyorsun bilader ? Herkes pkcı değil , kucumsediğin o sweet kiss dış kroda,bf'de, bahçe farmında ,delosta her yerde başı çeken silahtır.Gunun 24 saati herkes sclimi geziyor sanıyorsun sen milleti ? Farm yerlerrınde pk atan oyyuncuların yuzde 90 sı scsiz.Patladıgı an sweet rakip yerde. Yeni nesilsin anlaşılan sen. !

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Eski eşyalara bir güncelleme geleceğini düşünmüyorum. Sweet Kiss eşyası rakibe atılan db, malice gibi skillere karşı cure vermektedir ve görüşünüze katılıyorum.

Senior Member
    sweet kiss en nefret ettiğim silah. iki vuruyor buffu siliyor. Bizim gibi priestlerden buff alan için chaostan daha kabus bir silah.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konuyu açan arkadaşımız bana göre de haklı, bu tür problemlerin yaşandığı tüm silahlar güncellenmeli diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Cz de adama sweet kiss patlayınca undy sc si 0 sn siliniyor hemen geri sc basılıyor. Bundan dolayı da adama direk 5-6-7 k arası hp geliyor. Yani swwet kiss özelliği düşman için kötü olması gerekirken çok çok çok iyi oluyor. Rakip diyor ki adam bana bir sweet kiss patlatsa da canım dolsa. 0 sn liğine sc yi silmek nedir ya. komple özelliği kaldırsanız daha iyi
    İlgili eşyanın özelliği hakkında herhangi bir değişiklik yapılacağını sanmıyorum. Sweet kiss kullanıyorsan eğer satıp farklı bir silah kullanabilirsin. Scroll kullanmayan oyuncu üzerindeki etkisi gayet başarılı, bunu görmezden gelemeyiz.
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Tek iyi özelliği ucuz olması
    Bu tek değil ekstra özelliği oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    +8 sweet kiss nebiros kaç gb olympia da ben alabilirim?
    ben 14 e alıp 18 e satmıstım da şimdi kimde ne kadara bilgim yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by QuanTiQ View Post
    Saptırmıyorum bir düzenleme getirilecekse hepsine gelsin. Diet sadece pot bastırmıyor minör ve skill vurabiliyorsun. Lpp raum ise sadece el düşürüyor o zamam sol el takılan raum özellikleri çalışsınki bir eşitlik olsun.

Chaos itemlerden mağdur oyuncular var. Diğer job özellikle rogue karakteri chaos itemi çok pasif.
    Hocam sen olayı saptırmak için elinden geleni yapıyorsun. Ortada silahu kullanana değil rakibe avantaj var diyoruz sen olayı saptırıyorsun. Gidip yeni konu aç . Chaos olmasın yaz. Ama burada bunu yazıp konuyu saptırma.Sana cevap vermek istemiyorum artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    SEN NE sacmalıyorsun bilader ? Herkes pkcı değil , kucumsediğin o sweet kiss dış kroda,bf'de, bahçe farmında ,delosta her yerde başı çeken silahtır.Gunun 24 saati herkes sclimi geziyor sanıyorsun sen milleti ? Farm yerlerrınde pk atan oyyuncuların yuzde 90 sı scsiz.Patladıgı an sweet rakip yerde. Yeni nesilsin anlaşılan sen. !
    Ben pk cıyım ve farm dediğin olaylar ilgimi çekmiyor oyunun asıl amacı da pk olduğundan düzenlemeler de pk amaclı olmalı. Farmda farmerlera nasıl avantaj sağlarız değil. Sizin gibiler oyunu bitiyor. Felankor cıkmadan cz de adam olmuyor. Bf olmadan oyunda adam olmuyor. Farm ı tamamen bitirseler keşke de oyun eskisi gibi olsa

Senior Member
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    İlgili eşyanın özelliği hakkında herhangi bir değişiklik yapılacağını sanmıyorum. Sweet kiss kullanıyorsan eğer satıp farklı bir silah kullanabilirsin. Scroll kullanmayan oyuncu üzerindeki etkisi gayet başarılı, bunu görmezden gelemeyiz.

Bu tek değil ekstra özelliği oluyor.
    Ben pk amaçlı olduğum için pk da herkes sc li geziyor ondan dolayı bana göre güncelleme gelmesi gelen bi konu olduğunu düşündüm