Results 1 to 8 of 8
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

farm, pk , pazar ve yeni user azligi

Merhaba arkadaslar,
    bildiginiz gibi oyunda artik farm olayi sadece belirli kisilerin eline gecmis durumda oyun icerisinde emc/luferson ve eslant gibi genis alanlarda birkac slot disinda farm yapilabilecek yaratik nerdeyse yok

oyuna yeni baslayan userlerin gb ve item satin almadan oyunu oynayabilmeleri neredeyse imkansiz ; her seferinde buyuk kismi pazarda ve sitelerde gb ile item satan sahislarin gazlamasiyla oyunda artik farm neredeyse bitmis durumda , bu yuzden oyuna baslayip rekabet etme veya cebi dolgun sansi olmayan oyuncular kisa sure sonra vazgecip oyunu birakiyor

bundan 7-8 sene once neredeyse turk oyuncular kadar olan yabanci oyuncu cesitliligide buna paralel olarak yok denecek seviyeye geldi,
    oyun yonetimine ricam ilk basta drop yuzdelerinin kendi tercihlerine gore tekrardan ayarlanmasi ikincisi ve ozellikle ardream, RLB ve CZ alanlarina belkide fazladan slot eklenip ve drop oranlari arttirilabilirse oyuncular hem en azindan pot paralarini cikarip belki 1-2 item alabilecek imkana kavusur hem artik karaborsaya donen item alisverisleri pazara duser ,hemde butun pk alanlarindaki hareketlilikte bir artis olabilir,

geriye kalan koxper ve macro farmcilari engelleme olayinda da oyuncular olarak bizlerde uzerimize yaparsak, hem biz hem yeni userlar hemde yonetime gelen sikayetlerde onemli olcude duzelme olacagi dusuncesindeyim.

bunlar kendi sahsi dusuncelerim, lutfen sizde bir kac dakikanizi ayirip kendi dusuncelerinizi belirtin.
    iyi oyunlar.

Khenarth'ın
    "Yakın gelecekte ronark land haritasında farklı eşya dropları, farklı farm alanları olacak fakat bu sadece Ronark Land ile kısıtlı kalacak."

şeklinde yaptığı bir açıklama vardır.Diğer haritalara gelecek olursak; ben, ardream ve r.land base'nin direk oyundan kaldırılmasından yanayım.

Banned
    Deus hayırdır? Lobo lupus, xtal,opal,safir, itemlerini ölü fiyattan toplayıp, skill açma itemleri satan bi pazarcı falan mısın? Ne derdin var ardream ile?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Oyundaki cesitlilik acisindan bence ardrim ve rlb kapatilmasi dogru olmaz ama haritalarda degisiklige gidilebilir, ornegin ben ardream haritasinin gereginden buyuk , rlb haritasininda kucuk oldugunu dusunuyorum rlb ile ardim yer degistirebilir

Member TheWOC35's Avatar
    Nickname
    WOC
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Doğru PR çalışması yok. Diğer online oyunları baz aldığınızda; Facebook, Twitter, Youtube vb. gibi sosyal platformlarda PR çalışmaları mevcut. Knight online gibi kemik kitlelere sahip bir oyunun sosyal mecralarda aktivitesi çok az. Onun haricinde private server forumlarına da el atıp, orada da belli-başlı reklam vermeleri gerekmektedir diye düşünüyorum. Aksi takdirde gün geçtikçe azalma olacaktır. İstendiği kadar mapler, oyun içi düzenlensin. Sorun oyun içinde değil oyun dışında.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheWOC35 View Post
    Doğru PR çalışması yok. Diğer online oyunları baz aldığınızda; Facebook, Twitter, Youtube vb. gibi sosyal platformlarda PR çalışmaları mevcut. Knight online gibi kemik kitlelere sahip bir oyunun sosyal mecralarda aktivitesi çok az. Onun haricinde private server forumlarına da el atıp, orada da belli-başlı reklam vermeleri gerekmektedir diye düşünüyorum. Aksi takdirde gün geçtikçe azalma olacaktır. İstendiği kadar mapler, oyun içi düzenlensin. Sorun oyun içinde değil oyun dışında.
    Belli bir kismina katililiyorum evet oyunun reklami yeterli degil ama diger oyunlar baz alindiginda knight online premium ve diger pus esyalari gercekten cok pahali mesela ben oyun icerisinde aktivite olmadigi zamanlar owerwatch oynuyorum oyuna son 3 senede toplamda verdigim para 40 euro bu ay knight online a harcadigim para yaklasik 50 euro kadar, o yuzden farm olayi onemli ve uzerinde ciddi calisma gerektiren bir konu.

Junior Member
    Nickname
    IZecram
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Arkadaşa katılıyorum 2 3 tane farm slotu var 24 saat dolu zaten onlarda da itemli adam farm yapabiliyor.

Ekibini kur kredi çek çarını diz farma otur kredini öde yeni sistem bu boşa çabalamayın son çırpınışlar artık. 0dan çar açaym az bucuk gunde 4 5 saat farm yapıp dizeyim diye birşey artık pek mumkun değil malesef ben şahsen yeni başlayıp para koymayacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum kesinlikle tutunmaları imkansız.