Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Lightbulb Yeni Server Hakkında ve Oyunda Son Durum..

Sayın yetkililer ben bu oyunu senelerden beri oynarım oyuna tekrar başlamayı düşünüyorum lakin gördüğüm üzere oyunda yeni bir server yok sebebini öğrenmek istiyorum. Diğer serverlerde oyuncu sayısı azalacaksa onlar tekrar birleştirilir ancak yeni server gelmezse bu oyunu yeni server olarak oynayıp 1 yıl sonra tekrar yeni server isteyen kitleside mevcut. Sebebi sonuçta bu bir oyun herşeye 0 dan başlamak bana göre daha keyifli geliyor eski serverler zarar görüyor tabiki ama bu yeni server en azından 2 yılda bir gelmeli diyorum.

ARTIK ZAMANI GELMEDİ Mİ ?

Lütfen konuyu açık tutar ve yapımcı firmaya oyunda büyük bir kitlenin yeni server istediğini belirtirseniz çok sevinirim.

İyi çalışmalar..

Junior Member
    Yeni server istemeyen kişi sayısı isteyen kişiye göre daha fazla diğer serverların ömrünü de kısaltıyor şuan tüm serverların durumu da iyi gerek yok yeni servera

Banned
    Yeni server açılınca değişen bir şey olmuyor aynı server dönüşüyor kısa sürece önemli olan yeni server değil sistemin değişmesi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    zamani geldi de geçti bile,
    şimdi sana git manes e ***** yatir basla diye yazacak bir sürü insan sayabilirim ama onlar i onemsemiyorum,
    sonrada manes yeni sw diye yutturmaya çalisacak bir sürü insan taniyorum onlarida geçtim ,
    ben oyunda oylesine dolaniyorum ft jr girip gb leri siteye atiyorum sitede **** birikti yeni sw gelirse orda harcayacağim,
    pre + cash vs kesinlikle almiyorum ,bekliyorum bakalim uykudan ne zaman uyanacak nttgame yönetimi !!!
    Last edited by ScORp_LiON; 07-28-2018 at 11:54 AM.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    2019 2020'de Başlarsın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by vasvasdsad View Post
    zamani geldi de geçti bile,
    şimdi sana git manes e 10000 Tl yatir basla diye yazacak bir sürü insan sayabilirim ama onlar i onemsemiyorum,
    sonrada manes yeni sw diye yutturmaya çalisacak bir sürü insan taniyorum onlarida geçtim ,
    ben oyunda oylesine dolaniyorum ft jr girip gb leri siteye atiyorum sitede 1000 TL birikti yeni sw gelirse orda harcayacağim,
    pre + cash vs kesinlikle almiyorum ,bekliyorum bakalim uykudan ne zaman uyanacak nttgame yönetimi !!!
    yeni server gelicek pre + cash orda harcıyacam diyorsun yeni server gelecek bir bronze pre çekeceksin chaos ft jr gireceksin sadece pk çıkmayacaksın sadece para olarak görüyorsun oyunu burdan belli

Yeni sunucu bekleyen kitlenin %90'ı biraz vurgun yapayım da cebim harçlık görsün diye düşünen kitledir.
    Yeni sunucu geldi diyelim ki; gb ve item kasıp satacaksınız, orada oynamayacaksınız ve 2 ay sonra yine yeni sunucu gelmesini isteyeceksiniz.
    Bu sizler için kısır döngü haline gelmiş. Yeni sunucu diye ağlayan insanların %99'u da o sunucuda kalıcı oynamayı hedeflese bile, yine de oraya tutunamayacak olan insanlardır. Tutunamayan insan da yine 3 ay sonra yeni sunucu ister.Başka bir kısır döngü.

Kısacası sizler başladığınız herhangi bir sunucuda tutunamamış olmanız veya oyunu ticarethane olarak görmeniz sürekli sizler için yeni sunucu getirmek zorunda değiller. Yeni sunucu falan gelmeyecek.Bunu bekleyenler, açılmış olan en son sunucuda başlayabilirler.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    Yeni server açıldığı gün. oyuna noktayı koyacağım gündür.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyunu oynamak isteyen bir kişi her sunucuda oynayabilir ama derdiniz bir işse,

İşkur
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.