Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Unhappy ft yazısı çıkınca oyunun 1 Saniye donması

Selamün Aleyküm

Yeni laptop aldım Monster Abra A5 V 13.4.1
    Özelliklerine gelirsek 16GB RAM 1050Ti Ekran Kartı var 4GB 256 SSD var İ7 8.Nesil İşlemci var
    Şimdi bazı arkadaşlar işte bilgisayarının özellikleri düşük yazacaktır o yüzden bu bilgileri paylaştım
    Üzerinde Windows 10 Home kurulu geliyor zaten
    Sorun Windows 10 da mı ilk 3 4 gün hiçbir sorun yoktu bu sorun yeni yeni başladı
    Oyunu kaldırıp tekrar kurdum Pc ye format attım yok hep aynı tam ft alacağı sırada oyun donuyor kendine geldiğinde herkesi ftye almış oluyor
    Lütfen yardımcı olur musunuz ? sorun grafik ayarlarındadır diye düşündüm
    İlk hepsi açık oyun kurulduğunda olduğu gibi denedim olmadı grafikleri kısdım yine olmadı dedim Windows Mode yapayım onuda denedim hala sorun aynı
    Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

W10 pro yazılımını kurarsan eğer bir nebzede olsa rahatlama yaşarsın . Ancak son zamanlarda oyunda olan sorunlar yüzünden tam verim alamayabilirsin. W10 home en eski w10 yazılımıdır . Bir bilgisayarcıya götürüp W10 proya yükseltmeni tavsiye ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Genelde 1 saniyelik takılmalar, windows 10'da Windows defender'ı kapattığınız vakit takılmalar olmamaya başlıyor. Tabii her bilgisayarda bu işlem yapıldığında düzelmeyebilir.

Bilginize.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aynı sorun UTC zamanlarında da oluyor bende de bu durum mevcut. Ben bilgisayar özelliklerimden zannediyordum öyle değilmiş demekki...

Deneyeceğim çok sağolun inşallah sorun ondandır

Quote Originally Posted by hsynmavi View Post
    W10 pro yazılımını kurarsan eğer bir nebzede olsa rahatlama yaşarsın . Ancak son zamanlarda oyunda olan sorunlar yüzünden tam verim alamayabilirsin. W10 home en eski w10 yazılımıdır . Bir bilgisayarcıya götürüp W10 proya yükseltmeni tavsiye ederim.
    Alakası yok hocam şuan Windows 10 Po var format attım yazdım ya direk 10 Pro kurdum

Quote Originally Posted by ilkay0016 View Post
    Alakası yok hocam şuan Windows 10 Po var format attım yazdım ya direk 10 Pro kurdum
    Ben bilgisayarcıyım . En iyi makinedede kullandım oyunu en dandik makinedede . Sana 2 3 tavsiye verebilirim bu konu hakkında ancak sadece oyunu kullanııcaksan yapman gerekiyor .
    1. Antivürüslerin hepsi devre dışı bırak.
    2. W10 pro dışında bir yazılım kullanma.
    3.Hizmetler > Windows Update > devre dışı bırak .
    Bunları yaptığın takdirde rahat bir şekilde istediğin oyunu oynarsın ancak internette bilmediğin yerlere girip bilmediğin sitelerden indirme yaparsan hack yeme olasılığın % 100 oluyor malesef .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    PC özelliklerin düşükse kasabilir oyundan kaynaklı degıl yani.

Wow da oynuyorum cs go da uskoda . Oralarda olmuyorda niye uskoda oluyor takılmadan oynayacaz diye antivirüs leri kapatalım buseferde pcye virüs girsin ?
    Oyunla alakalı takilmalar

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus