Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77
    Senior Member

Telafi ödülleri hakkında

Merhaba nttgame, Bir çok kişinin isyan ettiği bir konu var. Telafi ödülleri. Bizim de premiumuz var biz de yararlanılması gereken etkinliklerde yararlanmadık ama sonuçta ölmedik. Bazen yorumları okuyorum yok 2 tane mavi kutum gitti yok 20m gitti falan bildiğiniz krizi fırsata çevirme peşinde olan insanlar var. Benim önerim telafi ödüllerinin noah(maddi) olmaması. Mesela hallowen spear tarzında kalıcı bir hediye gönderilmesi manevi olarak yeterlidir. Bankamda gördükce "bir keresinde sürekli dc oluyoruz diye göndermişlerdi" demek daha tatlı bence. yok 1 monster stone, 2 blue kutu falan... Saçma geliyor. Bunu diyen insanlar delosta elinde dks +7, +7 holy set ,full takı "kardeş kesme ts bozulmasın 100k 100kdır" diyen tipler. umarım önerim ciddiye alınır

özet: Bir telafi olacaksa kalıcı, maddi değeri olmayan bir şey olmalı. hallowen spear tarzında.

ayrıca olmasada olur. Nasıl olsa sizler ne yaparsanız yapın beğenilmicek. kişi başı 100 blue kutu gönderin,item çıkmadı ayarlamışlar dicekler. Ms gönderin drop yok diyecekler. Switch pre gönderin giden expler ne olcak dicekler. Arkadaşlar özür dilerim ama hiç bir haltı beğenmeme timi diye bir şey var bu forumda. Bence hiç bir ince düşünceyi bile haketmiyoruz. Güncelleme yapılıyor diye rahatsız olan bi kitle bile mevcut ne diyeyim daha fazla...
    Last edited by sontaran; 07-24-2018 at 08:17 PM.

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    INV
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Telafi ödülleri için henüz erken tüm sorunlar çözüldükten sonra ekip aldıkları kararı oyunculara açıklayacaktır. Bir önceki buna benzer sorunda tattoo ve ascent scroll gönderildi diye hatırlıyorum.

Şahsen hallowen spear değilde çok önceden olan bir item olan çatal ve kaşık göndermeleri daha güzel olur . Ama benim ilk beklentim tüm oyunculara 1 günlük switch premium . Umarım sorun en yakın zamanda çözümlenir .

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    1 günlük switch pre + 3lü %100 exp sc

Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    çatalı bıçağı ne yapalım ya premium saatlerimiz gitmiş çatal bıçak diyorsunuz
    [COLOR="#0000FF"]Bize yeni düşmanlar lazım[/COLOR]. [COLOR="#FF0000"]Eskileri hayranımız oldular[/COLOR].

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunlardan lazım size

Senior Member
    Returne supply coupon oyundan düşen herkese. Premiumu napalım,switch olursa bir şey demem tabi.

Senior Member
    Gercekten catal bicak istemek nasil bir vizyonsuzluk

Game Master CluTaah's Avatar
    Merhaba,

Mod arkadaş gerekli cevabı vermiş ama kısaca yazmak istiyorum. Yaşanan sorunlar tamamiyle çözüldükten sonra oyuncularımıza buna uygun olacak bir telafi yapmayı planlamaktayız. Ayrıca kalıcı bir ödül gönderimi ekiple konuşularak değerlendirilmesi gereken bir durum, değerlendirmek üzere not aldım.

Bunun harici telafi için gerekli çalışmalar ve konuşmalar yapılmakta merak etmeyin.

İyi oyunlar dilerim.

Sıkıntının kaynağı hakkında pek bilgim olmasada host server ve sağlayıcısından kaynaklı olduğunu düşünen çok kişi var kiminde ksc (ss) li kanıt var
    çözümde basit olsa gerek bu tip sorunlar sadece bugünlerde deil daha önceden de yaşanmıştı sorunlardan ders çıkarıp server sağlayıcı değiştirmek yada stabil bi server satın almak NTTGAME Cirosu için zor olmasa gerek
    aslında bu sorunlar çoğu mmorpg oyunlarda olabilir ancak telafisi önemli olan kısmı herkesi tatmin etmek zordur
    merakla beklemekteyim presizim pazarcıyım ancak char dizim aşaması için kimisi pazarcı lafını tlci olarak gördü için açıklama gereği duyuyorum
    herkes için tatmin edici telafi dileğiyle