Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Windows işletim sistemi kullanan telefon kaldı mı?
    Var ben Lumia 1320

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    17 temmuz 2019 da görüşürüz ne diyeyim

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    İphone için indire basmanız yeterli arkadaşlar tekrar auth code girmenize falan gerek yok, teşekkürler yönetim

Member LiaSoL's Avatar
    Nickname
    Spectacle
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheOriqinaL
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Merhaba Şövalyeler!

Oyuncularımıza NTT Game hesaplarını korumaya almaları adına ücretsiz olarak sunduğumuz ICS hizmetimizde IOS kullanıcılarını ilgilendiren bir güncelleme yaptık. Bu güncellemenin aktif olarak kullanılabilmesi adına OTP hizmetini IOS işletim sistemli mobil cihazları üzerinden kullanan oyuncularımızın programın indirme sayfasına giriş yaparak cihaz üzerinde güncelleme yapmaları gerekmektedir.

IOS işletim sistemi için güncel AnyOTP programını buradan indirebilirsiniz.

Not: Siteye giriş yaptıktan sonra Apple Iphone sekmesine geçiş yapınız.

Güncelleme yaparken programın eski sürümünü silmenize gerek bulunmamaktadır. Yukarıda yer alan bağlantıya mobil cihazınız üzerinden giriş yaptıktan sonra güncel sürümü indirip direkt çalıştırarak AnyOTP güncellemesini tamamlayabilirsiniz. Güncelleme işlemini bu şekilde yaptığınız takdirde hesabınız için tanımlanmış OTP ID ve Auth Code bilgilerinizi tekrardan girmenize gerek kalmayacaktır.

OTP hizmetini IOS işletim sistemli cihazlar üzerinde kullanmaya devam eden kullanıcılarımızın bu güncelleme işlemini en geç 16 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar güncelleme yapılmayan cihazlarda AnyOTP aktif olmayacaktır.

16 Ağustos 2018 tarihinden sonra da güncelleme işlemini yaparak cihazınızda AnyOTP’yi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm IOS kullanıcılarına duyurulur.
    NTT Game Destek Ekibi
    İOS Cihaz kullanıyorum. Yurtdışında yaşadığım için malum kayıtlı olan GSM numaram şu anda aktif değil. Bu güncelleme ile birlikte Auth Code yi tekrar girip yeni şifremi oluşturmamız gerekli?

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Merhaba Şövalyeler!

Oyuncularımıza NTT Game hesaplarını korumaya almaları adına ücretsiz olarak sunduğumuz ICS hizmetimizde IOS kullanıcılarını ilgilendiren bir güncelleme yaptık. Bu güncellemenin aktif olarak kullanılabilmesi adına OTP hizmetini IOS işletim sistemli mobil cihazları üzerinden kullanan oyuncularımızın programın indirme sayfasına giriş yaparak cihaz üzerinde güncelleme yapmaları gerekmektedir.

IOS işletim sistemi için güncel AnyOTP programını buradan indirebilirsiniz.

Not: Siteye giriş yaptıktan sonra Apple Iphone sekmesine geçiş yapınız.

Güncelleme yaparken programın eski sürümünü silmenize gerek bulunmamaktadır. Yukarıda yer alan bağlantıya mobil cihazınız üzerinden giriş yaptıktan sonra güncel sürümü indirip direkt çalıştırarak AnyOTP güncellemesini tamamlayabilirsiniz. Güncelleme işlemini bu şekilde yaptığınız takdirde hesabınız için tanımlanmış OTP ID ve Auth Code bilgilerinizi tekrardan girmenize gerek kalmayacaktır.

OTP hizmetini IOS işletim sistemli cihazlar üzerinde kullanmaya devam eden kullanıcılarımızın bu güncelleme işlemini en geç 16 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar güncelleme yapılmayan cihazlarda AnyOTP aktif olmayacaktır.

16 Ağustos 2018 tarihinden sonra da güncelleme işlemini yaparak cihazınızda AnyOTP’yi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm IOS kullanıcılarına duyurulur.
    NTT Game Destek Ekibi
    Selamlar,

Apple Senior Fraud Prevention olarak rol görmekteyim.

Bu durum iOS/AppStore ilkelerimize aykırı bir durum.
    Görüyorum ki AppStore' da farklı bir dilde işlev gören bir uygulama yer almaktadır.
    Lütfen uygulamanızı güncelleyiniz.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LiaSoL View Post
    İOS Cihaz kullanıyorum. Yurtdışında yaşadığım için malum kayıtlı olan GSM numaram şu anda aktif değil. Bu güncelleme ile birlikte Auth Code yi tekrar girip yeni şifremi oluşturmamız gerekli?
    hayır uygulamayı silmeden güncelleme yaparsanız tekrar id ve kod almanıza gerek yok.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Junior Member
    teşekkür ederim halloldu..

Junior Member
    güncellemeyi indirdim ama uygulamaya hala gıremiyorum yardımcı olabilecek var mı ? farklı bir şey mı yapmam lazım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by khe_JYk52hq7 View Post
    güncellemeyi indirdim ama uygulamaya hala gıremiyorum yardımcı olabilecek var mı ? farklı bir şey mı yapmam lazım
    Giremiyorum derken kastınız nedir acaba? Hata alıyorsanız görselini bizimle paylaşır mısınız?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Giremiyorum derken kastınız nedir acaba? Hata alıyorsanız görselini bizimle paylaşır mısınız?
    hallettim teşekkürler