Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Junior Member
    3. Hesabımın mail adresi hotmail trafindan kapataıldı. İcs telefon numaram . 3 hesaba kayitliydi. 3. Hesaptan numaramı nasıl silebilirim. Diger 2 hesabım duruyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GEBZE155 View Post
    3. Hesabımın mail adresi hotmail trafindan kapataıldı. İcs telefon numaram . 3 hesaba kayitliydi. 3. Hesaptan numaramı nasıl silebilirim. Diger 2 hesabım duruyor
    Merhabalar,

E-mail adres değişikliği için destek bileti yollamanız gerekmektedir.
    Telefon numarası silinmemektedir. 3. hesabınızdaki telefon numarasını değiştirebilmek için Otp sitesine girip telefon numarası değiştirme işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Eğer telefon numaranıza ulaşamıyorsanız, müşteri hizmetlerine destek bileti yollayarak, telefon numarası değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin istediği bilgileri eksiksiz olarak sağlarsanız, müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır.

Silip playstore'dan yükledim olmadı. Oradakini güncellemediniz mi?

Merhabalar ben telefonu değiştir uzun zamandır oynamıyordum her neyse customer code istiyo suan onu bilmiyorum ticket icin 5np istiyo suan hesapta yok acil giriş yapmam gerek lutfen yardımcı olur musunuz ics websitesine giriş yapabiliyorum sıkıntı yok customer code yi nerden bulabilirm