Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member

Yasanan Baglanti Sorunlari ve Telafisi

Merhaba,

Gecen haftasonu yasanan neredeyse 3 gun suren baglanti sorunlariyla ilgili bir telafi yapilicak mi? Premium saatini geri ekleme gibi?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şimdilik bir telafi planlanmıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Cuma gecesi başlayıp pazar günün gecesine kadar devam eden Bağlantı problemlerinin karşılığı olarak 2 gün pre warkyler kanat tatto vb. olayları eklenmesini istiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şimdilik bir telafi planlanmıyor.
    premiumlu oyuncular için bir telafi şart aslında.Sonuçta 7/24 oyuna girme olanak var.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    aynen prem gitti zaten telafisi aynı cins pre olmalı dc gittiyse dc

Banned
    Oyunda pek aktif olamıyorum ama en azından questleri yapıyorum oynadığım zamanlar questler de bitmediğinden pre çekmedim hala ve öldüğümde rezlensem bile 50m exp boşa gidiyor. 2 kere öldüm bu sıkıntıdan dolayı neden telafisi olmayacak anlatsanıza biraz? Ve char şu an olympiada hem ölü hem de askıda yeniden mi başladı bu sıkıntı?

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    telafi planlanmıyor mu 2 gündür olympia serverına giremiyorum premium ve perim boşa gidiyor bunun suçlusu ben değilim

Telafi olarak aklıma "100% Exp recovery sc" göndermeleri gelmişti ama düşünüyorum da bu çoktan expi gitmiş olan insanlara tatmin edici gelmeyebilir.
    O yüzden Exp boss event yapılabilir.Zaten uzun bir süredir de yapılmamıştı.Tam da iyi gelir.Eventin Eslantta yapılmasını öneririm.Böylece potansiyel illegal katılımcıları +60 seviyeye kadar elemiş oluruz.

Banned
    Exp boss event yapsa ne olacak kardeşim ben işi olup denk gelmeyenler ne olacak zaten düzenli oynasam questlerimi bitirirdim 1 aydır questleri bitiremedim. 140 booro kestim tek başıma oyunda adam yok zaten quest yapmak için. Şimdi olympiada yatıyor char hem askıda hem ölü. Exp boss event kaçırırsam ne olacak?

Senior Member
    3 gunluk switch pre ya da milletin presi neyse onu ya geri yukleyin ya da letterdan yollayin boyle sacmalik olmaz. ne farm yapabildik ne pk ne exp...