Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Artık cidden sabır taşıyor, Sorun yok deniliyor karakteri bırakıp gidiyoruz geliyoruz disconnect, ya nasıl olur da bu ufacık sorunu düzeltemezsiniz. Gerçekten artık oyunda her şey yan gel yat Osman düzenine girmiş durumda. YAZIK.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Niye sizin hatanız yüzünden ben cepimden para gidiyor parasını verim pre walkry aliyoruz cumartezir pazar pk atmak icin oyun yok giremiyorz.ayipp bide telafisi yokmuss bu kadar cimri olmayin

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    sen telafisi olmayan en büyük hatam benim =ko

Oyuncunun en yoğun olduğu zaman oyun gitti millet oyunda pk sından pazarından farmından akla gelecek herseyde zararda
    NEDEN TELAFİ DÜŞÜNÜLMÜYOR. Aksamaya neden olan kişiler bizmiyizde telefi düşünmeyen bir yönetim var ??

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    siz uskoya destek olup 1 premiumda siz alin
    usko elden gidyeeeeaaaahhh

Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum. Hem de yapmış olmak için yapılacak telafilerden çok daha fazlası gerek şu günler için

Senior Member
    Gercekten bir telafi olmayacak mi? Bu mu verdiginiz hizmet? 2 gm bul eventi yapip haftayi kapatmak mi yani? Zaten dogru duzgun bir guncelleme gelmiyor oyuna, ustune 3 gun boyunce duzeltemediginiz hatalardan dolayi biz magdur oluyoruz ve bununla ilgili en kucuk bir telafi bile yapmiyorsunuz. Insanlari aptal yerine koymaya devam edin...

Telafi kesinlikle olması gerekiyor . % 75 event yada gm bul gibi etkinlikten ziyade tüm premiumlu oyunculara 3 premiumsuz oyunculara 1 günlük switch premium hediye edilmesi gerekiyor . Mağduriyetimizi anladığınızı düşünüyorum .

Senior Member
    O süreçte oyunda olan herkese returne supply coupon verseler ne de hoş olur. Şöyle itemleri 1-2 hafta her gün 30 dakika online olacaklara vereceklerine 2 ay girmeye adamlara veriyorlar. Tamamen kötü strateji.

Kesinlikle bir telafi şart artık bence telafi bekliyoruz NTT güzel işler yapıyor diye sevinirken 2-3 gün süren bağlantı sorununa premiumlu userlere telafi şart.