View Poll Results: +9 Şeklinde Basilan İtem o Karaktere Özel Trade Edilemez olsun mu?

Voters
76. You may not vote on this poll
  • Evet

31 40.79%
  • Hayır

45 59.21%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Çok Sordum bu zamana kadar farm böleyken nasıl bi anda dropları düşürürler die ama mantığım almadı.
    Yani nttgame yetkililerinden her şey beklenir.Bunu da yaparlarsa oyuncu kalmaz bence bu oyunu tl için oynayan kesimlerin elinde +10 +9 bi ton item vardır
    sadece pazarcılara deil userların büyük çoğunluğu verdin emekleri charını satarken geri toplayabiliyorsun düşüncesinde oldukları için bu oyunu oynuyorlar
    parası olan item dizemez bianda ölümsüz charlar olmaz
    ama +9 basanlar +10 takanlar pkcı kesim deil genelde pazarcı kesim
    pazarcı adam basığı +9 itemı ne yapsın satmak için basmıyorsa

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Madem sonuçlar böyle herkes charına maximum 1 parça +9 item takmalı bence oyunda denge yok be..

ben ticaret yapyorum diyelimki üç charım 59-69ve83 priest ne yapacam shard9 u raptor 9 u.silaha ve kıyafete göre charmı kasacağız

Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    * +9 Şeklinde Basilan İtem o Karaktere Özel olsun.
    * Örnek +9 Raptor basildi O karakterde Kalsin

Not = Bu oyucunun emeğini kat kat arttiricak. İtem Farki %50 Azalicak
    https://forum.nttgame.com/forum/show...%B0LLERBERAMUS

-Dostum sana katılmakla beraber sebeplerini de belirtmeni beklerdim..Kendim de tıpkı senın gibi bu konuda bir öneri sunmuştum bakmanı tavsiye ederim.İnsanların çoğu ya bir sorun oluşturacağından dolayı öneriyi kabul etmiyorlar ya da art niyetliler sen bakma..

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KAYIP_OLAN_ZAMAN View Post
    ben ticaret yapyorum diyelimki üç charım 59-69ve83 priest ne yapacam shard9 u raptor 9 u.silaha ve kıyafete göre charmı kasacağız
    Quote Originally Posted by IKillerBeramus View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...%B0LLERBERAMUS

Kardeşim ona da güzel fikirlerim var. Zaten oy oranı %40 lar ile bir yere varılmaz. Karektere sınırlama gelsin +9 ve +10 lardan bir parça üzerine giysin yaparız. Yine bu aşırı güç olayını ortadan kaldırırız.

-Dostum sana katılmakla beraber sebeplerini de belirtmeni beklerdim..Kendim de tıpkı senın gibi bu konuda bir öneri sunmuştum bakmanı tavsiye ederim.İnsanların çoğu ya bir sorun oluşturacağından dolayı öneriyi kabul etmiyorlar ya da art niyetliler sen bakma..
    Keşke dediğin olsa oy oranı düşük. +9 item üzerine bir parça giyilebilir ona göre anket açmalı bide..