Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Konulmamalı o an itemi değiştirmeye odaklanmışken gafil avlanabiliyorsun yani o kadar kolay olmamalı katılmıyorum gereksiz.
    En basit örnekle bir asas item değiştirmek için 1-2 saniyeliğine minör yapmamak zorunda.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ya bu önerielerden biktim yeminlen,öneri sununca neoluyor neoldu bugune kadar !!!
    öneri öneri öneri başka bişey yok,1 adim öteye geçmiş değil önerileriniz !!!

Quote Originally Posted by sadxzclllls View Post
    ya bu önerielerden biktim yeminlen,öneri sununca neoluyor neoldu bugune kadar !!!
    öneri öneri öneri başka bişey yok,1 adim öteye geçmiş değil önerileriniz !!!
    hiçbir şey yapamamak ile en azından öneri sunmak arasında fark var kardeş. bu nasıl zihniyet anlamıyorum. önerilerimizin dikkate alındığını her zaman söylüyor gmler.

wb npclerden kalktı, tarantula parası azaltıldı, çöp slotları kalktı, kiralık itemler kalktı, cz 70 üstü oldu. bunlar hep bu forumdaki öneriler ile fitili yakıldı.

bi de üçer beşer ünlem koymuş bir şey biliyor gibi )

Dunning kruger sendromu böyle bi şey işte. Bilmeyince hebele hübele rahat rahat konuşturuyor.

Banned
    Benim anlayamadığım oyuncu olarak böyle bir yenilikten nasıl rahatsız oluyorsunuz?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bıktığınız konu nedir onu anlamıyorum ben de, maksat kulaklara su kaçırmak. Ayrıca player lık kriterleri neye göre belirleniyor, en hızlı eşya değiştirene mi player deniyor o zaman düz mantık bakalım her şeye. Mesela hiç teknoloji kullanmayalım, dumanla haberleşelim, neden akıllı telefon kullanıyoruz ki, internet de olmasın. Hepsi kolaya kaçmak oluyor, olmasın. Hem gelişemiyoruz geri kalıyoruz deyip, hem de hiçbir şeyden memnun olmamak sizinki.

Hiç de mantıksız bir öneri değil, tabi skill bar değil de set değiştirme kısayolu diyelim biz ona. Başlı başına yeni bir bar şeklinde olabilir. Hatta kıyafet giydiğimiz yerde 2. bir bölüm olarak konulabilir. Oraya da alternatifleri koyarız. Değiştirme süresi olur 10-20 sn kadar, çok kolaya kaçmamak için. Geliştirilebilir daha da.

Ben priest'le bir ton değişim yapıyordum. Kimse antidef/resist/undy bir seti olmadan oynamıyordur benim düşüncem.

Olursa gayet de güzel olur, destekliyorum..
    Last edited by NocturnalCreature; 07-19-2018 at 10:11 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Destekleyenler de desteklemeyenler de karşıt görüş sunanı neden bu kadar sert karşılıyor ? Öneri yapmanın önemli olduğunu yazıyorsun ama yorumunu belirten kişiye karşıt görüşte olduğu için kızıyorsun. Bence de gelmesi saçma herşeyi neden çok kolay bi hale getirmeye çalışıyorsunuz ki ? bırakın oyunun zorlukları da olsun. Tuş belirten arkadaş bi de sol tarafta olmalı demiş yani böyle birşey gelirse ve tuş olarak sağdan birşey olursa ona da karşı çıkacak yani bu kadar da basite indirgemek bence gereksiz bir durum olur.

Banned
    Hadi kardeşim hadi basitlikten bu kadar zorun varsa oyundaki rogue ların %90 ı pedalla oynuyor onları durdur önce.
    En kötü ihtimalle 7-8-9 u Macro Mouse a bağlıyor ki bu da suç değilmiş. Sen önce bunlar için uğraş ver madem bu kadar samimisin. Set değişiminin tuş ile olduğu onlarca oyun var yeni bir şey de değil aslında.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 07-19-2018 at 10:21 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    öneri istiyorlar al size öneri gönderiverinde yapsınlar değerlendirsinler

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Hadi kardeşim hadi basitlikten bu kadar zorun varsa oyundaki rogue ların %90 ı pedalla oynuyor onları durdur önce.
    En kötü ihtimalle 7-8-9 u Macro Mouse a bağlıyor ki bu da suç değilmiş. Sen önce bunlar için uğraş ver madem bu kadar samimisin. Set değişiminin tuş ile olduğu onlarca oyun var yeni bir şey de değil aslında.
    Bak işte dediğim bu yahu ben sana böyle azarlar gibi mi yazıyorum bak senin dediğini de ben desteklemiyorum mesela gelip sana senin dilinde mi yazıyorum tartışmayı kavgayla karıştırmayın ve pedalla oynayanları ben neden durdurayım profilimde gm mod falan mı yazıyor benim ? Ayrıca macro mouse, pedal vs yasak diye biliyorum ben. Yakalanmıyorlar da ban yemiyorlar ya da gmler bunları çok takmıyor da ban yemiyorlar orası ayrı konu.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    İyi de öneri saçma değil ki, mantık dışı da değil, istersin istemezsin onu belirtirsin ama kolaylık/zorluk, isteme/istememe değil oyunculuk tartışıyoruz. Bu da konuyu açan için "oynayamıyor konuşuyor" gibi bir negatif algı yaratıyor. Hoş bir durum değil bana göre böyle yazılması, alay edilmesi, bıktık vs. denmesi. Kim olsa sinirlenir.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.