Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    İllegale ölüm. Elleriniz ağrımasın.

Junior Member
    öncelikle selamlar... karakterimin adı ImagemI server rosetta Karakterim hapise yollandı... Ya allah aşkına bu hapse atanlar hiç mi bu oyunu oynamıyor acaba karakterim mage dediğim gibi en dandiğinden vursam 60 mp yer 1 skill okçu gibi npsiz skilimiz yok ki ayrıca ts basılı idi yani mp rec söz konusu diil. petimi açmışım oto loot açık 150 shebiji meat toplamışım en az 200 savage kesmem lazım dimi. bunun yanında wolfdog ta var 100 de ondan kessem 300 tane. bunun yanında slotta küfür eden biri vardı bana ks vardı. hadi çok ks ye giden lootları boş ver. manam 4819 yani seri skill en kötüsü 18 skilli 60mp 80 kere vursam tek atarak ts basılı oldugundan mp rec yok ve charımın üzerinde mp rec staff yok. yani 80 yaratık sonra mp biter zaten nasıl kestim bu kadar yaratık ben. 80 yaratıgı kesmek 2 dk sürse 2 dk için makro mu kurup bakıcan nasıl saçma bir iş yapıyorsunuz. herker kxper ama elle kasan adamları hapse atın cash satmak için... bu arada hapse atılalı 1 sene belki daha fazla oldu yeni değil... incelenmesini istiyorum...

makro bıldırım yaptıgım halde adam hala dewam edıyor bu nasıl iş

makroya koxpa illegale ölüm

Junior Member
    Nickname
    Toprak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba NTTGAME
    25 Nisan 2018 Ayında pazar'dayken yediğim banned'den dolayı zararım büyük....
    Olympia serverın tek account'da 2 adet 82 lwl karakterim bulunmaktaydı biri Rogue diğer Mage...
    Mage karakterimle oynuyordum karakterimin takıları full +3 +7 fr book kitap +7 ron's set di
    İLK SORU BEN NEDEN BÖYLE BİR KARAKTERE HİLE PROGRAMI KULLANAYIM _?
    2.ci Soru NEDEN BANNED ATILDI DAHA ONUN CEVABINI VEREMEDİNİZ
    3.Attığım bütün ticketlere kopyala yapıştır şekli cevapler geldi ve her ticket'de tehdit edildi spam banned diye
    en sonunda onuda yaptınız spam banned attınız
    4.Neye Göre Banladınız Ne buldunuz bunların kanıtlarını sunmak zorundasınız...

Nick Name : IFireFLy
    Server : Olympia

Post İllegal Oyuncu kendini çakal sanan insan tipi

Makro ve herhangi bir şekilde illegal bir davranış sergileyen oyuncuyu nasıl report edebiliriz onunla ilgili bilgi almak istiyorum çok fazla macro ile ex kasan yada farm yapan oyuncular var bunlara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum AsosyalSolucan Olimpia Lycanda uzun süre burada +8 kasıyor bakılsın artık şu oyunaa

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by own_gxsv4VDM View Post
    Makro ve herhangi bir şekilde illegal bir davranış sergileyen oyuncuyu nasıl report edebiliriz onunla ilgili bilgi almak istiyorum çok fazla macro ile ex kasan yada farm yapan oyuncular var bunlara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum AsosyalSolucan Olimpia Lycanda uzun süre burada +8 kasıyor bakılsın artık şu oyunaa
    Kanıt alarak forum üzerinden rapor yapabilirsiniz. Cheat Reports Kullanımı
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Junior Member
    Koxper =
    koxperle pt girip adama minor tutmak =

Adamın koxp olduğunu bildiği halde partye girip bdv kazanmak için minor tutmuştur.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 07-24-2018 at 11:12 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by boncuk View Post
    Koxper =
    koxperle pt girip adama minor tutmak =

Adamın koxp olduğunu bildiği halde partye girip bdv kazanmak için minor tutmuştur.
    Bu tür şikayetlerinizi lütfen Cheat Reports bölümü üzerinden yapınız.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad