Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37
    Junior Member

TPT IP Match Sorunu

Arkadaşlar Bu konu hakkında ticket gönderdim fakat aşağıdaki gibi bir mesaj gönderildi.

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamıyla yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların da kullanıma kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ne yazık ki bu konuda size daha fazla yardımcı olamıyor ve hesabınızı yeniden kullanıma açamıyoruz.

Farklı bir sorunuz olursa bizimle yeniden iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımızla,
    NTT Game Destek Ekibi

Statik ip kullanıyorum ve evde 2 bilgisayar mevcut.Hiçbir şekilde illegal yazılım vesaire yok.Sadece AnyDesk isimli uygulamayla diğer bilgisayarda kayıtlı olan otp yi kullanıyorum hesaba girerken.

Derdimi ticket yöntemiyle anlatmaya kalmadı günlük ticket sınırını doldurdunuz diyor.Yarın aynı şekilde mesaj atarlarsa bu böyle uzayıp gidecek mi?

Gold premium aldım 81 level mageyle gece gündüz farm yapıyorum town attım rpr giderken dc oldum ve bu uyarı çıktı.
    Derdimi anlatacağım bir moderatör arkadaş yok mu gerçekten sinirim bozuldu.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Ayrıca destek ekibi gerekli cevabı iletmiş sana.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Ayrıca destek ekibi gerekli cevabı iletmiş sana.
    gerekli cevabı iletmiş dediğin şey ile alakam olmadığını söylüyorum ben de.Bunun mücadelesini veriyorum ben.81 lvl golemde kasan bir mageden bahsediyorum.Hiçbir şekilde tpt ye bulaşmamış bir karakterden bahsediyorum.İncelendiğinde hiçbir illegalliğe bulaşmadığının anlaşılacağından bahsediyorum.

Bir arkadaş yarın tekrar ticket gönder dedi o zaman incelenebilirmiş dedi.1 gün boyunca bekleyeceğim ve bu süre zarfında kullandığım premium ve kanatlar boşa gidecek.Açılmama ihtimalini hiç saymıyorum bile.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Statik ip kullanıyorsanız, hile kullanmadan tpt ip yemeniz zor. Farklı kişilerin kullandığı bir ağa bağlanmış olabilir misiniz ya da ağınızı başka kişilerle paylaşıyor musunuz?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alpergs42 View Post
    Hiçbir şekilde tpt ye bulaşmamış bir karakterden bahsediyorum.İncelendiğinde hiçbir illegalliğe bulaşmadığının anlaşılacağından bahsediyorum.
    Merhaba, oyuncularımız arasından sadece illegal kullanan hesapların kapatılmadığı, bağlantılı hesaplarının da kapatıldığı durumlar çokça olabiliyor.

İllegal yazılımı başka hesabınızla kullanıp faydasını bir diğer hesapta yaşayacağınızı ama bir ceza ile karşılaşmayacağınızı düşünmemelisiniz.

Oyuna yeni bir hesap ile temiz bir şekilde devam etmenizi tavsiye ederim çünkü kapatılan hesaplarınızın açılması için herhangi bir sebep bulunmuyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba, oyuncularımız arasından sadece illegal kullanan hesapların kapatılmadığı, bağlantılı hesaplarının da kapatıldığı durumlar çokça olabiliyor.

İllegal yazılımı başka hesabınızla kullanıp faydasını bir diğer hesapta yaşayacağınızı ama bir ceza ile karşılaşmayacağınızı düşünmemelisiniz.

Oyuna yeni bir hesap ile temiz bir şekilde devam etmenizi tavsiye ederim çünkü kapatılan hesaplarınızın açılması için herhangi bir sebep bulunmuyor.
    hesaplar mı vay efsane ............

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Hesabımın kimin hesabı nedeniyle kapatıldığını bilmiyorum fakat bu yaptığınız ithamlarla ilgili benim bir bilgim yok.Sırf daha kaliteli yayın yapalım diye stüdyo ortamı kurduk geldiğimiz duruma bak.Bana lütfen hangi hesaptan dolayı banlandığımı söyleyin çünkü bunu hakedecek hiçbir faliyette bulunmadım.7 senedir bu hesabı oynuyorum 4 sene de yayın yapıyorum ben böyle birşey yaşamadım.Lütfen bana detaylıca geri dönüş yapınız çünkü benim kapanmayla ilgili en ufak bir bilgim yok.Ayrıca aynı ipde bulunan diğer karakterim şuan hala oyunda.Eğer benimle alakalı bir illegallik ispatlanırsa bunu da kapatın lütfen.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    gmler'e sonsuz teşekkürler, doğru izleri sürdüğünüz için..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alpergs42 View Post
    Hesabımın kimin hesabı nedeniyle kapatıldığını bilmiyorum fakat bu yaptığınız ithamlarla ilgili benim bir bilgim yok.Sırf daha kaliteli yayın yapalım diye stüdyo ortamı kurduk geldiğimiz duruma bak.Bana lütfen hangi hesaptan dolayı banlandığımı söyleyin çünkü bunu hakedecek hiçbir faliyette bulunmadım.7 senedir bu hesabı oynuyorum 4 sene de yayın yapıyorum ben böyle birşey yaşamadım.Lütfen bana detaylıca geri dönüş yapınız çünkü benim kapanmayla ilgili en ufak bir bilgim yok.Ayrıca aynı ipde bulunan diğer karakterim şuan hala oyunda.Eğer benimle alakalı bir illegallik ispatlanırsa bunu da kapatın lütfen.
    Twich ismini söylermisin dostum. Videolarını izleyip,incelemek isterim sakıncası yoksa.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Met13 View Post
    Twich ismini söylermisin dostum. Videolarını izleyip,incelemek isterim sakıncası yoksa.
    https://www.youtube.com/user/oyunoyma
    https://www.twitch.tv/odelgaming