Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 61
    Senior Member
    Quote Originally Posted by IEnerjikI View Post
    Hack yiyen arkadaşın *** çarı vardı. Belkide sana o yüzden tenezzül etmiyorlar. Böyle bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersen, emin ol 2 gün sonra senide sokar.
    knk ben sadece bu oyunu oynamıyom yüzlerce online oyun oynadım geçen yıllardır girmediğim eskiden popüler bi oyun var kısaltılmışı m2 eşyalarımın hepsi duruyodu orda ne otp var ne başka bişey eşyalarımda üst seviyedeydi çalan adam onu çalar knightta çalan adam potuna kadar alıyor emin ol 10m olsun bankada onuda alır gider neden tenezzül etmesin en kötü chardan 3-4 gb çıkarır ortalama 20 25gb kaldırır tenezzülle ne alakası var benimde arkadaşlarım soyuldu adam sadece 5k kapıdan geçme parası bırakmış noldu knk diyorum yeğenler beleş hile açmış diyo yani hiçbişi sebepsiz değil burada kendinizi kandırmayın

Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    knk ben sadece bu oyunu oynamıyom yüzlerce online oyun oynadım geçen yıllardır girmediğim eskiden popüler bi oyun var kısaltılmışı m2 eşyalarımın hepsi duruyodu orda ne otp var ne başka bişey eşyalarımda üst seviyedeydi çalan adam onu çalar knightta çalan adam potuna kadar alıyor emin ol 10m olsun bankada onuda alır gider neden tenezzül etmesin en kötü chardan 3-4 gb çıkarır ortalama 20 25gb kaldırır tenezzülle ne alakası var benimde arkadaşlarım soyuldu adam sadece 5k kapıdan geçme parası bırakmış noldu knk diyorum yeğenler beleş hile açmış diyo yani hiçbişi sebepsiz değil burada kendinizi kandırmayın
    Anlatmak istediğim nokta şu. Soyulan kişiler serverin en önde gelenleri. Madem karakter fiyatı sansürleniyor bu şekilde anlatayım sana
    Küfür şeytɑnɑ mɑhsustur, tövbe insɑnɑ..ɑşk kɑdınɑ yɑkışır, sevmek ɑdɑmɑ..!!!

Senior Member
    Anlatmak istediğim nokta şu. Soyulan kişiler serverin en önde gelenleri. Madem karakter fiyatı sansürleniyor bu şekilde anlatayım sana
    senin o en önde dediklerin 7/24 pkda sence kaç kişi oynuyodur? ya sen tsye falan girmiyosun herhalde klanında otpler şifreler havada uçuşuyo diyorum ertesi gün adam hacklendim diye zırlıyo kardeşim verme charını git oynadığın serverda dragon sahibi adama sor bakayım hacklendinmi diye ne diyecek sana

Banned
    Her ne kadar oyuncu hatasıda olsa hack olayları tamamen bitirecek ek tedbirler alınmalıdır. Otp veya değil afk olduğumuzda hiçte güvende değiliz bir şekilde pc sızma sonucu hack olayları yaşanabiliyor. Oyun oynuyoruz diye knight özel bir pc almak gerekmiyor bilmeden kardeşin bir şey indirebilir ya da çok bildiğin halde dalgınlığına gelebilir.
    Last edited by QuanTiQ; 07-17-2018 at 07:59 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Teamda oynayanlar bilir. Millet birbirine çarlarını verirler. Bazıları hesap paylaşımı sebebiyle vermez lakin yayıncılara bile bir sürü hesap verilirken görüyoruz yayınlarda. Şimdi kimse burda oyuncu hatası yok. Otp suçlu demesin..

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Özellikle Diez sunucusunda geçtiğimiz hafta hesaplarında eşya kaybı yaşayan oyuncuların tamamının ortak bir noktası var; Sahte Team Speak linki. 9 Temmuzda paylaştığım görseli tekrar paylaşıyorum;

Genel olarak hafta sonları aktif edilen bu sahte reklam, hesaplarınızın çalınmasında ve soyulmasında ki ortak nokta. Bu noktada şirketi ve güvenlik sistemini suçlamak yerine, bilgisayarlarınızın tek bir tuşuna dahi dokunmadan bilişim suçlarına gitmeniz, soygunculuğu meslek haline getirmiş bu kişilerin gerekli cezayı almalarını sağlayacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Geçenlerde bir ss gördüm, alttan her zaman ki gibi etkinlik mesajlarına inanmayınız diye yazı geçiyor. Aynı anda kullanıcı hem ss alıyor, hem de dolandırıcının dediklerini harfiyen yerine getiriyor. Öyle ki bırakın id, şifre, otp vermeyi eposta adresinin şifresine kadar veriyor, sonra da müşteri hizmetlerine bilet atıyor e-posta adresim dahil hepsi çalındı.

Sistemde açık var demek yerine forumda az bulunursanız insanların nasıl kandırıldıklarını görebilir ağzınız açık izleyebilirsiniz. Gerçek para ile eşya ve hesap satanların neredeyse büyük bır kısmı dolandırıyor, ya parasını ya hesabını ya da eşyasını kaptırıyor. Bu kişiler en azından dürüst olarak foruma gelip yaşadıklarını anlatıyorlar. Sistemde açık var da diyebilirlerdi, sistemde açık olsa değil 3-5 hesap bütün sunucuları indirirler. Aşağıdaki alıntıları dikkatlice okuyarak sözleşme ve oyun kurallarına uyarsanız ne otp, ne antivirüs ne de eşya kilitlemeye bile gerek duymazsınız. Bold olan yerleri iki kere okuyunuz.
    Senin anlattıgın seyler mantıklı olan ve olacak seyler ama bızım bu soyulan arkadaslarımız otp ve guvenlık konusunda gayette iyi olan arkadaslar. ***piyasa degeri itemi olan arkadaslar. ve serverın iyi insanlarından. bence biraz kendi eksıgınızı gorun
    Last edited by ScORp_LiON; 07-17-2018 at 07:38 AM.

Banned
    Hesapların başka kişiler ile paylaşılmaması konusunda hemfikiriz. Eyvallah. Ancak hesabı komple üzerine alabilmesi için ve otp yi kendi üzerine geçirebilmesi içinde ics ye kayıtlı telefona mesaj gelmesi gerekmiyormu? Bunu nasıl başarıyorlar? Soyulan bütün arkadaşlarımız Hukuki süreç başlattı. Bizler bu emek hırsızlarının peşini bırakmayacağız. Adalet er yada geç yakasına yapışacak bu kişi yada kişilerin. Zevkle oynadığımız ve yıllarımızı verdiğimiz bir tek şu oyun var. Lütfen kısa bir cevap ile kestirip atmayın ve yardımcı olun biz oyunculara. Soyulanları geçtim, soyulma korkusu yaşayanlar bile elinden itemlerini çıkarmaya başladı. Diezde durumun vahimiyetini birde siz düşünün.
    reis bu oyun yonetiminden bi cacık olmaz kimse kusura bakmasın bizdede salaklık var. Charımızı banladılar 5 ticket attık diye hesabı sildiler suan acount ile oyuna girişi bırak siteye bile giremiyoruz. Haksız yere ban yiyoruz ve bide suçu bize atıyorlar bu kadarda acizlik olmaz o kadar emek o kadar para boşuna.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by ln4Chuss View Post
    reis bu oyun yonetiminden bi cacık olmaz kimse kusura bakmasın bizdede salaklık var. Charımızı banladılar 5 ticket attık diye hesabı sildiler suan acount ile oyuna girişi bırak siteye bile giremiyoruz. Haksız yere ban yiyoruz ve bide suçu bize atıyorlar bu kadarda acizlik olmaz o kadar emek o kadar para boşuna.
    Sorun yaşadığınızı iddia ettiğiniz hesabın IDsini özel mesaj olarak bana gönderebilir misiniz?

Banned
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Sorun yaşadığınızı iddia ettiğiniz hesabın IDsini özel mesaj olarak bana gönderebilir misiniz?
    Merhaba,

Banlandığın an açık bir şekilde illegal program ya da oyunun bir açığını kullandığınıza dair kanıt mevcut. Bu konuda bizlere doğru bilgi vermek yerine illegal program kullanmadığınızı iddia etmeniz hesabınızın açılmasına herhangi bir katkı sağlamayacaktır.

Bilginize.

Madem elinizde kanıt mevcut bunu tarafıma göstererek neden suçlu olduğumu göstermiyorsunuz ? Buyurun kanıtı gösterin hep bareber bakalım. O kadar emek harcadık o kadar para yatırdık bunun için miydi ?