Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Rebirth 10'dan Önce Artık Keremash Anahtar Görevleri Zombie Etkinliği Vs Exp Etkinlikleri Yani Tüm Koreko Etkinlikleri Gelsin En Son O Gelebilir, Ayrıca 3 GB +10 K NP Kim Verir Para Ve NP Gitmeside Ayrı Bir Saçmalık Rebirth Yerine LVL Gelmeside Artık Pek Sıcak Bakmıyorum.
    USKO'ya Reb 10 Hala Uygun Değil, Bence Önce Güncellemelerin Gelmesi Gerekiyor, Ayrıca 83/6'dan İtirbaren 3 GB +10K NP Olursa 83/10 Kasana 400 Cash Hediye Edilmeli.

Quote Originally Posted by eddy3127 View Post
    Oyunda level için neden rebirth sistemi getirildi. Level sınırı 65'ti 70 oldu, 80 oldu, 83 oldu. Şimdi neden 85 olmadı. 90 olmadı. Level sınırı yükseltilip yeni skill'ler oyuna eklenemezmiydi?

Aynen Öyle Rebirth Gelmemeliydi, Ama Yapacak Bişey Kalmadı Mecburen 83/5 Kastık.
    Last edited by ISpeedycort; 10-09-2018 at 12:03 PM.

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bir çok düzenleme yapılıyor zaten yapımcı firma kore tarafında yaptığı rebirth karaktere özel günlük görevler ile zamanla daha farklı içerikler getireceğini düşünüyorum belkide ilerde bir jr düzenlenmesi yapar ve rebirth oyunculara farklı gem türü verebilir oyunun gelişmeye devam ettiğini düşünürsek geleceği tahmin etmek pek zor değil
    Açtığın koreko vs usko konusuna bakıyorum, hani gelmeyeceği garanti şeyleri zaten yazmıyorum bak, bu konuyu acan sensin daha ne kadar zaman geçmesi lazım ? bi deyiver hele

1) İtem kiralama sistemi, biz normal oyunculardan item kiralamayı beklerken, oyun gitti normal npc'den kıralanan itemleri kaldırdı.
    2) Letter sistemi , eskiden iyi kötü cz'de vs teklifi buradan atılır,buradan konusulurdu.İtem gönderemeyelim ama mesajları bi zahmet karsı ırka letter'den atabilelim.
    3)Günlük Eslant Mytril görevlerine gelen güncelleme 3 Adet Dark Mitril ile 1 Adet Quest itemi alınıyor (Uskoda 5 adet istiyor) yazmışsın, takı atıyor yazmışsın.Hadi takı atmasın 3 dark mytril'e de quest alalım.2 Adet Dark Mitril ile 1 Adet Dragon Armor Alınıyor +4 ve +7 arası rastgle vermekte.Ya upgradeli atmasın yeterki sayı 2 ye düşsün bus feda olsun
    4) Life's Crystal Sundries üzerinden 220k fiyatla alınabilmektedir. yazmışsın niye bizde yok hala anlam veremiyorum.
    5) Karakter üzerine not yazma bu EUKO zamanı mı ne vardı cok basit ve güzel bir ayrıntı.
    6) Cz Bölgesinde 250m exp veren 60-60-80 görevi kore sunucularında 40-40-40 olarak yapılmaktadır. düşür işte 40 40 40 a sende ne fark edecek yani 80 mob daha kessek, kesmeyelim.
    7) Eslantta Klana oyunu alma vardır yazmışsın olsun yani oyun mu bozulacak eslantta clana adam alsak, eslantta clan kursak ? Clan yani en nihayetinde.
    8) Rebirth karakterlere özel günlük görevler yazmışsın gelsin, gelsin ki reb kasmanın manası olsun.

daha, karakter silme , spell stone powder ile skill açma, eski moradon Zombi etkinliği gibi şeyleri yazmıyorum bile daha ne kadar beklemeliyiz ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post
    Açtığın koreko vs usko konusuna bakıyorum, hani gelmeyeceği garanti şeyleri zaten yazmıyorum bak, bu konuyu acan sensin daha ne kadar zaman geçmesi lazım ? bi deyiver hele

1) İtem kiralama sistemi, biz normal oyunculardan item kiralamayı beklerken, oyun gitti normal npc'den kıralanan itemleri kaldırdı.
    2) Letter sistemi , eskiden iyi kötü cz'de vs teklifi buradan atılır,buradan konusulurdu.İtem gönderemeyelim ama mesajları bi zahmet karsı ırka letter'den atabilelim.
    3)Günlük Eslant Mytril görevlerine gelen güncelleme 3 Adet Dark Mitril ile 1 Adet Quest itemi alınıyor (Uskoda 5 adet istiyor) yazmışsın, takı atıyor yazmışsın.Hadi takı atmasın 3 dark mytril'e de quest alalım.2 Adet Dark Mitril ile 1 Adet Dragon Armor Alınıyor +4 ve +7 arası rastgle vermekte.Ya upgradeli atmasın yeterki sayı 2 ye düşsün bus feda olsun
    4) Life's Crystal Sundries üzerinden 220k fiyatla alınabilmektedir. yazmışsın niye bizde yok hala anlam veremiyorum.
    5) Karakter üzerine not yazma bu EUKO zamanı mı ne vardı cok basit ve güzel bir ayrıntı.
    6) Cz Bölgesinde 250m exp veren 60-60-80 görevi kore sunucularında 40-40-40 olarak yapılmaktadır. düşür işte 40 40 40 a sende ne fark edecek yani 80 mob daha kessek, kesmeyelim.
    7) Eslantta Klana oyunu alma vardır yazmışsın olsun yani oyun mu bozulacak eslantta clana adam alsak, eslantta clan kursak ? Clan yani en nihayetinde.
    8) Rebirth karakterlere özel günlük görevler yazmışsın gelsin, gelsin ki reb kasmanın manası olsun.

daha, karakter silme , spell stone powder ile skill açma, eski moradon Zombi etkinliği gibi şeyleri yazmıyorum bile daha ne kadar beklemeliyiz ?
    Zaman olarak uzun sürebiliyor maalesef eski özelliklerin oyuna eklenmesi ancak yeni gelecek tüm özellikler aynı anda veya çok kısa süreyle geliyor. Kişisel görüşüm üstteki listeden Letter Sistemi ve karakter silme dışında diğerlerin zamanla gelebileceği yönünde elbette bunların testleri ve suistimal edilmeden düzenlemesi olduktan sonra olabilir.
    Last edited by Death_Stroke; 10-09-2018 at 09:55 PM.

Geçen sene reb 10 için anket yapılmıştı ve %55 hayır, %45 evet çıkmıştı. Bence tekrar bir anket yapılmalı ve duruma göre reb10 getirilmeli. Kasan zaten kasar, kasmayanda kasmaz. Şahsi fikrim gelmesi yönünde.

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Zaman olarak uzun sürebiliyor maalesef eski özelliklerin oyuna eklenmesi ancak yeni gelecek tüm özellikler aynı anda veya çok kısa süreyle geliyor. Kişisel görüşüm üstteki listeden Letter Sistemi ve karakter silme dışında diğerlerin zamanla gelebileceği yönünde elbette bunların testleri ve suistimal edilmeden düzenlemesi olduktan sonra olabilir.
    Letter'den item atılmasın mesaj atalım diyorum.Karakter silmenin gelmesi zaten imkansız onu zaten biliyorum şu 8 madde oyunda olsa ne olurdu yani.

Reb 10'a gelesiye kadar şunca ufak tefek ayrıntıları gözden geçirsinler.

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Merhaba,
    Yayınlarda bu konu hakkında herhangi bilgi verilmemiştir yakın süreçte rebirth 10 sistemi getirilmesi gibi bir çalışma yoktur.
    Hep birlikte bekliyoruz...
    NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

NONSTOP --> NonstopReisS - KingS
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

NONSTOP vs GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

NONSTOP (347) vs Exorcosuim (45) 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

NONSTOP Facebook Grup
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

ISeMoOI --> NonstopReisS

Oyunda rebirth 10 hazır yapımcı isterse ufak güncelleme ile rebirth 10 aktif edebilir ekstra uğraş gerektiren bir şeyi yok sadece nttgame yaptığı anketi ile oyuncuların gelmesini istemediği için bugüne kadar gelmedi anket yapılmıştı aradan 14 ay gibi bir süre geçti, Diğer güncellemeler ileriki süreçte geleceğini düşünüyorum kore ile pek fark kalmadı zaten
    Koreko yu takip ettiğini söylemiştin daha önce. Reb 10 da skill açılıyormu bilgin varmı?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Koreko yu takip ettiğini söylemiştin daha önce. Reb 10 da skill açılıyormu bilgin varmı?
    Açılmıyor normal sistem aynı şekilde devam.

Senior Member
    Bir çalışma olmayacak mı artık?

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post
    Bir çalışma olmayacak mı artık?
    Çalışma var geliyor 1 2 haftaya