Results 1 to 8 of 8

1 cep telefonu ile kac char acilir....

sa arkadaslar
    1 cep numarasi kullanarak kac farkli charin tradeni aktive hala getirebiliriz.

Allaha emanetsiniz

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    a.s bunu bende merak ediyorum bilgisi olan varmı acaba?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam, bir telefon numarası üzerine üç hesap aktif edilebilir.

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Selam, bir telefon numarası üzerine üç hesap aktif edilebilir.
    Farkli server olsa bile mi 3 char. Yoksa ayni server da en fazla 3 char?
    Cevaplarsaniz sevinirim.

Karakter olarak değil, hesap olarak uygulanmaktadır. Örnek vermek gerekirse oyuna girişte kullanmakta olduğunuz ID bir hesap olmaktadır. Bu hesap ile isterseniz tüm sunucularda oynayın tüm karakterlerin ticaret yapma özelliği aktif olacaktır.
    Last edited by LiteraryLuckys; 07-15-2018 at 05:53 PM.

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Karakter olarak değil, hesap olarak uygulanmaktadır. Örnek vermek gerekirse oyuna girişte kullanmakta olduğunuz ID bir hesap olmaktadır. Bu hesap ile isterseniz tüm sunucularda oynayın tüm karakterlerin ticaret yapma özelliği aktif olacaktır.
    CEvap icin saolasin ustad. O zaman, oyunda 5 char oldugu icin 5 hesap limiti olmasi daha mantikli. Bircok insanin birden fazla bilgisayari var ve bazi arkadaslar ayni anda 2-3, hatta daha fazlasina musade edilse 4-5 char bile ayni anda oynamak isteyecektir.

Rica ederim lakin aklıma bir soru takıldı. Bir insan neden birden fazla karakteri aynı anda oynama gereği duysun ki? Aynı anda birden fazla karakteri yönetmek çok mantıksız ve gereksiz geliyor bana. Birden fazla karakteri aynı anda oynamaktansa yan karakter oluşturarak sıkıldığınızda o karakterde oynayabilirsiniz. Ama derseniz ki ikinci bilgisayardan pazar yapmak için saygı duyarım.

2 char la pazar yapcaktim (sell ve buy olmak usere farkli pazarlar). 3. charlada 4 ve 5. acacagim chalari kasacaktim. boylece oyunda canim istedigi zaman farkli bir charla oynama luksune sahip olcaktim
    Last edited by CatchMeIfYouDare; 07-15-2018 at 08:11 PM.