Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Inappropriate Nickname

SELAMLAR ARESTE OYNUYORUM Bİ TANE KENDİNİ BİLMEZ OYUNCU NİCKİMİ RAPORLAMIŞ VE KARAKTERİM BAN YEMİŞ UYGUNSUZ NİCK NAME DEN DOLAYI.OYUNDA İSİM OLUŞTURUKEN İZİN VERİLİYOR DA NEDEN OYUN İÇİNDE İZİN VERİLMİYOR BUNU İZAH EDEBİLİRMİSİNİZ?
    OYUNCU ADI : x BU NİCKİ KARAKTERİ OLUŞTURURKEN KABUL EDİYO OYUN AMA SİZ BAN EDİYORSUNUZ NEDEN BÖYLE İKİLİ Bİ UYGULAMA VAR? MADEM ÖYLE OYUN BAŞTA İZİN VERMESİN.. BU KARAKTERİMİ NASIL KURATARABİLİRİM DESTEK BİLETİ ATTIM
    Last edited by IBlackWicked; 07-15-2018 at 09:35 PM.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by izmirli85 View Post
    SELAMLAR ARESTE OYNUYORUM Bİ TANE KENDİNİ BİLMEZ OYUNCU NİCKİMİ RAPORLAMIŞ VE KARAKTERİM BAN YEMİŞ UYGUNSUZ NİCK NAME DEN DOLAYI.OYUNDA İSİM OLUŞTURUKEN İZİN VERİLİYOR DA NEDEN OYUN İÇİNDE İZİN VERİLMİYOR BUNU İZAH EDEBİLİRMİSİNİZ?
    OYUNCU ADI : SENiSiKERiM BU NİCKİ KARAKTERİ OLUŞTURURKEN KABUL EDİYO OYUN AMA SİZ BAN EDİYORSUNUZ NEDEN BÖYLE İKİLİ Bİ UYGULAMA VAR? MADEM ÖYLE OYUN BAŞTA İZİN VERMESİN.. BU KARAKTERİMİ NASIL KURATARABİLİRİM DESTEK BİLETİ ATTIM
    iyi oluyor hatta böyle isim kullanan oyuncularıun lwlleri 83 ve itemli olunca banlayacaksinki ibretlik olsun..

Registered Users
    Selam,

Oyunun karakter açarken izin veriyor olması, bunun suistimal edileceği anlamına gelmiyor. Etik değerlere aykırı bu ve benzeri herhangi bir nickin raporlanması durumunda oyuncuların ceza alması kaçınılmazdır.

Gönderdiğin ticketa gelecek olan cevabı beklemelisin. Müşteri Hizmetleri eğer uygun görürse NCS kullanıp nickini değiştirmen şartıyla cezanı kaldırabilir. Bu konuda inisiyatif onlara aittir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Oyunun karakter açarken izin veriyor olması, bunun suistimal edileceği anlamına gelmiyor. Etik değerlere aykırı bu ve benzeri herhangi bir nickin raporlanması durumunda oyuncuların ceza alması kaçınılmazdır.

Gönderdiğin ticketa gelecek olan cevabı beklemelisin. Müşteri Hizmetleri eğer uygun görürse NCS kullanıp nickini değiştirmen şartıyla cezanı kaldırabilir. Bu konuda inisiyatif onlara aittir.
    böyle bir şeyde inisiyatif olmaması lazım. Kesin bir karar olmalı evet / hayır olarak. Adam kayırmaya gerek yok

Tags for this Thread