Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 85
    Senior Member MeLoDiCaaa's Avatar
    Nickname
    ProfessionaL
    Class
    Mage
    Clan
    Lysergic
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kimsenin gelirine birşey denmiyor ya da parası olmayan yaşamasın denmiyor ama burda sızlanan magelerin çoğu da toplam 2gblik itemle en azı 100 120 gb eden charları kesmek istiyor bi düşünsene charın var 2 tane linenli old takılı mage seni kessin sen burda ne dersin o zaman ?
    Selam,

Elimdeki magenin itemleri ortalamanın biraz üzerinde sayılır. 2 gb lik item değil yani.
    Ben şimdi ne yapayım? Buna da mantıklı cevabın varsa beklerim.

Teşekkürler.
    Last edited by IBlackWicked; 07-16-2018 at 09:55 PM.

Junior Member
    Nickname
    Rexawus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Hayır benim anlamadığım burada onlar para yatırıyor, mageler yatırmıyor diyen arkadaşlar nasıl bir düşünce yapısına sahipler ? ( 8 v 8 ) full itemli mage ekibi vs full itemli melee ekibini karşı karşıya getirseler mage ekibinin bu düelloyu kazanma ihtimali var mı allah aşkına ? buna hakikaten inanan var mı ? En kral mage az buçuk itemli bir warriora ne kadar vurabilir maksimum ? Ben şahsen 2k vurabileceğini düşünmüyorum en güçlü skili bile olsa. Ama az buçuk itemli warrior torment ile 3-4 k kapatınca normal oluyor.
    Ama mage ft de mavi kutu alıyor evet, o zaman tamam. Nerfleyin biraz daha.
    Bir arkadaşta hp takısı yerine antidef taksanıza demiş. Zaten full hp takılar takılmasına rağmen 5-6 k hp oluyor anca oda. Antidef takıyı tak bakalım ne olacak o hp.
    Ama mage ft de mavi kutu alıyor.
    Arkadaşın biride isullion kovalamaya laf etmiş. Aynen ya, siz magesiniz. Isullion sizin ne haddinize, gidin ft nize mavi kutunuzu alın. Zaten ftde hep mageler var.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vitanova View Post
    Hayır benim anlamadığım burada onlar para yatırıyor, mageler yatırmıyor diyen arkadaşlar nasıl bir düşünce yapısına sahipler ? ( 8 v 8 ) full itemli mage ekibi vs full itemli melee ekibini karşı karşıya getirseler mage ekibinin bu düelloyu kazanma ihtimali var mı allah aşkına ? buna hakikaten inanan var mı ? En kral mage az buçuk itemli bir warriora ne kadar vurabilir maksimum ? Ben şahsen 2k vurabileceğini düşünmüyorum en güçlü skili bile olsa. Ama az buçuk itemli warrior torment ile 3-4 k kapatınca normal oluyor.
    Ama mage ft de mavi kutu alıyor evet, o zaman tamam. Nerfleyin biraz daha.
    Bir arkadaşta hp takısı yerine antidef taksanıza demiş. Zaten full hp takılar takılmasına rağmen 5-6 k hp oluyor anca oda. Antidef takıyı tak bakalım ne olacak o hp.
    Ama mage ft de mavi kutu alıyor.
    Arkadaşın biride isullion kovalamaya laf etmiş. Aynen ya, siz magesiniz. Isullion sizin ne haddinize, gidin ft nize mavi kutunuzu alın. Zaten ftde hep mageler var.
    +99999999999999

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mage karakterlerinizin inventory açık haliyle ss'ini atabilir misiniz? Gerçekten merak ediyorum, hani tartışıyoruz ya boşa gitsin istemem. Ezilen mage karakterlerinizi bir görelim. Vs mi atıyor, np mi kasıyor, free np mi oluyor? Bir görelim derim.
    Warrior'un baal'ı hp bonus verir, wirinom'u str bonus verir, magenin defansı çokmuş gibi fulitol faun defans siler -def verir buna ne diyorsunuz? Mele mage skil dengesizlikleri yetmezmiş gibi bide itemlerde sıkıntı var..

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MeLoDiCaaa View Post
    Selam,

Elimdeki magenin itemleri ortalamanın biraz üzerinde sayılır. 2 gb lik item değil yani.
    Ben şimdi ne yapayım? Buna da mantıklı cevabın varsa beklerim.

Teşekkürler.
    Kardeşim antidef takı takmadığın için bak antidef diyorum iyi biz de priest olarak hpden başka birşey takmayalım sonra 1 adam kesince priest hemen ölüyor diye ağlayalım mantıklı mı ? epye bi ton para vereceğine antidef neck tak veya lbole bi ton para vereceğine antidef bi belt tak bak nasıl düşüyor damageler. diğer arkadaş da ortalama warior 3k 5k vuruyor yere vurma skili ile diyor birader 3 5k yiyen adam en fazla +8 linen set giyiyordur. sadece ft mi sizde ? hangi kroyu meleeler dönüyor bana bi söyler misiniz ? mageler olarak siz herşey bizim olsun mele birşey alırsa isyan edelim ya da vendorda satılan linen set i giyelim ama ölümsüz olalım ne güzel ya
    Last edited by IBlackWicked; 07-16-2018 at 09:55 PM.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Assas oynuyorum mage kasmaya başladım abarttığın gibi değil durum bence ve bütün etkinliklerde hala mage söz sahibi.
    Ya ayni oyunu oynamiyoruz ya da mageleri sevmiyorsun. Ft disinda ustunluk mu kaldi ? Oda moblarin bugu bozuldu 2. Alan islemiyor. Jr de desen moblar buglanmiyor. Boss buglamaya yariyor mage ancak. Golem farmi gtti, raven farmi artik yok, alan cop yok ne yapicak bu mage. Diger joblar gibi farm olanaklari yok. Cz aoc kesemez, bf melee den sira gelmez, seri agac donemez, mastadon birakmazlar, golem desen bitik, raven artik md atmiyor nerdeyse, alan yok, gagoil bitti. Onerin var mi?

Junior Member
    Nickname
    Rexawus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Kardeşim antidef takı takmadığın için bak antidef diyorum iyi biz de priest olarak hpden başka birşey takmayalım sonra 1 adam kesince priest hemen ölüyor diye ağlayalım mantıklı mı ? epye bi ton para vereceğine antidef neck tak veya lbole bi ton para vereceğine antidef bi belt tak bak nasıl düşüyor damageler. diğer arkadaş da ortalama warior 3k 5k vuruyor yere vurma skili ile diyor birader 3 5k yiyen adam en fazla +8 linen set giyiyordur. sadece ft mi sizde ? hangi kroyu meleeler dönüyor bana bi söyler misiniz ? mageler olarak siz herşey bizim olsun mele birşey alırsa isyan edelim ya da vendorda satılan linen set i giyelim ama ölümsüz olalım ne güzel ya
    Bir tane mage karakteri açıp bulabildiğin kadar antidef tak ve git cz ye. Bak bakalım warriorlar nasıl kapatıyormuş antidef takıya. Toplam canın ne kadar kalıyormuş ? Bana öyle geliyor düşüncesiyle sağa sola giydireceğine önce bir bak bakalım bu adamlar ne diyormuş.
    Krovaz hakkında pek bir bilgim yok. Sadece bazı clanların mafyalaştığını biliyorum o kadar. O konuda bilen biriyle tartış.

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    full anti def taktığında magenin undyli hpsi 5 kya düşer(eğer damage çıkarmak istiyorsan) he ben damageden vaz geçtim full deff full hp takılacam diyorsan çıkaracağın damage 300 400 Siz şakamısınız hayatınız boyunca oynadığınız tek mage tp mage felan herhalde. Kusura bakmayın mageler sizin gibi full str verip kalan statlarınıda hpye veremiyorlar. 3 farklı statı dengeli bir şekilde ayarlamak zorundalar. Ayrıca -defans veren itemleri var. Azcık ciddi olun burası espiri yapma yeri değil. Ayrıca oynadığım mage karakterler sizin oynadığınız melee karakterleri item yönünde 5 e katlar. Ancak bu durumdan müzdariptim. 12 defanslı 30 health bonuslu draki pendantım bile mevcuttu.
    Last edited by IBlackWicked; 07-16-2018 at 09:56 PM.

Senior Member MeLoDiCaaa's Avatar
    Nickname
    ProfessionaL
    Class
    Mage
    Clan
    Lysergic
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Tekrar Selam,

+3 İron Set'i bir işe yaramadığı için satmış olabilir miyim?
    Sen bana diyorsun ki,

• İmir yerine rol tak
    • Lkp yerine sse tak

Tamam takayım güzel kardeşim. Peki sonra? Zaten vurduğum en yüksek damage 1 k, o da 400-500 e düşsün.
    Ee hadi senin deyiminle ölmedim bu itemlerle ama kimi öldüreceğim? Affedersin ama 59 lvl asaslar bile otur kalk yapar 83 mage karşısında bu şekilde.

Oyunda denge istediğimizden bahsediyoruz. Çok kolay öldüğümüzden değil.

Lütfen enine boyuna hesaplayarak yazmaya çalış. Yapamıyorsan git önce 1 2 ay full bir mage karakter ile oynamayı dene.

Teşekkürler.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Mockingjay54 View Post
    ya bi sen mi akıllısın keko.full anti def taktığında magenin undyli hpsi 5 kya düşer(eğer damage çıkarmak istiyorsan) he ben damageden vaz geçtim full deff full hp takılacam diyorsan çıkaracağın damage 300 400 Siz şakamısınız hayatınız boyunca oynadığınız tek mage tp mage felan herhalde. Kusura bakmayın mageler sizin gibi full str verip kalan statlarınıda hpye veremiyorlar. 3 farklı statı dengeli bir şekilde ayarlamak zorundalar. Ayrıca -defans veren itemleri var. Azcık ciddi olun burası espiri yapma yeri değil. Ayrıca oynadığım mage karakterler sizin oynadığınız melee karakterleri item yönünde 5 e katlar. Ancak bu durumdan müzdariptim. 12 defanslı 30 health bonuslu draki pendantım bile mevcuttu. Boş yapmayın mümkünse.
    Terbiyeni takın. İşine gelmeyen her şeyde hakaret etmek zorunda mısın ? burda senin dışında herkes doğru düzgün konuşuyor. Ben warior değil priestim diye kaç kez belitmişim konuda okumadan cahil cahil yorumlar yapma. madem stat ayarlarından muzdaripsin iyi ben de konu açayım o zaman priestin statları neden böyle priestler eziliyor destekten başka bi işe yaramıyor. Kardeşim oyundaki karakterlerin belli rolleri var bunu aklına sok. Ve charının ss ini atar mısın görelim melee karakterleri 5e katlayan magen nasıl birşeymiş çok merak ettim gerçekten. Burda boş keseye sallamak çok kolay değil mi

Melodicaa nickli arkadaşa cevabım da kardeş hp item ve antidef item arası damage çok farkediyor ve tekrar söylüyorum priestim ve benim hoşuma gitmiyor çantamda çeşit çeşit itemle gezip karşımdakine göre item değiştirmek ama yapmak zorundayım bifrosta giriyorum bildiğiniz üzere çoğu party üzerini dodurur ve ben doldururken sundresten 4 tane bronze coin alıyorum sadece ve çantam dolmuş oluyor. Kusura bakmayın siz ucuza kaçma peşindesiniz deyince de ben suçlu oluyorum.